Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / rýsování postavy
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
balbi

Člen
# Zasláno: 28 Srp 2014 09:00

Správně.
Milanko

Člen
# Zasláno: 28 Srp 2014 16:10

a je dobrým zdrojem bílkovin mléko? Velice mi chutná a vypiju asi pul litru denně.
balbi

Člen
# Zasláno: 28 Srp 2014 16:21

Moc dobrý zdroj to není, je tam většinový poměr kaseinu (něco jako tvaroh), tudíž se uvolňuje postupně, delší dobu. Navíc je tam dost laktózy-cukru, někde na ni má i intoleranci, ale pokud piješ litr denně, to by jsi poznal, takže z tohoto hlediska by to pro tebe neměl být problém.

Abych to shrnul, klidně ho pij dál, ale svůj příjem bílkovin na tom nezakládej. Když vypiješ litr denně, jak to vypadá? To vypiješ najednou nebo to piješ postupně k jídlu?
Milanko

Člen
# Zasláno: 28 Srp 2014 20:55

postupně- ke každému jídlu asi 2 deci
balbi

Člen
# Zasláno: 29 Srp 2014 08:24

Já bych to snížil, dal bych si sklenici (třeba 0,3l) ráno a pak večer (druhá večeře třeba k tvarohu nebo co tam člověk má) a stačí.
Milanko

Člen
# Zasláno: 6 Zář 2014 18:41

a je dobrá ke snídani kombinace: vánočka+med+mléko?
balbi

Člen
# Zasláno: 6 Zář 2014 20:04

Jednou za čas proč ne, pravidelně určitě ne (nejsou tam skoro žádné bílkoviny) a v dietě už vůbec ne.
Milanko

Člen
# Zasláno: 8 Zář 2014 17:04

a banány mohi konzumovt pravidelně?
Milanko

Člen
# Zasláno: 8 Zář 2014 17:05

mohu
balbi

Člen
# Zasláno: 8 Zář 2014 19:06

Zase říkám (mě hrozně mate, jak takovéhle dotazy píšeš s nadpisem "rýsování postavy" ) v objemu nebo tak ano, v dietě by ovoce nemělo být téměř vůbec.
Ale jinak z celkového hlediska na bánánech není nic špatného, naopak, jsou moc dobrým zdrojem draslíku.
Milanko

Člen
# Zasláno: 12 Zář 2014 20:30

a chtěl jsem se zeptat ještě jaké maso je nejlepší. Slyšel jsem že nejlepší z hlediska bílkovin je libové hovězí a vepřové je tomu tak?
balbi

Člen
# Zasláno: 13 Zář 2014 15:42

Hovězí, kuřecí nebo krůtí, ryby, vepřové. (seřezeno od "nejlepšího" )
Milanko

Člen
# Zasláno: 13 Zář 2014 19:18

a kdybych si chtěl koupit hovězí nebo vepřové tak jaká část je nejlepší?
balbi

Člen
# Zasláno: 13 Zář 2014 21:37

Hovězí - svíčková, kýta, popřípadně nízky roštěnec
Vepřová plec a kýta
Milanko

Člen
# Zasláno: 26 Zář 2014 22:37

Chci se ještě zeptat na otázku ohledně tvarohu. Dávám si ho zhruba 30 minut před spaním. Obvykle si ho dávám s grankem, ale doslechl jsem se že granko je jenom ochuceny cukr. Proto mě zajíma v jaké kombinaci je tvaroh na noc nejlepši.
Milanko

Člen
# Zasláno: 26 Zář 2014 22:49

a ještě se chci zeptat na musli. Snídám je jednou do tydne ale pořád nevím které jsou nejlepší(málo tuku,cukru...),protože jich je strašně moc druhu.
Díky za rady
balbi

Člen
# Zasláno: 27 Zář 2014 09:13

Tak ono je nejlepší si udělat domácí, vzít vločky a naházet do toho vše co tam chceš mít. Ale když už nějaké musli, tak určitě žádné zapékané ani nic podobného. Jen nějakou směs, kde bude vše ve volné podobě, stačí kouknout na složení a zjistíš, zda to je v pohodě. Ono tam bude vždy nějaký cukr, když tam bude ovoce, vždy tam bude nějaký tuk, když tam budou oříšky, ale tak to ničemu nevadí, jen prostě aby to nebylo zapékané.
Milanko

Člen
# Zasláno: 27 Zář 2014 09:19

Chci se ještě zeptat na otázku ohledně tvarohu. Dávám si ho zhruba 30 minut před spaním. Obvykle si ho dávám s grankem, ale doslechl jsem se že granko je jenom ochuceny cukr. Proto mě zajíma v jaké kombinaci je tvaroh na noc nejlepši.
balbi

Člen
# Zasláno: 27 Zář 2014 11:20

Tak ale jde o to, že toho granka si tam nedáváš 100g ne, dáš tam malou lžičku na ochucení a je to. Samozřejmě se dá jíst i samotný, ale pokud tam něco chceš, tak si tam dej cokoliv, jde o množství.
Milanko

Člen
# Zasláno: 4 Říj 2014 10:24

a mohl bych se zeptat co je to crosfit?
balbi

Člen
# Zasláno: 4 Říj 2014 11:22

v EN: http://www.crossfit.com/cf-info/what-crossfit.html

Stačí pohledat na pár ofic. webech, které se tomu věnují, zkouknout pár videí a tak, to ti řekne víc, než nějaké věta vytržená z kontextu
liliana

Člen
# Zasláno: 4 Říj 2014 11:36

já si dávám do tvarohu skořici, granko je fakt samý cukr..

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Milanko

Člen
# Zasláno: 4 Říj 2014 12:48

kdybych ho zkusil myslis ze mi prospeje?
balbi

Člen
# Zasláno: 4 Říj 2014 13:43

V jakým slova smyslu myslíš?
Milanko

Člen
# Zasláno: 4 Říj 2014 15:29

zlepšení výkonosti-fyzičky, síly, objemu atd..
liliana

Člen
# Zasláno: 4 Říj 2014 15:57

já bych řekla, že crossfit ti zlepší všechno.. je to takovej vytuněnej silovej hiit..

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Kokain

Člen
# Zasláno: 4 Říj 2014 16:28

Mám kamaráda co začal cvičit crossfit a síla mu spadla nehorázným způsobem, ale zase se nafoukl, jak kdyby bral AS.

Moderátor
# Zasláno: 4 Říj 2014 17:10

Crossfit není nic pro kondičáky a už vůbec ne pro začátečníky. Myslím tím opravdovej crossfit. Je tam asi taková šance se zranit, nebo zmrzačit, jako u bojových sportů. No ale nad gustem...

42let @ 195cm @ 125kg
Milanko

Člen
# Zasláno: 5 Říj 2014 12:15

a mohl bys mi sem prosím napsat zásobník cviků u crossfitu?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 5 Říj 2014 15:07

http://www.crossfit.estranky.cz/clanky/cviky.html

42let @ 195cm @ 125kg
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0