Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Sušená syrovátka jako zdroj sacharidů po tréninku?
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Ronin4

Člen
# Zasláno: 16 Dub 2011 18:32

Také bych to uzavřel,je to bezpředmětné.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 16 Dub 2011 19:35 - Změnil/a: tetsuo

Tetsuo v dosti věcích se ztrácíš.Proč někomu vnucuješ svojí doměnku o logice a následně tvrdíš že logika neznamená nutně pravdu.
Tak tím pádem není možné určovat co je logické/nelogické čili pravdivé/nepravdivé.
Trošku si myslím že zacházíme do filozofické debaty kde ty ani já nemáme co dělat.

Jsi opravdu takovej kreten, nebo to jenom hrajes? To snad neni mozny.

Chodils vubec nekdy na vysokou a absolvoval nejakej seminar z logiky nebo metodologie vedy nebo praci s odbornymi texty? Ja - na rozdil od tebe teda ano. Jestli jsem v necem nad tebou kompetentni, tak presne na tomhle poli. (Mozna to z myho CV nevis, ale ja jsem studoval filozofii a metodiku vedy...)

A s takovejma kokotinama, co tady plkas, na me vubec nechod. Jestli nechapes tyhlety zaklady, tak se nikdy nemuzeme na nicem shodnout a predevsim, jsi absolutne nezpusobilej diskutovat, absolutne nezpusobilej cokoli psat o vede a nejakych vyzkumech.

VEDA JE LOGICKA.
TO, ZE JE NECO LOGICKE ALE NEZNAMENA NUTNE, ZE TO PRAVDIVE.
A PROTO SE VEDA MUZE PLEST, PROTOZE ZE SPATNYCH PREMIS MUZE DELAT CHYBNE, ALE PRESTO LOGICKE ZAVERY.

Timto konci veskera debata s tebou a naprosto jakekoli dalsi tve prispevky na tomto foru budou mazany. Tecka.

Teprve ted mi doslo, jakej jsi idiot. To, ze jsi dysgrafik a paranoik jsem vedel uz dlouho. Ale ze neovladas az takovyhle zaklady mysleni, to jsem netusil.
V podstate jsi nebezpecnej blazen, coz jsem si dlouho nepripoustel a dokonce te zbytecne hajil.

Ty mas jakousi zakladni prirozene vysokou inteligenci a schopnost nasavat data, ale bohuzel je neumis zpracovavat a neumis metodicky myslet. A svejma poslednima prispevkama ses jen dokonale odkopal a odhalil jako uplne diletant, kterej nevi, co je to veda, co je logika, jak se urcuje, co je pravda apod.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

Člen
# Zasláno: 16 Dub 2011 19:43

Nic jsem Medvedikovi nevnucoval, jen se ho ptal a zjistoval. Ted to konecne vim a muzu s nim pokracovat dal v debate. U niz jsem si samozrejme vedom, ze mu nemuzu radit z pozice odbornika a taky to nedelam a delat nehodlam.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
<< . 1 . 2 .
Toto téma je uzavřeno. Nemůžete zaslat odpověď.

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0