Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Výľiva / Jídelníček
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zprva
Legi

Modertor
# Zaslno: 7 Kv 2013 18:23


Ha, byl jsem o víkendu v burgru pro kéničky a dal si double steakhouse a bylo tam přes 1000cal heč!


48let @ 195cm @ 135kg
tadeafc

len
# Zaslno: 7 Kv 2013 19:27


já měl v nedělu BurgerKing takľe taky sem si udělal nějaké sacharidové zásoby :D..ale mám to jednou za půl roka a dojel sem dom tak sem to hned spálil na rotopedu
Jinak potřeboval bych poradit,při zbedání 2-ruční činky na biceps mě straąně bolí ąlacha na předloktí,nevíte co dělat?Zkouąel sem vynechat tento cvik,ale stejně mě to bolelo i potom..to stejné kdyľ sem si dal menąí zátěľ.
RobinB

len
# Zaslno: 7 Kv 2013 20:07


Hele, fakt kecáą, spálit 800-1000 cal na rotopedu, to by jsi ąlapal jeątě teď To je tak 70-90 minut, podle toho jakou si nastavíą zátěľ ... , vzhledem k tomu, ľe po 25 minutách jde ze mne kriv, tak 90 minut zvládne tak maximálně Lance Armstrong a to si jeątě před tím musí ąlehnout
RobinB

len
# Zaslno: 7 Kv 2013 20:08


kcal
Legi

Modertor
# Zaslno: 7 Kv 2013 20:10


Jj, já taky kcal!


48let @ 195cm @ 135kg
tadeafc

len
# Zaslno: 7 Kv 2013 20:39


no moľná né vąechno :D..ale 60 min tak nějakých 700kcal zvládnu ..ono je těľkých prvních 100kcal...pak mi odejdou nohy a uľ je to na mě jak dlouho tam sedím :D...jinak sem docvičil před 2 hodkama,dal taký gainer,protein,150g kuř.masa,krajíc chleba,10dkg ąunky,půl kila rajčat...no a mám hlad jako ďas :D
Legi

Modertor
# Zaslno: 7 Kv 2013 21:01


Zkus jeątě vhodné tuky kolego a přidej komplexní sacharidy. Nebo ľe by to byla jen obyčejná rozeľranost?


48let @ 195cm @ 135kg
tadeafc

len
# Zaslno: 7 Kv 2013 21:05


tuky..jím oříąky,do salátů dávám olivovej olej..ráno ovesné vločky..doufám ľe to stačí ...nooo spíą ta rozeľranost..ale můľu říct,ľe jí trpím od té doby co mám zdravou stravu a pořádně makám ..ale tak zatím mi to kilo navíc nevadí tak to jde ...ale musím se hlídat...no ale tak to je kaľdej týden 3x :D
Legi

Modertor
# Zaslno: 8 Kv 2013 10:38


Tak olivový olej je dobrý, ale nic se nesmí přehánět. Mohl bys mít problémy s klouby a celkově tento olej dost oxiduje, kdyľ leľí v čiré láhvi půl roku v regálu. (důvod proč jsou dobré oleje vľdy v tmavé láhvi) Preferuj spíąe řepkový, lněný, z vlaąkých ořechů a sójový. Ostatní oleje jen semo tamo.


48let @ 195cm @ 135kg
tadeafc

len
# Zaslno: 8 Kv 2013 11:20


no..je pravda ľe ten olivový uľ tam chvilku leľí ...ale mám dotaz..vaľíą si rýľu vařenou nebo před vařením?...chtěl sme si dát sáček rýľe 120g k večeři..ale po uvaření sem to měl jeątě na daląí den k obědu a večeři..:D
Legi

Modertor
# Zaslno: 8 Kv 2013 11:53


Já uľ nic neváľím, seľeru vąechno co mě přijde pod ruku. Málá poznámečka k rýľi. U rýľe je nutné rozliąovat nutriční hodnoty dle úpravy. Rýľe vařená ve vodě uľ totiľ nemá zdaleka tolik sacharidů jak je napsané na obale, ale zhruba jen 30g na 100g rýľe. Pokud tedy někdo počítá jinak a diví se ľe nenabírá, toto je důvod. To jen tak mezi námi děvčaty.


48let @ 195cm @ 135kg
tadeafc

len
# Zaslno: 8 Kv 2013 13:35


tak to já taky tak nějak...ale chci rýsovat tak musím počítat ...tý jo...a to je teda ale sakra rozdíl !...to si tedka ten sáček klidně můľu dopřát
RobinB

len
# Zaslno: 8 Kv 2013 21:49


A kdyby jsi zjistil, ľe nerýsujeą, tak Legi s tou rýľí kecal
tadeafc

len
# Zaslno: 9 Kv 2013 12:02 - Zmnil/a: tadeafc


nene

jinak jeątě bych se chtěl poradit ohledně po-tréninkové stravě

po posilce - dám ihned gainer(sacharidy rychlé),pak za cca 30min protein (syrov.) a za daląí hodku klidně můľu pevnou stravu (maso+rýľe)

no a v den kardia ( na sníľení těl.tuku):

pokud cvičím ráno - před cvičením nic, po cvičení půl hodky nic nejíst/nepít(krom vody) a potom můľu pevnou stravu (NE jednoduché cukry)
pokud večer tak to stejné předpokládám ?
Nebo můľu po cvičení proteinák klidně?
Díky díky
RobinB

len
# Zaslno: 9 Kv 2013 20:55


Zduř, nevím co na to legi, ale já bych ráno na cvičení na lačno neąel. Je to brutus, hrozí ti, ľe se tělo vykaąle na tvé krásné pěstěné tuky a pustí se rovnou do bourání svaloviny. Pokud by jsi chtěl být fakt brutus, tak ráno aspoň BCAA, proteiňák hodinu po cvičení klidně můľeą. Bílkoviny příjem by jsi měl udrľet i v dietě. Jestli chceą jeden den brát sachariďák na svaly a druhý den neľrat kvůli hubnutí, tak to nebude fungovat. ®ádný výsledky nebudou a jen tě to zdemotivuje.
Teda je to jen můj názor.
tadeafc

len
# Zaslno: 9 Kv 2013 21:56


nene to já ľeru furt stejně at posilka či kardio ...jen tak nějak jak to se snaľit zefektivnit to spalování spíą no to BCAA si budu muset pořídit asi.....mám ted v plánu ráno rotoped a večer běhat,tak věřím,ľe bych to do léta mohl odbourat
RobinB

len
# Zaslno: 10 Kv 2013 08:05


Můľeą podříznout jídlo, vlastně můľeą i vąechno, v Indii jsou borci, co nejí třeba i 3 týdny, ale budeą přicházet o svalovinu. Příjem bílkovin musíą udrľet min. 1-2 g na kg vlastní hmotnosti, nemá cenu brát více jak 30 g naráz a musíą je přijímat pravidelně. Takľe bílkoviny průběľně celý den (vyjma trénink a hodinu před tréninkem). Ale i na tréninku si můľeą dát BCAA. Celkem ti rozumím, ľe jsi to chtěl zefektivnit, ale půl dne neľrat není správná cesta. Pokud je hubnutí tvojí prioritou, pak nedávej gainer ani po cvičení.
tadeafc

len
# Zaslno: 10 Kv 2013 08:24


vąak já jím kaľdé 2-3 hodiny,kromě teda tréninku,kdy je ta pauza mezi jidly deląí...ale po něm si umím dopřát svačinky i v rozmezí 1h
Není tak ani priorita hubnutí,jako spíą rýsování s malým nárustem hmoty
tadeafc

len
# Zaslno: 10 Kv 2013 11:42


a procházím tak web,a na břicho je prý dobré vyzkouąet sacharidové vlny.Mám z toho ovąem obavy - rozhození metabolismu a kaľdý den cvičím-potřebuju energii,tak předpokládám,ľe sacharidové vlny nejsou to pravé ořechové a radąi mám tvrdě dřít dál s ustáleným zdravám jídelníčkem ?
Legi

Modertor
# Zaslno: 10 Kv 2013 19:55


Ráno nalačno tak maximálně na procházku. Jsou sice ąílenci co dělají na lačno i HIIT, ale komu není rady, tomu není pomoci. Stačí si dát předtím 30g proteinu.

Hubnout cíleně břicho nelze, naopak, z břicha jde tuk aľ jako poslední, svině. Sacharidové vlny jsou účinné, ale hůře se při tom cvičí, člověk má schýzu a hrozí jojo efekt. Lepąí je efektivně zvýąit aerobní záteľ.


48let @ 195cm @ 135kg
tadeafc

len
# Zaslno: 11 Kv 2013 10:39


no mě to tak nějak nutí ráno o víkendu,bo se pak cítím skvělě ...takľe akorát dycky zařadím předtím protein a po cvičení normálně strava....no tak to já si radąi budu jíst normálně dál a ono to dojde
RobinB

len
# Zaslno: 11 Kv 2013 22:04


Chlapi, na břicho je nejlepąí si zvyknout je to dlouhodobá dřina.
tadeafc

len
# Zaslno: 13 Kv 2013 08:51


je je...ale stojí to za to
jinak lidi..mám brát proteinová nápoj jako jídlo ?
RobinB

len
# Zaslno: 13 Kv 2013 17:10


určítě bych to započítal, kalorií je tam dost ... (samozřejmě ne jako hlavní)
tadeafc

len
# Zaslno: 14 Kv 2013 13:54


tak si dost pročítám diskuze o tvarohu....jím ho pouze s oříąkama(hrst ),hodně se doporučuje jeątě nějaké bílkoviny k tomu..ale bojím se výrazně tuků jelikoľ to jím kaľdý den...co myslíte?..radąi omezit a s vajíčkama nebo postačí ty oříąky?
tadeafc

len
# Zaslno: 14 Kv 2013 14:31 - Zmnil/a: tadeafc


no a jeątě jeden dotaz,doufám ľe se tu někdo zastaví , jakou dát mezeru mezi jídly a proteinem??...
Mám celkově zaľitou dobu přijimání potravin ale nevím jestli bych ji neměl pozměnit..
6:00 snídane
9:00 svačina (ovoce)
11:00 oběd
14:00 svačina (zelenina)
16-17:30 trénink
17:45 protein (uľívám hr.cukr před cvičením na břicho-rozestup mezi proteinem a cukrem 20-30min)
18:30 večeře
20:30tvaroh
22:00spánek

a co si myslíte,o potréninkovém jídle(ne proteinu)..jím jen maso,občas kousek rýľe/chleba a hromadu zeleniny...jelikoľ bych neměl být v inzulínovém oknu,tak mi ta zelenina snad nedělá paseku?

díky
Legi

Modertor
# Zaslno: 14 Kv 2013 18:53


Dotaz na tvaroh - z toho dotazu nejsem moc chytrej, sorry.

Ohledně jídelníčku, dopoledne dobrý, odpoledne katastrofa.
Kolem tréninku nejez ovoce ani zeleninu. Před tréninkem nejez rychlý cukry. Na večer nejez samotný tvaroh.


48let @ 195cm @ 135kg
tadeafc

len
# Zaslno: 14 Kv 2013 19:18


k tvarohu - neměl bych ho jíst samotný,ale přidat nějakou daląí bílkovinu(třeba vejce)..ale pokud vím,tak i oříąky obsahují maličko bílkoviny..tak esi to postačí?

k jídelníčku - a co mám teda jíst před? sacharidy se snaľím dostat do sebe dopoledne ve větąí míře,zelenina 2-3h před trenálem sem čekal,ľe uľ neublíľí..rychlé cukry nejím před tréninkem(teda max čtvereček kvalitní hořké čokolády kdyľ sem unavený) a jinak ten cukr přijímám dá se říct po tréninku nebo-li před poslední partií - břichem.
Legi

Modertor
# Zaslno: 14 Kv 2013 20:01


Ano vejce je dobré. Ořechy obsahují bílkovin velmi málo. Ořechy se jí kvůli zdravým tukům, nikoli bílkovinám.

Zelenina nevadí tak 4-5 hodin před a 2-3 hodiny po tréninku.
Rychlý cukry bys měl aľ opravdu po skončení tréninku. Trénink má probíhat celý v katabolismu. Zbytečně zatěľujeą organismus.


48let @ 195cm @ 135kg
tadeafc

len
# Zaslno: 15 Kv 2013 07:16


No ale právě se bojím,ľe bych uľ mohl z toho více nabírat na váze,dávát si kaľdý den vejce...
Ok..rychlé cukry dám aľ definitivně po cvičení

Jinak sem tak přemýąlel,nejím moc,ale zatím makám kaľdej den tak spaluju..ale v létě uľ předpokládám,ľe to tak hrotit nebudu tak celkem obava,ľe to začnu nabírat..
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist