Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / způsobuje zinek větry ?
Autor Zpráva
maacher

Člen
# Zasláno: 9 Bře 2011 15:24

jelikož se mi dělalo akné na zádech , zvýšil jsem příjem zinku 2x25 mg (je to dost nebo hodně?), k tomu 2x b komplex a 1 tableta yucca, ale od té doby co jsem to začal užívat, tak prdím jako torpédo, je možné , že to způsobují tyto věcičky ? strava se nezměnila
tetsuo

Člen
# Zasláno: 9 Bře 2011 15:51

V B-komplexu muzou byt bakterie, ktere se mnozi ve strevech a zvysuji plynatost. Casem se to ustali. Jsou to hodny bakterie, zadnej problem...

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
maacher

Člen
# Zasláno: 9 Bře 2011 16:56

a co říkáš na tu dávku zinku? je možné jít ještě nahoru ? nebo je to hodně?nevím totiž kolik ho přijmu ze stravy..
tetsuo

Člen
# Zasláno: 9 Bře 2011 17:14

Pri vysokem prijmu bilkovin a zaroven piti velkeho mnozstvbi vody se zinek temer neda predavkovat.
100 mg denne nedela problemy, da se jit i na 150 mg.
Idealne brat nalacno, 20-30 minut pred jidlem.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Ronin3

Člen
# Zasláno: 9 Bře 2011 17:42

Zkusil bych jít na dávku zinku do 150mg,a čekal asi se akné zlepší...pokud si zinek doposad nebral,a objevilo se ti po jeho uzivani akne,je to pravděpodobně reakce na jeho čistící učinky.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0