Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Krupani kloubu pri cviceni
Autor Zpráva
monolit

Člen
# Zasláno: 16 Říj 2011 15:35

Ahoj,

nikde na foru jsem tu nenasel nic o krupani kloubu pri cviceni, tak bych se chtel zeptat. Prejdu rovnou k veci. Pri cviceni mi krupe v loketnim kloubu...mam to uz vice nez rok a to krupani se stale vic a vic zesiluje, ale neboli to. V tom kloubu mi krupe i kdyz si treba sedam a opiram se rukou... jak se kloub postupne pri sedani ohyba tak mi v nem krupe.

Slysel jsem nazory ze to pry nevadi, ale podle me to neni OK. Uz jsem proto, ze mi v tom kloubu krupe cim dal vic.

Co jsem udelal pro to, aby to prestalo?
1) Bru Nutrend Flexit v kapslich a k tomu Nutrend Flexit Liquid a jeste kolagen co jsme koupil v lekarne. Beru to uz asi 4 mesice, ale nijak se mi to nezlepsilo.
2) prestal jsem cvicit cviky pri kterych mi v tom kloubu krupalo.

Bohuzel mi to nepomohlo... Tusite nekdo jak moc je muj problem vazny?
P.S. Kamos ma podobny problem a lekar mu rekl, ze pry je to OK, ze u sportovcu je to bezne...
tetsuo

Člen
# Zasláno: 17 Říj 2011 00:29

Pokud tě to nebolí, zvedáš pořád těžší váhy (tzn. zlepšuješ se), rostou ti svaly, tak to moc neřeš.
Kloubní výživa ale není řešení případných problémů, měla by to být stálá prevence.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
monolit

Člen
# Zasláno: 18 Říj 2011 21:26

Cau,

zvedam porad stejne vahy, svaly mam taky porad stejne. Predpokladam tedy, ze to problem bude.
Stikoun

Člen
# Zasláno: 21 Led 2012 13:24

cau me taky krupe v kloubech u ramenou.. ale neboli to.. taky jim kloubní vyživu z lekarny.. njn když zvedáš stejný váhy tak budeš mít taky pořád stejný svaly.. nakládej na ty osy !
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0