Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Výľiva / rýsování postavy
. 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zprva
Milanko

len
# Zaslno: 21 Srp 2014 16:54


čau, je mi 17 let měřím 170 cm a vaľím 65kg. Snaľím se o vyrýsování postavy-zbavení se tuku. Asi rok chodim do posilovny,běhám a stále nevidim změny. Prosím vás o váą e-mail zaąlu vám fotky moji postavy at to vidite.
Diky
balbi

len
# Zaslno: 21 Srp 2014 18:22


Ahoj, tak to mi teda poąli fotku (můj email: balbij@centrum.cz ) protoľe bych rád viděl, kolik toho tuku můľeą mít při 65kg
balbi

len
# Zaslno: 21 Srp 2014 20:08


Tak jsem fotky viděl, sice tuku tam trochu je, jenľe kdyľ shodíą ten tuk, tak budeą váľit kolem 57kg a co to je? budeą vypadat jak kost a kůľe a to.
Těch svalů tam zatím tolik není, prvně trochu přiber, jez kvalitně, snaľ se, aby to neąlo tolik do tuků (ale pravděpodobně jeątě nějaký nabereą) a aľ budeą mít váhu kolem 75-80kg, tak pak by jsi dal lehčí dietu a osekal by jsi ten tuk, který by tam byl, ale ted nemá cenu hubnout, toho tuku tam tolik není, ono kdyľ nabereą svaly, tak to bude vypadat dobře i s tím trochem tuku. věř mi, prvně cvič, pořádně jez ale kvalitně (převáľně komplexní sacharidy) a za půl roku-za rok uvidíą, jak to bude vypadat a co se s tím dá dělat, teď fakt hubnout nemá cenu.
Milanko

len
# Zaslno: 21 Srp 2014 20:21


Chápu a je vhodne ze si hodinu pred treninkem a ihned po treninku dam BCAA 3 kapsle? Nebo bys doporučil něco inyho?
balbi

len
# Zaslno: 21 Srp 2014 20:23


Ted je to zbytečné a uľ vůbec v tak malém dávkování, je potřeba dávat nejmíň 5g, ale nech si to pak na dietu, ted na objem to není nutné.

Doporučil bych protein a nebo gainer (ale nějakej, kde není moc rychlých cukrů). A dával to po tréninku.
Milanko

len
# Zaslno: 21 Srp 2014 20:43


Kdyľtak jsem můľu napsat stravu a skladbu treninku at se mame od čeho odrazit.
Jinak gainer jsem bral asi 2 mesice ale vysledky na mě ľádné znát nejsou.
balbi

len
# Zaslno: 22 Srp 2014 08:09


Tak to bude chyba v celkovém postupu, napią jsem jídelníček (nejlépe i gramáľe) a trénink, kouknu na to.
Milanko

len
# Zaslno: 22 Srp 2014 09:18


STRAVA
snidaně: ovesné vločky 100g, med,mléko,skořice,banán
svačina1: jogurt 250g (hollandia), piąkoty 50g, ovoce
oběd: kuřecí prsa 200g, rýľe 100g v (počítám to v v syrovém stavu), zelenina
svačina2: cottage 150g, chléb 50g, zelenina
večeře: treska 200g, brambory 300g, zelenina
večeře2 (pokud jsem dyl vzhuru zhruba 2 x to tydne): pul vaničky tvarohu
Tohle je strava jen orientacni.
Jinak co jim dal behem dne:
snidaně: cornflakes,celozrnné lupinky,vejce,puding,mléčná rýľe,palačinky,krupicová kaąe...
svačina1: puding,mléčná rýľe,ąunka, sýr do 30%, tvaroh...
oběd: maso-kuřecí,králičí,rybí,vepřové,hovězí, luąteniny-čočka,fazole,hrach, prilohy:těstoviny,rýľe,brambory, někdy si dopřeji taky: mléčná rýľe, buchtičky+puding, nudlový nákyp s tvarohem, krupicová kaąe
svačina2: sýr do 30%, ąunka,vejce,tvaroh,tuňák ve vlastní ą»ávě...
večeře:to same co obed
Během dne vypiju asi 4l čisté vody.
a co se tyce ovoce a zeleniny: jablka,banány,okurky,papriky,rajčata
a tuku: ořechy,oleje.....

