Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Výľiva / Doplnky jak pouľívat
Autor Zprva
peet26

len
# Zaslno: 2 Be 2012 08:12


DObrý den
Chtěl bych poprosit o radu. Do posilovny chodím kaľdý třetí den. Ve dvouch dnech volna jezdím na kole a chodím hrát florbal.
Potřeboval bych poradit jaké mám brát doplňky a kdy.
Moje dávkovaní
Ve volnej den
Ihned po probuzení a večer beru protein Pharma Blend 6 HR.
V den treninku BCAA před a po výkonu. Protein ihned po výkonu a večer před spaním, protein mám pouze jeden a to Pharma Blend 6 HR.
Glutamin dávkuji kaľdý den 5g před spaním, pouze 5 měsícu v roce.
Dvakrát do roka pouľívám s pauzou Creapure® Uptake System.

Chtěl bych poprosit o radu, jestli je toto dávkovaní správné, jestliľe ne takjestli by jste mě mohli napsat jak dávkovat, s doplňky jsem spokojenej, ale klidně bych vyzkouąel změnu. Jde mě o fitness postavu, o vyrýsovaní a nabrání čisté svalové hmoty.
Je mě 33 let výąka 186 a váha 85kg.
Mockrát děkuji za rady a informace
tetsuo

len
# Zaslno: 2 Be 2012 12:03


Braní BCAA před tréninkem, pokud člověk není v tvrdé dietě a nebere toho megadávky, nemá ľádný praktický účel.

Protein po tréninku se obvykle znehodnotí na cukr.

K tomu, aby člověk opravdu rýsoval, musí jít na trénink v mírné hypoglykemii a po tréninku by neměl minimálně hodinu jíst, kdyľ vydrľí hodinu a půl nebo dvě hodiny, bude to jeątě lepąí. Pokud má za celý den dost bílkovin, bude to ok, a nepřijde o svaly.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
peet26

len
# Zaslno: 2 Be 2012 12:39


Ok takľe BCAA jen po treninku?Jeątě bych se chtěl teda zeptat, co bych si mohl vzít ihned po treninku. Nejde mě pouze o hubnutí, ale chtěl bych nabrat i to nějaké kilo svalové hmoty. A je na něco braní kreatinu a glutaminu nárazově?
Děkuji
tetsuo

len
# Zaslno: 2 Be 2012 13:18


Kdyľ si někdo vezme BCAA před tréninkem, promění se na glukózu. Na co to je? Na nic, tělo beztak maká hlavně na glykogen. "Ochrana svalové hmoty" je blbost, trénink MUSÍ poąkodit svaly, aby je pak tělo začalo víc opravovat a růst.

Pokud chce někdo nabírat hmotu a přitom spalovat tuk, má dvě varianty:

A) 2-3 tréninky týdně cvičit silově a po tréninku pít gainer a 1-2 tréninky týdně dělat kruhový trénink+lehkou aerobku (30-40 minut) a 1-2 hodiny potom nejíst.

B) Cvičit silově, po tréninku dělat intenzivní intervalové kardio (5-15 minut), a potom dát gainer.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
peet26

len
# Zaslno: 2 Be 2012 13:56


Moc děkuji za vysvětlení, nyní teda začnu dělat variantu B, odcvičím pak si dám 5-15 minut kolo, běh, strečink jedno z toho. BCAA budu brát pouze po výkonu s Creatinem.Ráno, nebo během dne protein a před spaním protein. Kdyľ budu brát glutamin, tak večer před spaním, nebo je to pro mě zbytečné?
Jeątě bych tedy chtěl poprosit o doporučení gaineru, nebo nějaký potreninkový nápoj.
Mockrát děkuji za informace.
peet26

len
# Zaslno: 2 Be 2012 14:10


Jestli bych jeątě mohl doplnit. Cvičit chodím kolem 15 hodiny a cvičím tak 1h15m, nyní kdyľ zařadím kardio svičení to bude o 15 minut víc. Chtěl bych tedy poprosit jestli bych mohl ihned po výkonu dát gainer s banánem např. K večeři opravdu jen nějakou lehkou svačinku, bud ovoce, nebo zeleninu, jogurt s muslii a tesně před spaním protein? Mohlo by to takhle být sprácně?
tetsuo

len
# Zaslno: 2 Be 2012 15:28


Intenzivní intervalové kardio (HIIT) se na kole moc dobře dělat nedá. Je to podstatně větąí makačka, neľ vyąlapávání na kole.

Strečink na konci být můľe na odplavení zplodin ze svalů.

_________________

Gainer je nápoj, kde je zhruba 20 % bílkovin a 60 a více % sacharidů. Značky uľ ani nedoporučuju.

Kombinace gaineru a kreatinu nemusí být nejlepąí, na překyselený ľaludek z gaineru nemusí kreatin reagovat dobře, jednak se částečn znehodnocuje a jednak člověku můľe být blbě. Kreatin se do svalů dostane vľdy, se sacharidy se nemusí potkávat v ľaludku, ale aľ v krvi.

Kombinace gaineru a banánu není ideální, obsah vlákniny z ovoce zpomaluje vstřebávání ľivin.

Druhé jídlo po tréninku by mělo obsahovat co nejvíce bílkovin, "lehká svačinka" je úplný omyl.

Malý proteinový nápoj na noc je moľný, to ano, jako třetí jídlo.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
peet26

len
# Zaslno: 2 Be 2012 21:30


Děkuji za odpověď.
Po treninku ihned gainer, je nějaký rozdíl mezi gainer do 19, nebo 20 procent?
Pak jídlo s velkým počtem bílkovin, maso+rýře
Před spaním protein, muľu i s mlékem?
Jen bych se jeątě chtěl zeptat jestli po tom gaineru nepřiberu hodně tuku, hlavně na břiąe s tím mám velkej problém, jen se chvíli nehlídám a je to zpět. A to bych nechtěl, od jara do podzimu travím 3-4 dny týdny na kole, tak si myslím, ľe to problém nebude, horąí to je od podzima do jara.
Děkuji za informace
Toto tma je uzaveno. Nemete zaslat odpov.
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist