Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Výľiva / Hroznový cukr po tréninku ? Který gainer
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
stevegood

len
# Zaslno: 20 Led 2013 19:26


Ahoj tetsuo. Je mi 17 let. Bohuľel mám nějaké zvýąené testy u jater a nemůľu cvičit ale obávám se , ľe to bylo právě z gaineru který sem bral GIANT MEGA MASS 4000 od WEIDRU. Protoľe do té doby mi nic nebylo. Chtěl bych se zeptat, jestli se dá po tréninku na doplnění glykogenu vzít hroznový cukr popřípadě jak v čem to rozmíchat atd? Nebo poradit nějakou levnou alternativu popřípadě nějaký kvalitní gainer s nejlepąím sloľením.

Děkuji za odpověd
tetsuo

len
# Zaslno: 21 Led 2013 13:31


Nevěřím tomu, ľe gainer braný párkrát týdně po tréninku má vliv na zvýąené hodnoty jaterních testů.
V tom musí být mnohem víc výľivových faktorů.

Pít po tréninku samotný cukr je dost hloupý nápad.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
stevegood

len
# Zaslno: 21 Led 2013 19:00


Mě to taky přiąlo divný ale tvrdil mi to doktor ale dnes přiąli výsledky ľe sem prodělal mononukleozu :/ .
1. A co ten cukr smíchat s proteinovým nápojem?
2.Nebo neporadil by si mi nějaký kvalitní gainer s dobrým sloľením?
3. Mám zákaz teď cvičit, je moľné si nějak svaly udrľet ? Udělat např. pár cviků doma a mít dobrou stravu? Nesmím mít nějak velkou fyz. aktivitu.

Díky moc za odpověd
tetsuo

len
# Zaslno: 22 Led 2013 15:29


Mononukleózu jsi ale dostal z jiných příčin. Akorát monoknukleóza znaená oslabení jater a zvýąený příjem bílkovin ti nedělá dobře. Kdyby jsi jedl víc masa, bude to stejné.

Čili, ber práąkový sypký lecitin, můľeą i syntetický cholin a inositol a taky játrové tablety, hodit se můľou antioxidanty typu yucca a alfalipoová kyselina.

Proteinové nápoje mají smysl jedině tehdy, pokud bys extrémně málo jedl a chtěl přece jenom něco získat pomocí tekuté stravy.

Cviky - doporučuju jenom izometrii a izotenzi. Čili zatínají svalů naprázdno, případně proti pevné překáľce. Tím udrľíą aspoň základně svalový tonus a čerstvou nervovou soustavu.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
stevegood

len
# Zaslno: 3 no 2013 21:10


Mohl bys mi doporučit nějaký gainer? Prostě potřebuju jen nějaké doplnění cukrů po tréninku nechci tam ľádný kreatin nic. Aby to bylo jednoduchý ale zároveň kvalitní sloľení.
maacher

len
# Zaslno: 3 no 2013 21:13


go 15, ted je na ronnie v akci, prichut cokolada
stevegood

len
# Zaslno: 3 no 2013 22:18


Co tak koukám tak je tam kreatin. Mám 77 kg a 1,79m . Mě nejde ani tak o to abych nabíral tolik, jak jen opravdu o jednoduchost na doplnění cukru. Přibírám samozřejmě ale sem schopný to zvládnout z normální stravy. Toto je opravdu jen čistě po tréninku
maacher

len
# Zaslno: 3 no 2013 22:22


http://obchod.ronnie.cz/s-4828-g-15-anabolic-gaine r-hydro-protein-bar-31-zdarma.html
http://obchod.ronnie.cz/s-4828-g-15-anabolic-gaine r-hydro-protein-bar-31-zdarma.html

nevím jak se díváą, ale já tam nikde ve sloľení kreatin nevidím.
maacher

len
# Zaslno: 3 no 2013 22:24


Jinač nejlepąí varianta je koupit si hydrolyzát syrovátky a k tomu si přidat třeba maltodextrin
Legi

Modertor
# Zaslno: 4 no 2013 08:21


Jednoduché a levné řeąení je koupit si suąenou syrovátku a k tomu přimíchat hroznový cukr. Existují také levné gainery, kde je kolem 15% proteinové sloľky, Glukóza a Maltodextrin a dejme tomu nějaké vitamíny. Není to o moc draľąí. Projeď si u pár gainerů sloľení a něco určitě najdeą.


48let @ 195cm @ 135kg
stevegood

len
# Zaslno: 4 no 2013 16:37


1.A nevíą v jakým poměru bych měl tu syrovátku s tím hroznovým cukrem míchat?
2. Makám teprve půl roku. Myslíą ľe by se mi nepříbiralo tak dobře kdybych vynechal po tréninku gainer?
maacher

len
# Zaslno: 4 no 2013 16:47


Tu syrovatky bych nedaval, vetsina lidi se z toho posere. z gaineru svaly nerostou, zalezi na tech 5-6 jidlech co za den snis.
Legi

Modertor
# Zaslno: 4 no 2013 17:40


1 dávka by měla být asi 50g syrovátky a 20g dextrózy, není potřeba to hrotit.

Prohláąení, ľe z gaineru nerostou svaly je mírně zavádějící. Svaly rostou z bílkovin, coľ je základní stavební prvek svalu. K zabudování bílkoviny ovąem organismus potřebuje sacharidy, o nutnosti doplnění svalového glykogenu po výkonu ani nemluvě.

Pokud se syrovátka dostatečně naředí, není důvod se z toho posrat. To platí o gainerech úplně stejně.


48let @ 195cm @ 135kg
stevegood

len
# Zaslno: 4 no 2013 18:10


Myslíą ľe tohle gainer nahradí? Po tréninku pouze .Ráno nebo tak bych to nebral
Legi

Modertor
# Zaslno: 4 no 2013 18:45


On to sloľením je v podstatě gainer. Pravdou ovąem zůstává, ľe origo gainer bude vľdy lepąí, neľ cokoli míchaného "na koleně".


48let @ 195cm @ 135kg
stevegood

len
# Zaslno: 4 no 2013 18:57


Jeątě mám dotaz. Mám teď nějaký problémy s ľaludkem a trpím naprostou nechutí k jídlu. Nejhorąí je to po ránu. Teď stejně mám zákaz cvičit ( mononukleoza) ale myslíą ľe je vhodný abych si na snídani dal ovocný salát ( 1 banán, 1 pomeranč, kiwi, 1-2 jablka) a k tomu nápoj activia?
Legi

Modertor
# Zaslno: 4 no 2013 19:30


Ano, to je velmi vhodné, super. Vitamínů budeą teď potřebovat spoustu. Jen dbej, aby ovoce bylo zralé a nejez ąlupky, ani zrníčka apod. Jen zralou duľinu. Potraviny obsahující prebiotika a probiotika jsou také velmi ľádoucí.


48let @ 195cm @ 135kg
maacher

len
# Zaslno: 4 no 2013 20:15


No myslel jsem to tak, ľe kdyľ bude dodrľovat stravu a nedá si po tréninku gainer, tak svaly rust budou, ale kdyľ stravu mít nebude a dá si po tréninku gainer, tak to půjde jen velmi těľce. Prostě cenově ta syrovátka vychází skoro jako gainer a chu» i sloľení je úplně někde jinde. Pamatuji si na své začátky, jak jsem si míchal syrovátku s kompotem, potom to ąlo velmi rychle
stevegood

len
# Zaslno: 17 no 2013 15:35


Jeątě bych chtěl potvrdit popřípadě vytknout můj jídelníček.
Výąka 179 , váha 75 kg, věk 17 , objemový trénink, typ : ekto-mezomorf

7:00 Snídaně- ( není moc ideální ráno do sebe moc nedostanu)
2xbanán ,2x jablko , 1x Kiwi + Activia nápoj Jahoda

9:00 - 2x celozrná houska, 4 plátky sýru madeta, 4 plátky dietní ąunky

12:00 - ©kolní jídelna, snaľím se vybírat jídla s masem a těstoviny, rýľe atd.
Např. 100 g kuřeřecího masa 120 g rýľe + hovězí vývar
15:00 - 2 banány + jogurt Holandia jahodový

18:00 - 200g kuřecího nebo vepřového masa + 150 g ąpaget

21:00 - 250 g odtučněný tvaroh + piąkoty nebo velký bílý jogurt + piąkoty

Dohromady 2800 kcal.

Měl sem teď gainer po kterém se mi navalovalo a nějak sem přestal mít i chu» k jídlu takľe nevim jestli si mám jen koupit nějaký protein a dávat si po tréninku s proteinem nějaké müsli tyčinky, a nebo sem přemýąlel o koupi Royal MASS jahoda/banán. Myslíą ľe to sloľení je dobrý? Jde mi o kvalitu hlavně.
Odkazy : http://www.royal-mass.com/img/ni.png
http://www.royal-mass.com/img/tas.png

Díky moc za odpovědi
maacher

len
# Zaslno: 17 no 2013 15:46


Pokud do sebe po ránu nic nedostaneą, je dobré si koupit protein a umixovat si koktejl s vločkami a ovocem, je to rychlé a máą to v sobě hned. Kup si protein a po tréninku si k němu přisyp troąku glukopuru nebo maltodextrinu. Přidej zeleninu k obědu a večeři. Místo piąkot před spaním si dej jablko. Jinač moc nevěřím, ľe ta houska je celozrnná, spíą bych volil ľitný chléb nebo graham.
stevegood

len
# Zaslno: 17 no 2013 15:55


No já mám problém ľe mě ty vločky po ránu a aji poslední dobou nějak celkově hrozně nechutnaj.. Ale myslim ľe i tak ta snídaně není tak hrozná snad. Takľe koupit například tohle http://www.namaximum.cz/kategorie/sacharidy/maltod extrin/??? a dat do proteinu třeba 50 g po tréninku ?
maacher

len
# Zaslno: 17 no 2013 16:03


No popravdě ľádná sláva to není, ale kdyľ není zbytí, tak lepąí neľ nic. Ano, po tréninku odměrku proteinu a k tomu uvedený maltodextrin, můľe být těch 50 gramů.
stevegood