TRENIK
rano na lacno: běh 45 min nebo shyby 3 serie po 5 opakovaních + svisy 3x10
cvicim vzdy mezi obedem a svacinou- 2 hodiny po obědě
jeden den cvičim: biceps,prsa,záda- zvedání 10 kilové činky 3 serie po 10 opakováních, kliky 3 serie po 20, na záda jedu shyby 3 serie po 5 opakováních
daląí den posiluju stehna,břicho,lýtka: dřepy 3x20, sed leh 3x20 nebo svisy na hrazdě 3x10, výpony 3x20, dřepy s výskokem 3x20
A takhle to střídám jeden den jedu hlavne ruce a druhej den nohy.
balbi

len
# Zaslno: 22 Srp 2014 18:15


Ten jídelníček nevypadá zle, jen kdyľ tedy váha stojí, tak prostě přidej na porích, místo 100g vloček dej 150g, místo 300g brambor dej 400g a tak. Zkus to tak 14 dní drľet a pak se zvaľ a uvidíą, zda se váha pohne.

Ten trénink začínej vľdy prvně velkýma partiema a pak aľ ty malé.
Takľe, prsa, záda, a aľ pak biceps nakonec.
Stehna, lýtka a pak břicho.

A přidej tam ramena a triceps.
Milanko

len
# Zaslno: 22 Srp 2014 18:22


co se týká te stravy denně asi do sebe nahazím: cca 100g bílkovin, 300g sachru, 50g tuku.
Zajímá mě jestli je to správný poměr ľivin protoľe někde vidím ľe by posilující jedinec měl do sebe nasoukat 2-3gbílkovin na kilo někde vidím ľe 1-2g na kilo, ľe okolo 2 to uľ tělo nestráví a vznikají v těle toxicke latky...
A s těma sacharidama a tukama to je stejny-vąude je napsany něco jinyho.
Diky za odpověď
balbi

len
# Zaslno: 22 Srp 2014 19:16


Ty bílkoviny drľ max na 2g na 1kg TH, to bohatě stačí, ale ty sacharidy zkus přidat, dej tak 400g sacharidů a uvidíą, zda uľ to bude stačit a váha se pohne.
Tuky drľ kolem 60g.
Milanko

len
# Zaslno: 22 Srp 2014 20:09


Vadí kdyľ jím třeba palačinky, pudingy, mléčny rýľe, piąkoty?
Nebo to jsou ąpatné zdroje sachru?
balbi

len
# Zaslno: 22 Srp 2014 20:14


Při objemu jednou za čas nevadí, pokud člověk je v dietě, nic takového by tam být nemělo.
Vąe to obsahuje rychlé cukry, ty je potřeba drľet co nejmíň.
Sacharidy ber z rýľe, těstoviny, brambory, luątěniny....
Milanko

len
# Zaslno: 22 Srp 2014 20:31


Potřeboval bych jeątě radu ohledně jogurtu. Větąinou si kupuju selský jogurt hollandia bílý ten ale obsahuje poměrně dost tuku. Které jogurty bys mi doporučil?
balbi

len
# Zaslno: 23 Srp 2014 19:21


Ten je výborný. Jogurt bez tuku není jogurt, lepąí je vľdy tam nějaký mít, v jogurtech to vůbec neřeą.
Milanko

len
# Zaslno: 23 Srp 2014 19:49


Větąinou si dávám jogurt na svačinu (250g). Do jogurtu přidám ovoce-vetąinou jahody ale sem tam i boruvky,maliny, +piąkoty+1 čtvereček hořké čokolády. Je to vhodná varianta?
balbi

len
# Zaslno: 23 Srp 2014 20:33


Jak uľ jsem řekl hodněkrát, záleľí, co člověk chce.
Kdyľ chceą nabrat, tak je to v pořádku, klidně si takové jídla dávej, nevadí to.
Pokud chceą hubnout, tak by tam takové věci neměly být vůbec, ani dá se říct ovoce kdyľ dietíą, opravdu v omezené míře.
Ovoce, čokoláda, piąkoty - to vąe obsahuje rychlé cukry, ty by v dietě neměly být téměř vůbec.
Milanko

len
# Zaslno: 24 Srp 2014 09:16


Ok.
Jeątě mám takový problém co se týká stravy. Chodím do ąkolní jídelny, kde se vaří dobře ale ne přílią zdravě. Potřeboval bych radu co je vhodnějąí si vybrat. Dám se několik variant:
1.vepřová pečeně,ąpenát,brambory x ąpagety se ľampiony a slaninou x zeleninový talíř+salát z masa krabů
2.hovězí vařené zadní+rajská+houskové knedlíky x kapustové karbenátky+brambory
3.kuřecí plátek se ąunkou a se sýrem, bramborová kaąe, kompot, x zape
čený květák s uzeným masem,, vařené brambory, okurek x zeleninový talíř paela z kuřecího masa, 1x pečivo
4.vepřová plec na kmíně rýľe,červená řepa x smaľené vdolky
5.hejk na česneku, vařené brambory s cibulkou, zeleninový salát x zape
čené těstoviny s uzeným masem, okurek
6. hovězí přirodní plátek, zeleninová rýľe, kompot x houbový kuba, chléb, zelný salt x zeleninový talíř ,salát z kyselých ryb, 2x pečivo
7.moravský vrabec, kyselé zelí, bramborové knedlíky x nudle s mákem, kompot
8.hovězí maso vařené zadní, koprová omáčka, vařené brambory x dukátové buchtičky s krémem x zeleninový talíř, těstovinový salát se zeleninou a kuřecím masem, 1x pečivo
9.pečené kuřecí stehno za zázvoru, rýľe, zeleninový salát x ľemlovka s tvarohem a jablky
10. smaľený karbenátek, bramborová kaąe, okurek x brynzové haluąky, zelný salát
11.hrachová kaąe, ąunková klobása, chléb, okurek x krůtí plátek přírodní, bramborová kaąe, kompot x zeleninový talíř, vlaąský salát, 2x pečivo
12. ąpagety s vepřovám masem x nudlový nákyp s tvatohem x
13. záhorácky závitek x rýľová kaąe se skořicí
Díky za rady
balbi

len
# Zaslno: 24 Srp 2014 14:11


1.vepřová pečeně,ąpenát,brambory x zeleninový talíř+salát z masa krabů
2.kapustové karbenátky+brambory
3.kuřecí plátek se ąunkou a se sýrem, bramborová kaąe, kompot, 4.vepřová plec na kmíně rýľe,červená řepa
5.hejk na česneku, vařené brambory s cibulkou, zeleninový salát
6. hovězí přirodní plátek, zeleninová rýľe, kompot x
7.moravský vrabec, kyselé zelí, bramborové knedlíky
8.zeleninový talíř, těstovinový salát se zeleninou a kuřecím masem, 1x pečivo
9.pečené kuřecí stehno za zázvoru, rýľe, zeleninový salát
10. brynzové haluąky, zelný salát
11.krůtí plátek přírodní, bramborová kaąe, kompot
12. ąpagety s vepřovám masem
13. záhorácky závitek

Snaľil jsem se vybrat vľdy to nejměnąí zlo. Samozřejmě některé nejsou ani tak ideální, ale v rámci moľností to jde, je to přece jen jedno jídlo dne, tak se podle toho dá upravit zbytek jídle v dne, aby to sedělo.
Milanko

len
# Zaslno: 25 Srp 2014 13:54


A nevadí kdyľ po tréninku konzumuju med? (1lľíce)
balbi

len
# Zaslno: 25 Srp 2014 18:54


A na co by jsi prosímtě konzumoval med po tréninku?
Milanko

len
# Zaslno: 25 Srp 2014 19:10


na doplnění energie. Co jsem slyąel tak obsahuje hodně cukru.
balbi

len
# Zaslno: 25 Srp 2014 19:19


Ano, obsahuje hodně cukru, ale ty nejsou po tréninku vůbec potřeba.
Jestli máą protein, tak dávej jen ten, pokud nemáą, nedávej nic a za hodinku se normálně najez, na nějaké doplnování energie medem po tréninku se vykaąli.
Milanko

len
# Zaslno: 26 Srp 2014 17:03


Dobře
a jaké pečivo je při posilování nejlepąí?
balbi

len
# Zaslno: 26 Srp 2014 17:41


Pokud nějaké chceą, tak nejlépe celozrnné.
Milanko

len
# Zaslno: 26 Srp 2014 19:28


můľe být třeba selský rohlík?
balbi

len
# Zaslno: 26 Srp 2014 19:45


Pokud je to vąude stejné, tak je to klasické bílé pąeničné pečivo s přídavkem sójové drti a různých semínek. V objemu proč ne.
Milanko

len
# Zaslno: 27 Srp 2014 17:34


a říkals ľe BCAA je pro mně nevhodné?
Můľu se zeptat proč?
Díky za odpověd
balbi

len
# Zaslno: 27 Srp 2014 19:28


Neříkal jsem nevhodná, ale momentálně zbytečná.
BCAA se hodí v dietě (ale dávkování minimálně kolem 5-10g (proto je lepąí kupovat sypké a ne tablety) ).
Ty potřebujeą prvně nabrat pár kilo a pak teprve shazovat nějaký tuk, který tam bude, ale teď dietit nemá cenu (tudíľ ani uľívat BCAA).
Milanko

len
# Zaslno: 27 Srp 2014 21:48


BCAA je spíą na ochranu svalů neľ na nárůst svalů ľe?
. 1 . 2 . 3 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist