Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Výľiva / jidelnicek ke schvaleni
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
lukas Muller kultak

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 11:43


ahoj merim 176 a vaha 92 kg
5:30 snidane- gainer 60 gramu prasku ovesna kase od emka banan
8:00 svacina -120 gramu zitny chleb 100 gramu syra jabko
10:00 gainer 60 gramu prasku
11:00 obed- v praci snazim se testoviny ryze kureci veprovy porce zavodni jidelna :D
13:30 svacina - tunak ve vlatni stave ryze 200 gramu jabko
16:00 svacina - 3 vajicka michana 100 gramu zitny chleb
17:30 trenink
18:45 skonceni gainer 100 gramu prasku bud davku vypijiu na jednou nebo ji rozdelim na dvakrat nevim co je lepsi
20.00 vecere kureci nebo hovezi 150 gramu 250 gramu ryze nebo testoviny
22:00 protejn 60 framu


ryze nebo tesoviny a maso uvadim hodnoty uvarenych. plus k tomu davam glutamin amina a vitaminy . trenik jedu obemovej a jidelnicek by k tomu mel tak odpovidat. dekuju za nazor
Karolina

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 12:09 - Zmnil/a: Karolina


Místo té ovesné kaąe bych dala klasické vločky třeba s ořechy a ovocem, těch gainerů se mi zdá hodně, ty je tam máą protoľe to neujíą sacharidama z jídla? Radąi bych přidala na celozrnným pečivu, rýľi, těstovinách, quinoe, jáhlech, je toho moc..bílou rýľi jako přílohu bez zeleniny bych dávala, kdyľ ti jde o přibrání, jen kolem tréninku rychle se tráví (nemá tolik vlákniny jako natural), jinak jí chybí spousta vitaminů oproti natural.. A nemáą tam kromě jablka a banánu ľádnou zeleninu a ovoce, hlavně tu zeleninu .. A zdravý tuky z ořechů, semen, avokáda, tučných ryb, MCT olej... Mléčné výrobky kromě sýra nejíą? těma by jsi mohl nahradit ten gainer nějaký, třeba kefírem s pečivem.. Alternativy za gainer, jsou v tom odkaze, co jsem ti poslala.. To si myslím já Jinak těch sacharidů z příloh máą skoro jako já, takľe si myslím, ľe jako chlap by jsi radąi za ty gainery mohl dát pořádný jídlo, a gainer jen kolem tréninku, maximálně ráno po probuzení, jestli máą problém s pevnou stravou zrovna po ránu Třeba Ti někdo porádí líp, jsou tady mnohem a mnohem zkuąenějąí neľ já


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Karolina

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 12:27


Určitě se neboj těch zdravých tuků, jsou potřeba.. Můľeą jít aľ na 1g/kg váhy denně, a to si myslím rozhodně nemáą.. Nebo to střídej, kdyľ jeden den navýąíą tuky, tak sniľ trochu sacharidy a opačně.. Musíą zkouąet, co na tebe bude platit, rozhodně na tomhle fóru najdeą vąechno napsané, kdyľ budeą chtít..


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
lukas Muller kultak

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 12:42


te pride malo 250 gramu varene ryze to je pul talire skorem :D to ja vic do sebe nedostanu prave proto davam tolik toho gaineru
lukas Muller kultak

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 12:45


a co vlasne teda stim zaverem u toho treninku jak sem psal ze docvicim az v 7 a podle teda vseho se mam najist az v 9 a v 10 si dat protejn a jit spat ? do tedka sem jet tak v 8 vecer hodinu po treninku
Karolina

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 12:51


Podle toho jaký rýľe, ta bílá třeba basmati hodně nabobtná..mně udělá 50 g suchý 200g v uvařeným stavu..zkus třebas ty kefíry, ty se taky tráví tak max. hodku, a budeą to mít zase něco jiného pro tělo neľ gainer..rozmanitějąího.. kdyľ uľ ten gainer, tak s pomalýma sacharidama..


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Karolina

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 12:54


Já bych ten protein na noc uľ nedávala, v devět si dala jídlo, a v deset ąla spát, protoľe, mezi jídlem a tím posledním proteinem máą jen hoďku a to nemáą ąanci to jídlo strávit..


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Karolina

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 13:05


Dala bych ty gainery na víc dávek, protoľe první dvě hoďky se stejně proteiny znehodnotí na sacharidy, a pak v těch devět buď jídlo nebo menąí proteiňák a menąí porci masa s přílohou (necelozrnné, třeba bílou rýľi).. bylo to vtom článku.. Na noc se dávají kaseinový proteiňáky, déle se vstřebávají.. ale asi to nemá smysl, kdyľ máą jeątě v ľaludku večeři..to si myslím, uvidíą, kdo jeątě poradí..


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
lukas Muller kultak

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 13:16


dobre diky
lukas Muller kultak

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 13:24


muj jidelnicek si videla kdybys teda tam zaradila protejn rikala si treba stou veceri neco malo a to je vse ?
Karolina

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 13:29


Ne něco málo, ale menąí porce masa s přílohou a proteiňák do 20g bílkovin (takľe třeba 30g bílkovin z jídla a 20g z proteiňáku), protoľe max. dávka bílkovin najednou můľe být 50g, protoľe jinak je to jen odpad.. a hnije to ve střevech..


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
lukas Muller kultak

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 13:36


jojo to vim
lukas Muller kultak

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 14:02


a ty osobne teda jis az 2 hodiny po treninku ? ja osobne se bojim ze budu mit hlad :D
lukas Muller kultak

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 14:04


http://www.elle.cz/krasa/fitness-a-zdravi/kdy-a-co -jist-po-cviceni
lukas Muller kultak

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 14:08


mrkni se na tohle :D kazdej pise neco jinyho :D kdo se vtom ma vyznat
Karolina

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 15:41


Na jiný stránky nekoukej, tady je to správně , Legi a Tetsuo tomu váľně rozumí, od té doby, co jsem naąla tohle forum, tak nic jiného nečtu, protoľe tohle je odzkouąený a je to pravda, mají s tím zkuąenosti Kolikrát se nestačím divit co píąou v různých časopisech o posilování, kdyľ to srovnám s tím, co jsem se dočetla tady Já to mám troąku jinak, tobě jde čistě o objem, a já si dávám po cvičení (nejdřív silově, nakonec aerobka) hoďku pauzu, aby se mělo čas něco spálit a pak za hoďku jídlo.. ale já posiluju jen doma s činkama..


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Legi

Modertor
# Zaslno: 6 Lis 2013 17:36


Teda Karolíno, já skládám funkci! Bravo bravissimo! Takovej promotion....


48let @ 195cm @ 135kg
Karolina

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 17:43


No to určitě, vľdy» si to tu můľe přečíst kaľdý, díky Vám stejně jako já


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
lukas Muller kultak

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 18:26


tak dekuju
lukas Muller kultak

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 18:27


a Legi pls ty si koukal na ten muj jidelnicek ?
Legi

Modertor
# Zaslno: 6 Lis 2013 22:39


Koukal a neporadí bych líp.


48let @ 195cm @ 135kg
lukas Muller kultak

len
# Zaslno: 7 Lis 2013 09:04


diky takze vypada dobre :D
lukas Muller kultak

len
# Zaslno: 7 Lis 2013 13:35


kolega dobespavel uvadi ze tech 120 minut je nejzazsi takze se kliden muzu hodinu po najst po treninku
Starosta

Administrtor
# Zaslno: 7 Lis 2013 18:34


Neber to aľ tak prehnane doslovne tie časy sú písané orientačne sú µudia čo by ani dve hodiny nevydrľali bez jedla po tréningu a niekto ak by si dal niečo aj za hodinu by mu bolo zle eąte nemá ukludnený ľalúdok
ja to robím tak, ľe po proteíne nepozerám na hodiny, ale jednoducho keď začnem cíti» hlad sa najem a ak cvičím neskorej tak si dám len proteín a nejakých 60g vločiek a viac nič.
Nemusíą s toho robi» aľ tak veµkú vedu skorej sa zameraj na svoje pocity a nie čo kto napíąe.
lukas Muller kultak

len
# Zaslno: 8 Lis 2013 08:15


ok dik
lukas Muller kultak

len
# Zaslno: 8 Lis 2013 18:21


dneska sem si tak nejak spocethodnoty vyzivovy merim 176 a vaha 92 sacharidy :550-600 bilkoviny 220 tuky 90 uvedomuji si ze tech bilkovin je zbytecne moc ty snizim. tyto hodnoty jsou samozrejme i s doplnky
Kriss

len
# Zaslno: 9 Lis 2013 13:36


Karolina
Karolina
Karolina
Karolina
Karolina
Karolina
Neber to aľ tak prehnane doslovne tie časy sú písané orientačne sú µudia čo by ani dve hodiny nevydrľali bez jedla po tréningu a niekto ak by si dal niečo aj za hodinu by mu bolo zle eąte nemá ukludnený ľalúdok
ja to robím tak, ľe po proteíne nepozerám na hodiny, ale jednoducho keď začnem cíti» hlad sa najem a ak cvičím neskorej tak si dám len proteín a nejakých 60g vločiek a viac nič.
Nemusíą s toho robi» aľ tak veµkú vedu skorej sa zameraj na svoje pocity a nie čo kto napíąe.


Taktéľ souhlasím .. Jsou dny kdy po tréninku výslovně umírám hladem a jsou dny kdy na mě příjde hlad po tréninku víc neľ za hodinu a půl .. Jednoduąe člověk opravdu musí vnímat své vlastní tělo. Je nejlepąí rádce a samo si řekne. Podobné jsem to měla i s dietou, která byla opravdu dobře sestavená veąkeré důleľité sloľky s vyrovnanými hodnotami přizpůsobené práci tréninkům a celkovému ľivotnímu stylu a hned dva týdny od začátku jsem se cítila přejezená a výslovně jsem se do danných porcí nutila a to bylo také zle v tu chvíli jsem začala sama na sobě poznávat ľe se musím poslouchat porce sem sníľila vąe funguvalo zase dál .. ono občas články a příručky a rady ostatních nepomůľou jsme přece kaľdy jiný .. jinak vąechny jako nováček zdravím a pevnou sílu k cestě za vysněnými cíly Kriss


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Legi

Modertor
# Zaslno: 9 Lis 2013 13:44


Vítej uľivateli Kriss!


48let @ 195cm @ 135kg
Kriss

len
# Zaslno: 9 Lis 2013 13:51


Díky sem strasně ráda, ľe sem poznala lidi jako je např Starosta doufám, ľe je nás tady více, kteří sme tak aktivní jina Legi super clanek suplementace začátečníků


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Legi

Modertor
# Zaslno: 9 Lis 2013 13:59


Your welcome!


48let @ 195cm @ 135kg
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist