Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / dotaz - nacukrování (Tetsuo)
Autor Zpráva
novacek

Člen
# Zasláno: 2 Zář 2011 22:09

Ahoj, můžu se tě zeptat na názor, případně jak bys omezil jídelníček na další dny? Ted si nadávám, proč jsem se tak "přežral".

Celý den jsem dodržoval jídelníček (omezil ho, protože jsem věděl, že večer nebude po skladbě jídelníčku ideální) a večer jsem to dohnal na rodinné oslavě. Během dne: 49g bílkovin, 89g sacharidů a 21g tuků. Pak jsem se ale večer nekontrolovaně dožral: 25g bílkovin, 184 g sacharidů a 11g tuků.

Celkově: 73/273/39 - B/S/T
Správně mám mít: 55/220/39

Omezil bys nějak živiny na další dny, nebo bys to neřešil, když se mi to stalo vyjímečně (poprvé)?
Díky moc za odpověď
b3a7

Člen
# Zasláno: 2 Zář 2011 22:38 - Změnil/a: b3a7

přežral?

Zase to tak neřeš, jednou za čas každému někde něco ulítne (mě i o dost), ale ty tam nemáš skoro žádné rozdíly. To fakt přejdi bez problému. Sice neni uplně dobrý najednou tolik sacharidů (píšeš za večer, těžko říct jak dlouho to trvalo), ale když řikáš vyjímečně, tak to nic neznamená.

Jinak, kolik vážíš, že máš jenom 55 bílkovin? to máš 40 kilo?
novacek

Člen
# Zasláno: 2 Zář 2011 22:51

Ted přibírám ze stravy, takže na lačno 56-57kg.

Zítra teda najet na běžný jídelníček a ono se to zase nějak srovná? Já aby to pak nešlo do tuků. Snědl jsem to během tří hodin.
b3a7

Člen
# Zasláno: 2 Zář 2011 23:00

Těch bílkovin si přidej, aspoň na 70-80g.

Téměř se nemá co rovnat (neřeknu, kdyby si místo 200g dal 800g sacharidů), ale tohle neni žádný rozdíl.

Normálně pokračuj v jídelníčku, do tuků to nepude to tělo to za jeden den ani nezaregistruje, že si dal o cca "dva rohlíky" na víc .

A během tří hodin, to je v pohodě.

Tohle obecně nemá cenu takle řešit a nějak se s tim stresovat, já si občas udělám den, kdy jim na co mám chuť a uplně bez problému.

I v dietě jsem to občas udělal, bez vyčítání - klidně bagetu, klobásu a tak (jednou za dva týdny třeba). A to sem měl tu dietu hodně přísnou .
novacek

Člen
# Zasláno: 2 Zář 2011 23:13

Tak díky. Tím jsem se trochu uklidnil.

Jinak je tedy dobré, nebo spíš to nevadí si jednou za čas dát dort,pizzu nebo když je nějaká oslava, tak se nemusím tolik hlídat, když to není každý týden? Tam je důležité, v jakém časovém rozmezí to pohromadě přijmu?
b3a7

Člen
# Zasláno: 2 Zář 2011 23:19

trochu? uklidni se uplně, navíc čas od času si dát i nezdravé, ale dobré jídlo, působí dobře na psychiku ;).

Jo v pohodě. Já to dělal i v dietě. Když to víš dopředu, tak si první část dne jez málo a nech si to na večer. Když to dopředu nevíš, tak to prostě jednou za čas neřeš .

Tam jde hlavně o to, aby sis v jedný porci nedal třeba 80g sachrů (třeba velkej kus dortu najednou, celá pizza najednou a tak), ale aby sis nechával rozestupy.
novacek

Člen
# Zasláno: 3 Zář 2011 07:27 - Změnil/a: novacek

To jsem prave udelal ja. Vecer jsem si dal 184 g sacharidu, 11g tuku a 21g bilkovin. To jsem presne udelal (184 g sacharidů). fakt me to sere. Kolik teda myslíš maximálně dát plusminus sacharidů?

Takze fakt dal neresit a dneska jist jako netreninkovy den bez nejakeho omezeni bilkovin, sacharidu nebo tuku ?
b3a7

Člen
# Zasláno: 3 Zář 2011 10:13

Myslím, že více než 70g sacharidů by se dávat nemělo najednou (třeba půl hodiny pauza).

Ale ty jsi řikal, že ti to trvalo 3 hodiny, tak teď nevím.

Jo, neřeš to.
novacek

Člen
# Zasláno: 3 Zář 2011 11:00

No 3 hodiny na oslave, ale takhle jsem se najedl naraz na zacatku. Tak diky za odpoved.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0