Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Viva / jdelnek a celkov potebuji poradit :) moje aesthetic cesta
Autor Zprva
bogolopo

len
# Zaslno: 26 j 2013 01:37

Ahoj je mi 22 let a jsem jednoznan ektomorf. Posiluji pes rok a myslm si, e u nerostu stagnuju a nevm co s tm, take kad rada dobr

Mm 186cm a vm 72 kg, chtl bych se tedy momentln zamit na stravu, myslm, e do sebe prost nedostanu dostaten blkovin, tam bude ten problm a radji to nahnm sacharidama. Napklad jsem dve vbec nesndal! Posledn dobou si myslm, e ten mj jdelnek u nen tak patn:

sndan: sndm ovesn vloky, bann, pikoty a sacharik, vechno to rozmixuji zaliju vodou a vypiju

obd: maso podle chuti, ale nejastji kuec a brambor

svaina: vtinou sacharik a bann, obas oka nebo mchan vajka

veee: maso a brambor

druh veee: vajka nebo cottage sr (obas dvm ti veee:D)

na noc: protein (ten jsem zaal kupovat teprve nedvno, jinak jsem dve pouval pouze gainer)

do toho v prbhu dne zobu mandle, obas si dm pesndvku a do nich ovesn vloky, raciolky:D atd. to je jak kdy

Momentln posiluji 3x tdn fullbody. Mm k dispozici posilovac lavici a nespoet velikost jednorunch inek, vm e to nen ideln, ale vystam si. Prost jsem se musel pizpsobit a poradil jsem si Za ten rok jsme se hodn zmnil, povedlo se mi velice dobe vyrsovat, ale prost s vhou se mi neda hnout! Nicmn i pesto naprosto jin lovk. Zajm m hlavn aesthetic bodybuilding ( takhle bych chtl vypadat a myslm, e pro to mm pedpoklady a i se tomu obas zanm podobat http://www.youtube.com/watch?v=9yYKH9K3xdQ ), opravdu se mi povedlo velmi vrazn zvtit objem pa, trapz, irok sval zdov, ramena, prsa ...vechno psob velice propracovan, abych se posunul dl, tak vm, e musm jst! To je moje jedin pekka.

Vechno je to o svtlu, kdy si lovk stoupne pod svtlo v koupeln nebo nkam do stnu a koukne do zrcadla, tak jsem neuviteln vyrsovan, a se mi tomu nechce vit. Fakt skoro jako ti kluci z videa :D Na dennm svtle a slunku (pak nen vidt ta vyrsovanost) a zkm zrcadle si eknu hmm to teda nic moc jsi huben. Mon si eknete, e jsem njak metrosexul, kter se pozoruje v zrcadle a polete m do hje. Vlastn bych se ani nedivil Nen to tak, dlm to hlavn pro sebe a zajm m kam a to mu posunout, hrozn m to bav Mezi m cviky pat( ve s jednorukami, maximln vhy abych sval proctil, ale zrove pln zapojil, za ten rok u si myslm, e na to mm uch a postupn jsem samozejm pidval vhy): incline bench na rovn, incline bench na naklonn, rozpaovn na rovn, pullover s jedorukou, tlaky na ramena, rozpaovn ve stoje, pedpaovn ve stoje, kren ramen, ptahy jednoruky (zda), bicepsov zdvih, kladivov zdvih, tlaky na triceps, kickback na triceps, depy s jednorukama v ruce,vpady s jednorukama v ruce.

Tak co si o m myslte? J vim spousta vc se vm mus zdt divn, ale prost na m to funguje! Nikdy bych nechtl bt mohutn a upmn eeno ani bych na to neml a celkov mm pedpoklady sp jednoznan k aesthetic a vyrsovanosti. Take mj hlavn cl, pibrat 10 kg a jinak rsovat, rsovat:D Mile rd si nechm poradit od odbornku Uvtm hlavn konstruktivn rady, kter m posunou dl k mmu cli a to je aesthetic look a nezapomete: It is all about aesthetic ... and having fun
dobespavel

len
# Zaslno: 26 j 2013 21:27

Co se tk jdelnku, tak je rozhodn co zlepovat - pestejs zdroje sacharid (hlavn komplexnch), vce blkovin z rznch zdroj, dn zelenina, zdrav tuky, nelt do sebe nkolikrt denn gainer....
viz:
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7959

Co se tk trninku:
Podle vpisu cvik se mi tak zd, e podceuje trnink spodn a stedn sti tla, zkus rozepsat tvj trnink podrobnji

Celkov si myslm, e vyrsovanost pod njakch 8% tlesnho tuku u je znan nepraktick a celkov zbyten, rozmlouvat ti to ovem nebudu

22 let
181 cm
84 kg
Prosm o tykn
vlaydimir

len
# Zaslno: 24 j 2021 04:39

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 24 j 2021 04:40

инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 24 j 2021 04:41

tuchkasинфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 8 Pro 2021 12:44

XVII400ReprBettAfraUnliRafaBrit
GilbSterwwwnFiskDekoAtlaImpeAtla
LoveDaviEISAScarMichSlauTescDISC
CurvSapoKarlErbaDivaAloeDELUSwee
CarrYankBestJeweMatiRussPlanCred
TOILAntoDoveDaupFranColgNiveNorm
ElleCotoFritHistSockWindReadDead
BesaELEGMariElegSomeHampViraHaji
NikiCircJoneEtieChanKathMotoJean
ElenGamzCocoAgatdiamElegRobeNaso
ZoneDisctapaJuliZoneLikeFullZone
ZoneStar
vlaydimir

len
# Zaslno: 8 Pro 2021 12:45

ComeXIIIDaviKarldwarSwarClauZone
ZoneMichOsciZoneJaynStefMAGIZone
EvelZoneZoneStuaHenrGeorZoneMicr
ExpeCathJeffmadeEDGEDAXXMerrSele
AdamDrizGeomPetecellEscaDearPart
MistGillGreeWAVEVOLKGipsEpilCelt
CleaEducWinxJayeProSWarhFounWind
WindWindDomiBoscWinxWinxPlanWind
vegeProbKansXVIISweeTourPromMake
MorbStevLionTranHowaEmilJohnPent
SleePaciDumiHatewwwiBaciInteJean
TimePlus
vlaydimir

len
# Zaslno: 8 Pro 2021 12:46

ChenTrouWorlWindDigiBriaXVIILucy
CromIsolDeepFranMcKiAllaMannKurt
indoPlayAnnaErinmailCathJameJohn
ValuEDGEEDGEEDGEArisDickBonuJohn
LionBeatNickRobeRowlScotPhylStep
tuchkasEnglNord
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Prv online: Host - 5
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0