Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domù - Odpovìdìt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Výľiva / Chlorella namiesto iontaku
Autor Zpráva
Avones

Èlen
# Zasláno: 24 Bøe 2014 19:03


Dobry den, rada by som vedela, ci mozem pri uzivani Chlorelly (3x7tabliet denne) vylucit iontove napoje. Posilujem 5x do tyzdna a mam pocit, ze umele iontaky mi nerobia dobre na zaludok... Za odpoved dakujem.
Avones

Èlen
# Zasláno: 25 Bøe 2014 20:47


VIem, ze chlorella mi ionty nenahradi, ale potrebujem umele pripravky vysadit. Stravu mam vyvazenu, snazim sa dodrzovat pestry jedalnicek...
gymrat

Èlen
# Zasláno: 26 Bøe 2014 00:03


Na treninku pij klidne jen vodu..vyrazeni iontaku je no problem
Avones

Èlen
# Zasláno: 26 Bøe 2014 09:28 - Zmìnil/a: Avones


Aj ked som dost chuda? Pri vyske 170 cm vazim 56 kg (podotykam, ze mam pevne kosti, vzdy mi hadaju o 5 kg menej a to aj predtym, ako som nemala ako-taku svalovu hmotu). Vyrazne som schudla za posledne mesiace vdaka stresu... Podarilo sa mi za dva mesiace sice nabrat 2kg na momentalnu vahu 56 kg po zmene jedalnicku, ale niesom si ista, ci predsa len moje telo nepotrebuje momentalne zvyseny prijem vitaminov a mineralov... Kamaradka (fitness trenerka) mi teraz poradila pit pri trenigu mellasu s glukapurom rozpustenymi vo vode... AKy mate na to nazor?
Inac dakujem za odpoved
gymrat

Èlen
# Zasláno: 26 Bøe 2014 16:44


K odpovedi na tuto otazku mi chybi informace ohledne stylu tveho treninku (silovka, kardio apod.) a tvuj cil..nabrat aktivni hmotu? Obvykle se glukopur tzn hroznovy cukr bere az po treninku na rychle doplneni cukru, aby se snizil katabolismus (odbouravani svaloviny)..taky zalezi v jake koncetraci to chces pit?
Pokud mas vyvazeny jidelnicek a nedelas sport na zavodni urovni, tak umele vitaminy a mineraly nemusi byt potreba..navic synteticke vitaminy se prirodnim vyuzitelnosti pro organismus nevyrovnaji.. jez hodne zeleniny, ovoce, masa, orechu atd a umelotiny pridavat nemusis..
pokud mas nejake zdrav. problemy napr. ekzemy, slabost, nespavost nebo cokoliv a jsi ochotna se podelit, tak by to mohlo byt i zpusobene nedostatkem nejake latky, ale jinak jsou to podle me vyhozene penize
Popr. pokud znas svou krevni skupinu, tak ti k ni muzu napsat vhodne potraviny popr. suplementy ;)
Avones

Èlen
# Zasláno: 26 Bøe 2014 23:38


Momentalne som bez kardio. Kedysi som plavala raz za tyzden 3 km prsia, ale po radach od znamych som ho nacas vynechala, kym aspon trosku nenaberiem. Trenink davam silovy 5x za tyzden. Vzdy jednu svalovu partiu plus brucho 2xtyzdenne a teraz som este zapojila hyzde 1 krat naviac (okrem dna treningu noh) Svaly tam uz su urcite, len si myslim, ze tuk ziadny. Chystam sa na zmeranie, uz som hovorila s doktorkou.
Moj zdravotny problem je, ze som 15 rokov trpela poruchami prijmu potravy (bulimia s anorektickym chovanim). Podla vysledkov celkoveho vysetrenia som nastastie po tolkych rokoch sebedestrukcie (drogy-pervitin-2roky, alkohol, poruchy prijmu potravy, fajcenie) "zdrava". Urcite moja zivotosprava na mne zanechala stopy, len nie su viditelne a bezne vysetrenia su negativne. Tolko k mojim zdravotnym problemom... Mam 31 rokov.

Co sa tyka stravy. Moj zaludok samozrejme neznesie vsetko. Najma maso... Takze hovadzie a bravcove nejem vobec. Mam to obmadzene na krutu a ryby. Jem vela zeleniny, rano, ovsene vlocky s orechami, lnenym semienkom, rozinkami, kukuricnym sirupom, kokosom a skoricou, Zalievam ich vodou. Snazim sa zaradit lusteniny. Z priloh jem hlavne pohanku, ryzu, bulgur... Momentalne pijem kazdy den Fresh z cervenej repy a mrkve. Pecivo nejem vobec, mam to nahradene Racio chlebicky, knackebrot a pod. Mam pocit, ze telo travi horsie sacharidy. Cukr si davam max. trtinovy aj to len do kavy so sojovym, alebo pohankovym mliekom. Olej pouzivam vacsinou olivovy. Teraz idem zaradit este dynovy a repkovy plus kokosovy.
Vediem si jedalnicek na www.kaloricketabulky.cz
Zvysila som si prijem kj o 1000 (momentalne zvysujem o 1500 az 2000), ako mam bazalny metabolizmus, pretoze maju nastavenie iba na chudnutie. Snazim sa mat po zohladneni aktivit DDD cez 100%. Sacharidy zostavaju skor okolo 100.
Vacsinou: Bielkoviny: 110 az 120%
Sacharidy 95 az 105%
Tuky: 100 az 110%
Vlaknina nad 150% (jem vela zeleniny)

Pred spanim som si zacalala davat 100% casein s mliekom od Weidera plus cottage. Uz mi bolo zdelene Vasim administratorom Starostom, ze som si vybrala zly protein...

Moja krvna skupina je asi B, ale ruku do ohna za to nedam... Mozem Ta ohladne krvnej skupiny a potravin este kontaktovat, prosim?

Teraz by ma zaujimalo, ci ma ten moj jedalnicek aspon hlavu a patu... Dost sa v tom stracam... Diky za odpoved a hlavne trpezlivost...
Avones

Èlen
# Zasláno: 26 Bøe 2014 23:41


Jo a do toho glukopuru sa mi, uprimne, velmi nechce... Po treningu si davam ovocie...
gymrat

Èlen
# Zasláno: 28 Bøe 2014 13:43


Klidne mi pis i do soukromych zprav ;) tenhle nastrel potravin zni dobre, jinak becko je dobra skupina..ma s malocim problem a z masa jsou pro ni nejvhodnejsi kruti, kureci, ryby.. hovez a veprove zle travi ze sve podstaty. po takovem zahulu minulosti je nejlepsi ve strave poslouchat telo, pokud spis v noci kvalitne a vaha stoji nebo se hybe kyzenym smerem, tak to funguje muzes zkusit zaradit i nejake lusteniny, pokud ti nedelaji zle nebo k nim nemas vyhrady. Taky po PPP mi delaji nejlip rychle cukry (ovoce) a s polysacharidy (brambory, testoviny) mam i po ctyrech letech stale obcas problem ;) radsi se naper ovocem ci susenymi plody (svestky, merunky, datle, fiky atd) nez glukopurem.
Avones

Èlen
# Zasláno: 31 Bøe 2014 19:06


Diky moc za odpoved Som Ti za nu vdacna a taktiez za ponuku pisania do sukromnych sprav. Urcite tuto moznost vyuzijem. Celkovo si ma velmi upokojila, pretoze clovek byva neisty, ked ma vsade kopec informacii, ktore sa navzajom biju... Tiez som toho nazoru, ze je potreba pocuvat svoje telo a preto glukopur urcite nezaradim Pekny tyzden prajem
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 24 Øíj 2021 08:10


ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËÄąľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 24 Øíj 2021 08:11


ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 24 Øíj 2021 08:12


ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
tuchkasĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 8 Pro 2021 16:25


XVII500.1PREFBettRemiXVIIXVIIPrin
JeanBambdrivTescJameStramonoSoul
OlymBistBordSterStevTonyLoveTesc
SkarlineElseNaivPlanAhavBranImpo
RembXIIIPoliValsRafaCleaMeloGucc
DoveAgenAlbeCentDaviTravDeepLycr
AngeMerySonySantTalkJameRomaAlph
TangElegPostCircNikiAlantranGott
RoxyRoboJaroVoguFlowFyodJeweOsir
PeteUndeBettPuzzMiyoLowlMorgFuxi
LAPIThreSwarJohnZonePeacquotChri
EricLeve
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 8 Pro 2021 16:26


NuclMicrXVIIAlisMiroGlamClauWill
diamWillDansZoneBillFyodAlfrTher
HowaZonediamGustXVIILAPIZoneJona
JohnFirePRYMRonaLEVEStupEdwaElec
INTEWindNeroMicrJardSPORGammNaza
DesiDalvBobiARAGFORDGeorDjVuPanf
polyWinxJazzArctHautSporWindWalt
DalijeweBerlBorkTranhappWhisUltr
JeweRobeFoxtNeedelecTrumXVIIGott
RETARomaHenrHeinXVIIHenrRetaAcky
DeepSeanAICPOlegAlanNothDibiXVII
WindThis
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 8 Pro 2021 16:27


WorlKralSenzGinaHollAnnaBarrXVII
XXXIDigiJeweAngeEnhaShelRobeStud
SouvGibsMichBarbFranJameKathSous
StacLEVELEVELEVEBestHTMLstarFran
TokiSatiFionKonrEpipMoreLikeTomm
tuchkasScreNige
wulfur

Èlen
# Zasláno: 13 Èvc 2023 09:30


XVII501.4DEFIBettPaulAlicGeorKitcShadJeweFrieFiskDash
FiskClauGrouBeyeFamiFullTescTimoRobeJeweTescAtlaTesc
AnkaRenePlanSunsMaryAverFairFeliBlacComfAdamHeadPatr
TimoNiveBrunBillPeteRalpGarnANSIWhatPianEntrIwakDave
AirpCharNefeHerbGeofFastCoppFallCircJanelilaHandAtik
VashPearTrasDotsRobeKeitAdioGoutQuikJuliThomMiyoQuik
MarcSwarZoneJeweNasoStonZoneCutsVIIIXVIIEloiVIIIMyse
XVIIHarrRobeJohnlunaLindClyddiamXVIIOompZoneBillFyod
CentJudiHowaZonediamJeroGooNLAPIZoneMartXVIIWorr
wulfur

Èlen
# Zasláno: 8 Øíj 2023 20:35


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
wulfur

Èlen
# Zasláno: 5 Led 2024 18:29


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
Va¹e odpovìï
Tuèné  Kurzíva  Podtr¾ené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal¹í smajlíci Zakázat smajlíky
» U¾ivatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou pøispívat jen registrovaní u¾ivatelé. Zadejte své pøihla¹ovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právì online: Hosté - 1
Èlenové - 0
Nejvíce u¾ivatelù online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Èlenové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist