Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Jak se stavíte k pití alkoholu?
Autor Zpráva
dobespavel

Člen
# Zasláno: 18 Bře 2013 21:23

Zdar
Možná si říkate, že se nudím (asi to tak bude) a proto zakládám takové topicy, ale měl bych pár otázek
Je mi jasné, že konzumace alkoholu a posilování nejdou dohromady, nicméně bych rád tady udělal takovou menší anketu (jestli to můžeme takhle nazvat), o tom jak se stavíte k alkoholu
Jste abstinenti?
Pijete příležitostně nebo častěji?
Pijete někdy větší množství alkoholu?
...

Prosím o upřímnost a abych to nějak odstartoval, napíšu jak jsem na tom popravdě já osobně:

Absinent rozhodně nejsem, na druhou stranu nejsem samozřejmě takový ten typ, který každý týden paří někde na disco do 4 do rána a utrátí za chlast nehoráznou částku (to doufám nědělá nikdo, kdo bere posilování trochu vážněji)
Nikdy by mě zároveň nenapadlo dát si třeba pár piv v den tréninku - což je asi samozřejmost
Když už se ovšem ocitnu na nějaké oslavě nebo když někde hraju (jsem mimo jiné i muzikant), tak si nějakou tu skleničku nebo pivko dám, vše ovšem držím na určité hranici, tak abych ráno normálně fungoval (plnohodnotná snídáně, popřípadě sportovní aktivita), jakoby se nic nestalo
Popravdě byly časy, když jsem byl mladší a párkrát se trochu víc takřikajíc ožral, nicméně ta rána za to opravdu nestojí, z tohotle jsem už dávno vyrostl a teď to mám pod kontrolou a navíc jsem člověk, který se dokáže plnohodnotně bavit i bez alkoholu, takže mi zkrátka vůbec nevadí, když občas na akcích funguju jako řidič

Díky za vaše názory a zkušenosti

22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
Roman84

Administrátor
# Zasláno: 18 Bře 2013 21:55

K alkoholu sa stavam dost striktne, som abstinent, nepijem a nikdy som ani nepil, clovek si musi vybrat but to alebo ono...podla mna nic medzi neexistuje lebo kazde pokusenie sa stava hriechom ! Tod moj skromny nazor na vec
puci

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2013 13:50 - Změnil/a: puci

V tomhle si přijdu na fóru o posilování jako trotl. Já jsem přestal být koncem listopadu spokojen s tím jak vypadám (měl jsem 110kg, 186cm, 22let). Pil jsem celkem často, ale ne nějak extrémní množství. Koncem ledna jsem začal cvičit a dodržovat jídelníček, ovšem od piva jsem se prostě odlákat nenechal, řekl jsem si, že když už se tak snažim, tak si tuhle neřest nechám, jelikož miluju pivo a víno. Takže občas si zajdu s kamarády v týdnu na dvě piva o víkendu se nijak výrazně nehlídám a v pátek jich dám třeba 5-6 sobota to samé, když mne někdo přemluví tak si sem tam dám třeba i panáka, v sobotu mám cheat day na jídlo, takže jím dá se říct co chci. Nyní vážím 87kg, nezmenšil jsem se (:D) a jsem o nějaké 4 měsíce starší, biceps, ramena, prsa, záda, lýtka narostla a zkvalitněla, břicho mi "spadlo" o nějakých 23cm a už začínají vylézat "kostičky".

Takže můj závěr je, že když to člověk umí ukočírovat a zbytečně se nestresuje, tak jde všechno

PS: Samozřejmě nepočítám s nějakými brutálními svaly, soutěžema a podobně. Jen chci prostě vypada dobře a cítit se dobře, doufám, že kvůli mým menším cílům není můj poznatek úplně irelevantní
Legi

Moderátor
# Zasláno: 26 Bře 2013 14:42

K tomu se dá filozoficky podotknout toto. Pil, umřel. Nepil, umřel taky.

42let @ 195cm @ 125kg
RobinB

Člen
# Zasláno: 28 Bře 2013 17:26

Viděl bych to tak: pokud je tam šance si ve finále dobře zaš..kat, tak bych do toho snad šel, ale jinak z toho jen bolí hlava
dobespavel

Člen
# Zasláno: 12 Dub 2013 21:19

No to je teda účást, vy tajnůstkáři

22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0