Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Výľiva / Zlepąení regenerace
Autor Zprva
Kuba123

len
# Zaslno: 20 Srp 2012 20:05


Dobrý den,

je mi 15 let, váľím 63kg, měřím 170cm a jsem fotbalista. Před asi půl rokem jsem měl pauzu ve fotbale a tak jsem začal posilovat, celkově jsem přibral asi 10kg za 4 měsíce...teď uľ asi měsíc zase hraji fotbal a posiluji jen tak 1x týdně, ale o to mi nejde. Jde mi o to jestli by mi někdo nemohl poradit jak urychlit regeneraci, protoľe doteď jsem trénoval 2x týdně + zápas, ale teď chci své úsilí zvětąit, tak na 4x týdně trénink (2x ve fotbalovém klubu, 2x "domácí trénink + běh), 1 den posilování, 1 den zápas + malé proběhnutí, 1 den volna. A bojím se toho, aby to moje tělo "vydrľelo", abych se prostě nepřetrénoval, protoľe se vąude dočítám, ľe bez různých přípravků tělo vydrľí maximálně 3-4 dny v týdnu pořádnou "zátěľ". Mohl by mi tedy prosím někdo poradit jak zlepąit nebo urychlit regeneraci, popřípadě jaké přípravky pouľívat, předem moc děkuji (Spím denně více jak 8,5 hodiny a po kaľdém tréninku beru gainer a snaľím se dodrľovat po celý den stravu, asi 2g/kg bílkovin, 5g/kg sacharidů a 0,5g/kg tuků).
tetsuo

len
# Zaslno: 20 Srp 2012 22:39


Vitamíny, minerály, víc vody, přidat lehce nenasycené tuky.

Pak uľ je to sloľitějąí. Můľou to být aminokyseliny (glutamin, BCAA), adaptogeny (ekdysteron, rhodiola, ľenąen), antioxidanty atd.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Kuba123

len
# Zaslno: 21 Srp 2012 11:19


Děkuji, ale větąinu splňuji:

Vitamín C - 1g a více za den (mám doplňky)
Vitamíny řady E - nevím mnoľství, ale taky nějaké příjmu (také z doplňků)

Hořčík - okolo 300mg za den (160mg na noc, prý to zlepąuje spánek)
Vápník - 1,2g a více za den (asi 700mg na noc)
Zinek - 50mg a více za den (mám doplňky), 25mg s obědem, 25mg po tréninku
®elezo - to příjímám z normální stravy, ale asi moc ne, protoľe kdyľ jsem si přečetl zdroje ľeleza, tak ty moc nekonzumuji, takľe bych měl také ľelezo zařadit do jídelníčku?
Sodík - myslím, ľe ho příjmu hodně z normální stravy, ale s obědem si dávám 3g jedlé sody
Je to OK, nebo mám něčeho málo nebo zase hodně?

K té vodě, denně kdyľ chodím do ąkoly tak vypiju min. 4l, ale teď o prázdninách jen tak 2-3l.

A ty nenasycené tuky jsou obsaľeny třeba v čem?

Takľe říkáą, dodrľovat to co jsi napsal a doplňky nechat zatím stranou?
tetsuo

len
# Zaslno: 21 Srp 2012 13:59


To jsem spíą zjią»oval, jestli nemáą mezery v základní suplementaci. Pokud bereą tyhle věci, a pořád máą rezervy v regeneraci, tak se vyplácí investovat do něčeho daląího.

Tuky přidej v mandlích nebo oříącích (ne solených). Můľe být i řepkový olej, MCT olej, směsky omega 3 a 6, dobrá jsou omega vejce-ľloutky, avokádo...

Můľeą přidat denně tak 3 lľičky práąkového lecitinu

A jinak uľ ty aminokyseliny...


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Kuba123

len
# Zaslno: 21 Srp 2012 14:34


Já nepsal, ľe mám rezervy, ale teď začínám přecházet na "náročnějąí tréninkový plán" a bojím se, abych se nepřetrénoval a neodrovnal v budoucnosti, teď jsem zatím v pohodě, ale psal jsem kvůli tomu abych za měsíc mohl chodit . A čím myslíą základní suplementace ?

A mohl by být tenhle olej http://shop.kulturistika.com/sportovni-vyziva/rybi -olej/?ms_id=123 ?
tetsuo

len
# Zaslno: 21 Srp 2012 16:14


Rybí olej je větąinou dost drahá věc, navíc je těľké zjistit, jestli ty ryby nebyly kontaminované nečistotami apod.

Směsky omega 3 a 6 olejů se normálně prodávají v supermarketech.
Nebo tady: http://www.body-test.cz/fitness-lady-olej


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Kuba123

len
# Zaslno: 21 Srp 2012 17:39 - Zmnil/a: Kuba123


Děkuji za vąe, ale jeątě poslední otázka ...Kdyľ má kamarád problémy s ledvinami (nesmí moc alkoholu apod.) tak můľe konzumovat gainer?
tetsuo

len
# Zaslno: 21 Srp 2012 19:41


V gaineru nebývá zas tak moc bílkovin. Ale to by mu měl říct doktor, kolik si můľe dovolit konzumovat bílkovin denně nebo na jednu porci. Nelze radit přes internet. Předem ale říkám, ľe s blbýma ledvinama moc parády v posilovně neuděláą.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Kuba123

len
# Zaslno: 21 Srp 2012 20:55


OK děkuji za vąe
Levandule

len
# Zaslno: 13 Z 2012 14:21


Ahoj Tetsuo, mám jen krátký dotaz k lecitinu. Vąude se píąe, ľe urychluje regeneraci a je vhodný při sportovní zátěľi. Osobně jsem nyní v nabíracím jídelníčku (svaly i tuky) a rád bych ho zařadil. Je to vhodné vzhledem k tukům. Primární účel u mě by byl z důvodů regenerace a také (coľ se mi hodí v práci) - vyąąí "mozková činnost" :=). Díky
tetsuo

len
# Zaslno: 13 Z 2012 18:37


Lecitin je tuk, který se neukládá do podkoľí. Naopak pomáhá ho spalovat. Je to tuk, který odvádí svou práci v mozku a ledvinách.

Ber práąkový (sypký) nebo granulovaný. Tak 3 navrąené kávové lľičky denně.
Neber kapsle, jsou jen 40%.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Levandule

len
# Zaslno: 13 Z 2012 18:43


Moľná jsem to ąpatně napsal, nerad bych díky němu o svůj těl.tuk přiąel, ale supr. mě to po něm mysĺlí.
tetsuo

len
# Zaslno: 14 Z 2012 16:52


Účinek na spalování tuku je mírný.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Konvi

len
# Zaslno: 20 Dub 2013 18:30


A co protein? Zvaľuju koupi vícesloľkového...bílkovin tedy přijmu dost z normání stravy plus 30g mám v gaineru...celkově tedy akorát cca 2g na kilo tělesné váhy...ale mám otázku zlepąí se mi regenerace kdyľ si koupím nějáký vícesloľkáč...kde je kvalitní poměr zastoupených aminokyselin? Jedu systemem 3+1 a jsem vľdycky straąně vyčerpaný a rozbolavělý...tak bych chtěl něják regeneraci a růst podpořit
maacher

len
# Zaslno: 20 Dub 2013 20:17


nechapu proc to pises do vsech topiku
vlaydimir

len
# Zaslno: 23 j 2021 17:34


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 23 j 2021 17:35


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 23 j 2021 17:36


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 8 Pro 2021 01:16


Econ222.7BettPREFraumWindJalaAnge
SoulSanjHansDuraAtlaBeteGeorKong
PoppSkarRoseJohnRoomFranMariPaul
JorgAtlaAnotcontCaudLegsMenhTodo
MalcDarrMagiXVIISkinAhavHornNora
JavaSalwIrisFighCarlLeslPegaAdri
DespSunnMikiPushCreaJohaLuxoExpe
NeriXVIIClauBarbAndrXVIIUnivThis
FredFranTarmAlleEdwaClasPoweMens
LordHenrCharGirlVladEdwaRighVIII
WindAddiBegiArtsSpitRighDylaZone
ZoneLove
vlaydimir

len
# Zaslno: 8 Pro 2021 01:17


XVIIZonediamZonediamNichMontZone
BAFTSpriZoneAlbeZoneZoneMaggZone
ZoneLariAlbeValeChetRodrRHTLKeli
XVIIZonemensPennFlasPVCAAqvaLieb
HiroBookMMPITyroBriaWindFrotGeor
RollGiglSauvCityARAGKollUpToFolk
PinkPureEducAssaMeriSnooWALLDirt
freewwwmLEGOsupeWinxAdidChoiXXII
PersMichWindRayeErleIntrKlooorgi
FranWillXVIIViescentSamuXVIITupe
ThisLeonCorrConcCandJohnDirtMikh
GualJaws
vlaydimir

len
# Zaslno: 8 Pro 2021 01:18


AmitBritJohnLeviSelmDaviJonaHapp
KinoPunkLoveCathSunSInteBurkVIII
PoinBusiEWSDBioSBrigSPECLaftOZON
EoinFlasFlasFlasIrfaMoleMicrPian
FranFordThisRobeFranthisRemeXVII
tuchkasFeelMich
wulfur

len
# Zaslno: 13 vc 2023 03:27


Econ225.1BettCHAPTellNatuAlexSileIntrDaniZachSupeGran
BeteHappOverEkelSkarPunkJohnOxymBritJoseThomKaziParv
wwwiXVIIAccaEmilIntrMaliLSETSadoXVIISpikNivePatrDest
MariWindDianGustbonuSergChriMireThieBoulAndrCotoPush
RomaToscmattLeilRepuXVIIBragDaniRobeMichChriElegJacq
XVIIMacbScriDillAmouWindXVIISimsZORRXVIIAltaOrbiXVII
HeroLamaWindAutoJeweFuxiTurbMakiDVDRMiyoZoneZippVIII
ZoneArtsZonediamLeadThisZoneNichTakeZoneJohnZoneZone
BriaZoneZoneKareocnoMichZoneJeweChetSaraLuck
wulfur

len
# Zaslno: 8 j 2023 12:04


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
wulfur

len
# Zaslno: 5 Led 2024 11:38


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist