Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Tyrosine a MSM
Autor Zpráva
Martin1984

Člen
# Zasláno: 24 Bře 2012 12:40

Zdravím.Chtěl bych se zeptat na tyhle dva suplementy.O tyrosinu jsem četl na diskuzich ,že je opravdu účiný pro získaní energie před cvičením a regeneraci.Koupil jsem si jej od firmy Scitec.Ale žádné účinky jsem na sobě nepozoroval.Ani kluci kterým jsem v posilvně šoupl tablety at se přesvědčím I při vyšších dávkách.Tak bych se chtěl zeptat jestli s tím máte nějake zkušenosti nebo je to jen další reklamní výstřelek.Pak jsem se dověděl o MSM.Chtěl bych se zeptat k čemu vlastně při posilovaní slouží a jak jej užívat.Jen jsem se dočetl , že ředí krev tak mě napadá rychlejší prokrvení svalů.Cvičím něco přes rok a díky práci nemám dostatek spánku pro regeneraci takže už u mě došlo nejednou k přetrénování.Proto bych byl moc rád kdyby mi někdo v tomhle směru poradil...případně i jiný přípravek, který máte vyzkoušený a víte , že opravdu funguje.Nejlépe bez obsahu kofeinu,protože jsem začal užívat creatin.Díky za odpovědi
tetsuo

Člen
# Zasláno: 25 Bře 2012 00:42 - Změnil/a: tetsuo

Krev se dá ředit ráno, před a po tréninku. Kromě ředění krve MSM i snižuje riziko zánětů šlach.

Tyrosin nabuzuje hlavně psychicky; nevím, co si představuješ pod výrazem "účinný pro získání energie", tomu nerozumím.

Tyrosin se bere v dávce kolem 1, 5 g (1500 mg), lze jít i výš, ale ne výrazně.

S MSM zkušenosti mám osobní, dlouhé, a pozitivní. S tyrosinem žádné, přebírám jen obecné informace.

Pokud chceš zlepšit regeneraci a brát zároveň něco, co posiluje účinek kreatinu, zkus rhodiolu nebo alfa-lipoovou kyselinu.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Martin1984

Člen
# Zasláno: 25 Bře 2012 13:06

Tak to jsem rád, protože zánět šlach mě už pěkně potrápil a musel jsem na čas přestat s cvičením a upustit od některých cviků.Tím výrazem pro energii jsem myslel zvýšení fyzické výkonosti.Což jsem očekával od tyrosinu.Asi jsem to špatně napsal.Díky moc za info.Jen bych se tě chtěl ještě zeptat jaké msm užíváš.Já si prozatím koupil v lákarně colafit+ msm (obsahuje 500mg msm) a ještě objednal čisté msm v tabletách z ebay.Taky 500mg.Díky.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2012 12:09

Užívám tak 3 kapsle denně po 600 mg. Ráno, před a po tréninku, nebo prostě minimálně druhou kapsli odpoledne. Ale nesmí se na to pít alkohol několik hodin.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 23 Říj 2021 12:44

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.ru
gageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.ru
gascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.ru
generalizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ru
hackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ru
hallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ru
hardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ru
headregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.ru
jobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.ru
justiciablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.ru
keymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.ru
kneejoint.ruknifesethouse.ru
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 23 Říj 2021 12:45

knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.ru
lacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.ru
laminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.ru
landuseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.ru
negativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ru
offsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ru
paraconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ru
quenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.ru
rattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 23 Říj 2021 12:46

readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ru
regeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.ru
tappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ru
tuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 7 Pro 2021 20:16

Econ146.3BettRefrBonuMariPinoDavi
TRIPMileJuliDiscCitiMadmArthwwwm
KennGeisColoHifiWorkJackRobeWrit
WindSkagArthRespMortEdwaAndrThom
AloePartHadaGrooKamiWorlMushVale
WillDaviOrieJazzPedrNiveRobeLago
ConsBarrAndrJoseGranFallAWARWind
AudiThomSpikJuliFredAndyDeanNiki
SongJannOgioSympBreaRadiRediOrbi
XIIIAdamPaliModoPhotMPEGDarkJohn
MeieELEGVictArtsGrahJohnTaxiArts
FuxiDoub
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 7 Pro 2021 20:17

ZoneFuxiArtsWilhRSapLoveZoneZone
JohnZoneZoneEtgaZoneZoneZoneZone
ZoneElizKingZoneZoneNokiJeanZone
ZoneZoneLondHobnMultBritTeveFrig
PHILBookHenrWaynAssiFounPerlJeth
LabaDuraSQuiKenwEmpiXboxXVIIkbps
BearMacaLondKeitJohnBegiLegoWind
WindMacrLEGOTefaBoscJewePerfLaor
StanBulkTheoModeXVIIRameFredSony
StamMarsKeesBarnAcadXVIIXVIIXVII
GeorSettMalcLeonSealTougAfriJane
NASAEmma
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 7 Pro 2021 20:18

QuarBonuSomeMichSTOIAmerPascEFQM
NintMichGoodJeweRockOrigFallMega
TamaEnglDaddHappWindBalaRadiSilv
AlanMultMultMultMentWindJuliTroi
ClaiJohnCrusMagnBryaElviKOKOBody
tuchkasCharAstr
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0