Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Express ovesné kaše
Autor Zpráva
BizzarD

Člen
# Zasláno: 28 Bře 2011 16:02 - Změnil/a: BizzarD

Chtěl bych se zeptat, zda jsou tyto produkty natolik kvalitní jako uvádějí výrobci.

http://www.emco.cz/cs/produkty/#/expres-ovesne-kas e/Expres ovesná kaše s jablky a skořicí

Ráno (než idu do školy) na nějákou přípravu snídaně moc času není a tak se často odbiju produkty jako jsou cornflaky a nebo tyto instantní kaše.

Proto bych chtěl poradit zda jsou tyto produkty kvalitní k snídani jak uvádějí výrobci nebo je to jen opět pouze komerční slogan.
berat

Člen
# Zasláno: 28 Bře 2011 16:09

Ja bych se chtel zeptat zase na tohle

http://www.akcniceny.cz/detail/emco-mysli-na-zdrav i-850952/
Roman91

Člen
# Zasláno: 28 Bře 2011 16:21

tak ovesná kaše je ráno taková jistota.... myslim že stimhle po ránu nešlápneš vedle
párkrát sem jí taky měl, ale ten jeden pytlík je na snídani docela málo
BizzarD

Člen
# Zasláno: 28 Bře 2011 16:26 - Změnil/a: BizzarD

Obvykle mi stačí jedna porce maximálně to obohatím o kousek nějákého ovoce ...

Člen
# Zasláno: 28 Bře 2011 17:43

Já když si někdy dám snídani bez gaineru, tak dávám asi 100g ovesných vloček, hrst rozinek a trochu glukopuru. Vařim to v mléku.
Dohromady mi to dává nějakých 100g sacharidů, možná trochu víc.
BizzarD

Člen
# Zasláno: 28 Bře 2011 18:28

Taky to tak obvykle dělám - cca 70g vloček v mléce asi tu hrst rozinek obcas doslazuju medem.
Patricio

Člen
# Zasláno: 28 Bře 2011 19:37

Zrovna dnes ji mel na snidani (cokolada) ale samotny jeden sacek na snidani je pro telo absolutne nedostacujici, proto jsem si jeste dal 125g tvarohu s bananem.

It's time for change - train hard or go home!
BizzarD

Člen
# Zasláno: 28 Bře 2011 19:55

OK díky vyzkouším.
Atreyu

Člen
# Zasláno: 29 Bře 2011 08:52

kdyz sem si ji delaval,tak sem si daval vzdycky 2 sacky
kernel

Člen
# Zasláno: 29 Bře 2011 17:39

Dva sáčky jsou ok, ale bacha je to doslazené a celkem hodně, tak pokud k tomu dáváte ovoce tak bych to redukoval.

Vůle odejde dřív než tělo.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0