Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Gainer a protein po treninku
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
Legi

Moderátor
# Zasláno: 21 Lis 2013 13:33

takže by som si mala kúpiť aj proteinový nápoj a kombinovať ich?

To ideální řešení...

čo sa týka stravy,jem všetko- bežná domáca strava,

To není ideální...pokuď chceš výsledky...musíš tomu svůj jídelníček přizpůsobit. Ostatně toto je vše v článku popsáno...

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 21 Led 2014 13:00

Ahoj Legi,
chtěl bych se zeptat, jestli máš nějakou zkušenost s AMG výrobky, které dost propaguje Tetsuo. Konkrétně s AMG Gainerem a s AMG max.
AMG Gainer jsem teď na zkoušku pořídil a dávám ho v závěru a po tréninku a po cca 30 min.dávám 20-30g. hydra s 10-20 g maltodextrinu.
a za dalších 40-60 min. jídlo, je to tak ok?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Led 2014 06:01

Bohužel, s AMG výrobky jsem ještě neměl tu čest, ale vím kdo to vyvíjí a to je odborník s velkým O. Sice to moc nešmakuje, ale funguje to.

Máš to tak v pořádku.

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 22 Led 2014 12:19

Díky Legi, jsem rád, že je to tak ok.
Ještě bych se rád zeptal v týhle souvislosti.
1).Když to bude v rámci tzv. hubnoucího - rýsovacího tréninku, tak
to posunout všechno o hodinu, tj. AMG gainer až za hodinu po tréninku a pak to hydro nebo prostě tam ten AMG gainer nedávat a dát jenom to hydro? Nebo nedávat už to hydro,ale pouze AMG, když to AMG je dobrá věc a funguje?
2) Až AMG dojde (přece jen by to lezlo do peněz to brát pořád), tak
po silovém tréninku dát hned cca 20 g hydra + cca 50g maltodextrinu
a za cca hodinu dát nějaký samotný protein? Může být zase to hydro nebo třeba už nějaký vícesložkový?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Led 2014 17:55

1) Stačí to jen posunout o hodinu a nic neměnit.

2) Ano a potom dát vícesložkový, hydro už nemá smysl brát.

42let @ 195cm @ 125kg
zeberdee

Člen
# Zasláno: 22 Led 2014 18:01

Legi takže kreatin se tedá má brát se sacharidy ? je jedno jake sacharidy ? jsem si ted po mesici a pul zase koupil kreatin a ted čtu že jsem ho minule bral asi blbě na lačno :D
Taktojetedavrchol

Člen
# Zasláno: 22 Led 2014 19:48

Zdravím Vás všechny,

nebudu zakládat nové téma, protože se to sem celkem hodí.

Nikdy jsem netrenoval takhle navečer (18:00-19:30 trenink fotbalu) a nevím tedy jak si všechno (gainer, protein, večeře) poskládat abych nevečeřel někdy v 21:30 a šel spát včas.
Myslel jsem, že bych si mohl dát večeři před treninkem (trenink je ale dost těžký a bylo by mi nejspíš špatně) a pak už jen něco lehkého, protože dát si klasickou večeři takhle pozdě, to mi bude asi těžko.

Věřím že plno lidí chodí v temhle čas trenovat a mají s tím zkušenosti, tak bych byl rád za vaše rady jak na to.
Kriss

Člen
# Zasláno: 22 Led 2014 19:55

Ahojky hned po tréninku BCAA 10-30 min po Gainer a na to 40-60 minut protein .. Podle toho v kolik chodíš spát lehká večeře popř Protein takhle by to mělo být nejefektivnější Ale ještě Legi určitě poradí

Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Led 2014 20:30

zaberdee....ano Kreatin vždy se sacharidy (nejlépe s gainerem). Na lačno pouze, pokuď to dráždí břišní stěnu a jsou refluxe...

vrchol....můžeš být jak radí Kika už jen na tekuté výživě, je to lepší....

42let @ 195cm @ 125kg
Kriss

Člen
# Zasláno: 22 Led 2014 20:32

Oh aspoň v něčem nemám dnes výpadek Díky Legi

Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Taktojetedavrchol

Člen
# Zasláno: 22 Led 2014 20:37

A co si myslíte o té večeři třeba 90 minut před treninkem? Vyzkoušel bych jestli mi bude zle.

Jinak díky moc, určitě to takhle pojedu.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Led 2014 20:48

Pokuď bude lehčí, tak by to mělo být ok.....

42let @ 195cm @ 125kg
Taktojetedavrchol

Člen
# Zasláno: 22 Led 2014 20:57

Dobře, děkuju moc
Jirka73

Člen
# Zasláno: 23 Led 2014 12:11

Legi, ještě k tomu vícesložkovému proteinu.
Není chyba když ho v rámci snídaně míchám (20-30g) do vloček nebo do rýžové kaše s mlékem?
Je to první jídlo po ranním tréninku. Předchází tomu právě ten zmíněný AMG gainer a hydro.
Někdy místo vícesložkového dávám i klasický syrovátkový koncentrát.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 23 Led 2014 16:33

Jirko, že mícháš protein s vločkama vůbec nevadí.
Spíš dost vadí, že bereš před tréninkem AMG gainer...to bych Ti nedoporučoval dělat.

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 24 Led 2014 15:18

Ne Legi, to jsem to možná jen nejasně napsal, AMG gainer a hydro je po tréninku. Obě věci nepředchází tréninku, ale té snídani
Proč bys to ale nedoporučoval, kvůli obsahu bcaa a inzulínové reakci?