len
# Zaslno: 17 no 2013 16:40


A myslíą ľe to nahradí gainer? Jde mi hlavně o to abych neměl vůbec ľádné zdravotní problémy, aby to bylo dobře stravitelné atd. Přemýąlim o zakoupení proteinu Syntrax Matrix 5.0 a nebo od Nutrendu whey core 100. Co myslíą o těch dvou? Jde mi fakt o to aby to bylo kvalitní
maacher

len
# Zaslno: 17 no 2013 17:03 - Zmnil/a: maacher


Gainer je v podstate protein a maltodextrin a glukosa, takze si vlastne namichas vlastni gainer za mene penez a vis, co v nem mas. Oba budou asi kvalitni, matrix je viceslozkovy, takze se trosku lisi. Chuti mi nesedel ani jeden a podle me se daji koupit lepsi proteiny za mene penez.
Pudzian

len
# Zaslno: 18 no 2013 12:59


Zdravím, chcem sa opitat ohladom tej mononukleozi.Pred 4 mesiacmi som ju prekonal a akurat mi dorazil serius mass gainer a myo fusion protein, myslite ze ked to teraz zacnem do seba davkovat ze my to moze sposobit problemy?
maacher

len
# Zaslno: 18 no 2013 13:43


Na to se zeptej osetrujiciho lekare
stevegood

len
# Zaslno: 18 no 2013 15:55


Pudzian Toto by mě taky docela zajímalo. Například můj lékař mi řekl kdyľ mě bolel ľaludek často po ránu a» to úplně vysadím ľe to je velkej bussenis a ľe do toho míchají vąechno moľný atd.. V něčem má pravdu ľe nevolnosti mohli být z toho , ale zase bych to tak moc nedramatizoval. Poprvé kdyľ sem mu řekl ľe beru sacharidák toto tamto tak se mě zdálo ľe ani pomalu neví o co jde. Proto si myslim tahle otázka je fajn moľná by mohla odpovědět nějací admini nebo někdo kdo s tímhle má zkuąenosti no..
Pudzian

len
# Zaslno: 18 no 2013 19:26


Na doktora ser úplne, mne dokonca vravel ze z gainera nebudem mat deti.... rehotal som sa mu tam ako blazon.No a ten tvoj zaludok, mna tiez bolel ked som doseba natlacil toho vela (vlocky,hrozienka,bageta,gainer). Cital som zevraj telo neni na taku davku zvyknute po case by to malo zevraj prejst a ak nie tak nieco obmedz.Ale hlavne ma zaujima ta moja otazka ohladom ci to mozem uzivat ked som pred 5timi miesiacmi prekonal mononukleozu.
stevegood

len
# Zaslno: 4 Be 2013 20:13


Příątí týden uľ zas začínam objem akorát nevím jestli mám začít tím treninkem kterým sem skončil. Jel sem ho 4 měsíce a působil na mě dobře i mě bavil.

Pondělí -záda + trapézy
Hyperextenze 4x maximum
Shyby 4x maximum
Přitahování kladky ze spoda - 10,8,6,5
Přitahování jednoručky - 4x8
Krčení s jednoručkami - 4x8

Bicepsový zdvih osy - 10,8,6,5
Jednoručky na nakloněné lavici - 10,8,6,5
+ bud nic nebo izolovaný cvik. Např zdvih činky opřené o stehno

Středa - nohy + břicho
Leg press - 10,8,6,5
Předkopávání - 10,8 ,6,5
Výpady - 10,8,6,5 ( na kaľdou nohu)
Zakopávání - 10,8,6,5
Vypony ve stoje - 4x max
+ někdy leg press na lýtka 4x max

Břicho - vykopávání noh do výąky - max
Sklapovačky atd Jinak trénink břicha si dávám i doma
např o víkendu

Pátek - Prsa, Ramena,Triceps
Bench press - 10,8,6,5 ( někdy 5x5)
Multipress nakloněný - 10,8,6,5
Protisměrné kladky - 10,8,6,5

Multipress 90° lavice - 10,8,6,5
předpaľování - 10,8,6,5
upaľování -10,8,6,5

Francouzký tlaky - 10,8,6,5
Stahování kladky a nebo činka za hlavou - 10,8,6,5
Kliky se závaľím mezi lavicemi - 3xmax


Jinak cviky často ob trénink větąinou měním. Né vąechny ale snaľím se cvičit různý cviky ale partie a série zůstavají stejné. Břicho cvičim častejc neľ 1x týdně snaľim se 2x-3x. Toto je takový základ z čehoľ vycházím. Nechci jeątě cvičit MT a Dřepy. Jinak cvičim od srpna a tento formát drľim asi tak 4 měsíce + teď 2 měsíce sem vůbec necvičil. Díky za zhodnocení
maacher

len
# Zaslno: 5 Be 2013 07:04


je mnoho cest,ktere te dovedou do cile,pokud mas s timto treningem zkusenosti a vyhovoval ti,tak ho cvic.
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 3
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist