Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Jak mít postavu přesně takovouhle? :)
Autor Zpráva
madferit

Člen
# Zasláno: 28 Zář 2014 09:50

Ahojte, cvičím druhým rokem, ale asi dělám něco špatně. Vyrýsovaný jsem, to ano, ale můj cíl je zcela jiný. Chtěl bych vypadat tak, jak borec na fotce. Jde mi hlavně o široká ramena Jak toho může někdo jako já docílit? Měřím 180 cm a vážím podle váhy 85 kg (sám jsem překvapen). Cítím se furt drobný, s malýma ramenama....Jaká by byla ideální váha, abych docílil takovéto postavy, vzhledem k mé výšce? Děkuju mnohokrát za odpověď.

borec
balbi

Člen
# Zasláno: 28 Zář 2014 12:43

Tak nikdy nebudeš vypadat přesně jako on, jde se jen tomu přiblížit, ale musíš pamatovat i na svoje genetické proporce, něco jde změnit cvičením, ale se vším nepohneš. Klidně postni i tvoji fotku, aby bylo vidět, zda je nějaký prostor ke změně, jakým směrem je potřeba se dát.
Polsonside

Člen
# Zasláno: 28 Zář 2014 14:58

Souhlasím, mě se právě čistě z genetiky povedlo abnormálně zvednou ramena a trápézy do velmi podobného stádia s těch spadlých ramínek ale zase se trápím s prsama, které mi rostou neobvykle špatně a pomalu. Prostě každý má něco geneticky více vyvynuté přirozeně a lépe to roste a některé partie se prostě moc nehýbají ať děláš co chceš.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 28 Zář 2014 16:44

Většina lidí cvičí prsa špatně. Špatné cviky, špatná technika. Ideální cviky jsou tlaky s jč, rozpažky, kliky na bradlech a stahování protisměrných kladek v předklonu. Je nutno cvičit v plném rozsahu pohybu. Nejčastější chyby jsou právě nedostatečný rozsah pohybu a příliš vysoké váhy, které způsobí, že se příliš zapojují ruce, hlavně pak tricepsy. Prsa jsou velmi těžké naučit se procítit, někomu to trvá léta.

42let @ 195cm @ 125kg
madferit

Člen
# Zasláno: 28 Zář 2014 17:31

Tak to se můžu pos*at leda :D U nás v rodině je ta genetika celkem slušná právě, všechno sportovci a od přírody mají všichni mohutná ramena, jen já to nezdědil jak na potvoru a to mě posilování baví jo, Tom Hardy....to je úkaz přírody, takhle se vypracovat za pár měsíců a já se tu snažím roky :D
balbi

Člen
# Zasláno: 28 Zář 2014 18:54

Tak musíš myslet na to, že on to nemá určitě jen ze stravy
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0