Ještě se zeptám na ten protein, do těch vloček k snídani doporučuješ
spíš ten vícesložkový než klasický syrovátkový?
A jako první normální jídlo v případě ranního tréninku jsou ty vločky nebo rýžová kaše právě s tím proteinem a mlékem (případně ještě nějaký bílý jogurt a ovoce) ok?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 24 Led 2014 16:12

Proč bys to ale nedoporučoval, kvůli obsahu bcaa a inzulínové reakci?

Inulínovou reakci vyvolají i cukry, čili všechno co je v gaineru...

Ráno může být i hydro, ale pokuď kupuješ jen jeden druh, je ten vícesložkový ok.

To jídlo je ok, možná až na to ovoce...ale jestli je to jen kousek...

42let @ 195cm @ 125kg
Vermot

Člen
# Zasláno: 24 Led 2014 20:54 - Změnil/a: Vermot

kdyz vsude zminujes hydro mas na mysli toto: http://www.namaximum.cz/kategorie/proteiny/hydro-i solate-95-hydrolyzovany-izolat/ ??? nebo nejake uplne jine??
Legi

Moderátor
# Zasláno: 24 Led 2014 21:00

Přesně toto....je to klasický hydrolizovaný syrovátkový protein, lišící se maximálně stupněm hydrolýzy. Nejvyšší stupeň je DH-32. Je nejstravitelnější, pohříchu také nejdražší...

42let @ 195cm @ 125kg
Vermot

Člen
# Zasláno: 24 Led 2014 21:04

diky
Jirka73

Člen
# Zasláno: 27 Led 2014 12:51

Ovoce je k tý snídani jen kousek..
Co se týká toho vícesložkového proteinu, tak máte nějaký konktrétní tip
na co nejlepší poměr cena/výkon?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 27 Led 2014 13:09

Záleží, kolik jsi ochoten za něho max. dát....

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 27 Led 2014 15:59

Tak asi maximálně do tisícovky za 2 kg, když bude opravdu kvalitní..

Jinak dík za posouzení té snídaně jako potréninkového jídla.
Můžeš ještě dát tip na nějakou ideální potréninkovou pozdní večeři BEZ MASA pro dny, kdy cvičím večer? S tím, že po tréninku je ten AMG gainer a poté hydro a za hodinu na to večeře..
Legi

Moderátor
# Zasláno: 27 Led 2014 16:07

Tak to jsi cca. v kategorii....Matrixu atd.

Takhle večer bych zůstal už jen na tekuté stravě, ale pokuď musíš, tak třeba cottage s vejcem a nějaké komplexní sachry...

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 28 Led 2014 09:54

Radši bych tam dal něco pevného, jak už jsem psal v jiném vláknu je to kolikrát jediný jídlo v klídku a pohodě
Večer dávám dost i zeleninové saláty, po tom tréninku bych ho měl dát asi trošku méně je to tak?
S těch komplexních sachrů je ok pohanka, jáhly, rýže, žitný chleba nebo třeba rýžové chlebíčky?
Koukal jsem na ty vícesložkové proteiny a docela mě zaujal Instant Whey Duo od Reflexu. Vím, že Reflex je kvalita a tenhle je ještě za relativně slušnou cenu, v akci bych se možná vešel i do té mé cenové relace.
Doporučil bys ho?
Dík
Legi

Moderátor
# Zasláno: 28 Led 2014 10:22

Večer dávat zeleninu moc nedoporučuju. V noci je perilstatika střev minimální, takže tou zeleninou to dost zabetonuješ.

Ty sachry jsou ok.

Instant whey duo je co se týče využitelnosti jeden z top proteinů, jeho chuť je ovšem tristní, protože obsahuje protein z evropského hrachu a to je někdy až k zblití. Ale jestli je Ti přednější funkčnost, než chuť, jdi do toho...

42let @ 195cm @ 125kg
Taktojetedavrchol

Člen
# Zasláno: 28 Led 2014 18:23

Všechny vás zdravím
Vím že je to asi blbost, ale za optání člověk nikdy nic nedá. Budu mít teď týdenní díru v potreninkovém proteinu (došel ) a chtěl bych se zeptat, jestli se dá nějak nahradit. Mám doma ještě kasein, ale to myslím že není zrovna ono a jídlo se taky moc nedoporučuje. Dával jsem ho 75 minut po treninku.

Všem moc děkuju za radu a názor.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 28 Led 2014 19:25

V podstatě nahradit lze, normálním jídlem, ale do krve se to dostane výrazně později a dávka zůstane omezená trávící schopností Tvého GI traktu....

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 29 Led 2014 16:38

Ty zeleninový saláty večer jsem si teď docela oblíbil, no, budu je tedy dávat menší.
Co bys Legi ještě doporučil jako zdroj bílkovin v rámci té pozdní večeře?
Dá se uvažovat třeba i o tuňákovi, tvarohu nebo třeba
něco i ze sóji jako je Tofu nebo Tempeh?
Toho iWhey Dua jsem měl čokoládový vzorek, pravda, žádná chuťovka to nebyla, ale dal jsem to Nevadí té využitelnosti, když to budu někdy míchat do vloček?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 29 Led 2014 20:17

O tuňákovi se dá uvažovat určitě, potom třeba cottage s vejcem, nicméně stejně vítězí vícesložkový protein...tvaroh a sója nic moc na noc.

Míchání do vloček nevadí...

42let @ 195cm @ 125kg
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0