Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Zapcha niekoľko dni
Autor Zpráva
ivocpivoc

Člen
# Zasláno: 6 Čvn 2011 20:56

Potreboval by som poradiť ako sa zbavim zápchy. Aké doplnky stravy užívať na zlepšenie paristaltiky,metabolizmu a trávenia.
Problém pripisujem zvysenemu príjmu bielkovin. Skúsil som si dať jeden necvicebny deň tak 20g/b a stolicu som mal ešte v ten deň. Inak ju mavam tak kazde 3 dni a to musím ešte pekne trpieť na wc...buď je riedka alebo moc tuha...

Ďakujem
tetsuo

Člen
# Zasláno: 6 Čvn 2011 22:56

Vcelku dobře se dá propláchnout čistou glukozou - Glukopurem.

Jinak užívat vlákninu, ať už psyllium, nebo normálně ovoce a zeleninu.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
ivocpivoc

Člen
# Zasláno: 6 Čvn 2011 23:14

Vdaka za rychlu odpoved Tetsuo
ivocpivoc

Člen
# Zasláno: 6 Čvn 2011 23:18

Vyskusal som aj Psylium rano 10g+vecer10g ale ucinok ziadny. Zapijam ho skutocne dostatocnym mnozstvom vody.
Zeleniny jem vela vramci celeho dna a ovocie rano a doobeda.

Vsimol som si ze si mi posielal davnejsie clanok o oligofruktozanoch a BiFiMaxe.

Myslis ze by to mohlo pomoct?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 7 Čvn 2011 00:02

Oligofruktozany vytvářejí příjemnější prostředí ve střevech pro rozvoj potřebných zdravých bakterií. S peristaltikou nemají moc co dělat.

air maxim

Člen
# Zasláno: 7 Čvn 2011 00:07

nedá mi o tetsuo, ty tohle všechno víš jak? jsi vševěd nebo to máš načtené někde z časáku? Vidim to že studuješ něco v tomhle smyslu, můžeš mi to prosím nějak osvětlit. díky doufám že to nevadí
tetsuo

Člen
# Zasláno: 7 Čvn 2011 09:42

Ono je to hlavně tak, že 90 % otázek, které lidi obvykle kladou, se pořád opakují a není těžké naučit se na ně odpovídat. Stačí si přečíst pár knížek, přidat pár desítek základních článků, sledovat různé diskuse na internetu, číst si obaly výrobků, občas zabrousit na nějaké vědecké výzkumy, experimentovat trochu sám na sobě a posloucat, co říkají ostatní. (Řekněme, že když několik let denně čteš několik článků nebo diskusí na téma trénink a výživa, že leccos pochytíš.)

Osobně mě trápí spousta otázek, na které neznám odpověď a je mi jasné, že jen tak znát nebudu, protože nemám čas je zkoumat, případně přesahují moje kapacity chápání.

Další věc je, že jeden problém může mít více správných řešení.

Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0