Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Piti
Autor Zpráva
Filas

Člen
# Zasláno: 3 Bře 2011 19:30

Chci se zeptat, co je nejlepsi pit pri pouzivani kreatinu, nebo i kdykoliv jindy. Vim, ze asi nejlepsi je voda z kohoutku, ale posledni dobou se mi z ni fakt dela spatne. Co takhle ochucene vody? Napriklad Korunni? Diky za odpoved
Patricio

Člen
# Zasláno: 3 Bře 2011 19:38

Nejlepsi je vse stridat, na nicem nebyt dlouhodobe. Dulezite je vypit alespon 3l vody denne.

It's time for change - train hard or go home!
RoManL4

Člen
# Zasláno: 3 Bře 2011 19:52

3l vody denně je minimum pro ty, kteří to chtějí někam dotáhnout.

magnezka a matonka , obě nechucené.. nejlepší varianta, když už nechceš pít vodu z kohoutku která je n1!

Odpověď nalezneš v poznání..
b3a7

Člen
# Zasláno: 3 Bře 2011 19:55

Já si na vodu z kohoutku zvykl tak, že mi i chutná. Dřív sem vody z kohoutku měl tak 0,3l denně. Teď kolem 4l.

Jinak s těma minerálkama to nepřeháněj, když jak říkáš víš, že je voda z kohoutku nejlepší.
RoManL4

Člen
# Zasláno: 3 Bře 2011 20:22

btw. zrovna v úterý jsem náhodou znovu vyslechnul přednášku na tohle téma a samozřejmě tam padl známy fakt, že voda z kohoutku je Nejlepsi Nejzdravejsi Nejsledovanejsi atd.. sleduje se v ní přez 50 věcí podle přísných norem a to zaručuje prvotřídní kvalitu, které ani zdaleka nedosáhne většina vod v obchodech..

někdo může ohrnovat nos i z důvodu chloru, ale v tom co člověk vypije je tak malé stopové množství chloru, že v porovnání poměru kyselin které obsahují chlor a tělo si je samo v břiše vytvořilo, je to množství prakticky nulové.

Odpověď nalezneš v poznání..
Ronin5

Člen
# Zasláno: 3 Bře 2011 21:47 - Změnil/a: Ronin5

Ve vodé je 2000látek z toho se sleduje cca 60...."jen,, a krom toho v roce 1983 byla norma chlóru nebezpečná při dávkách,které se od roku 2003 9násobně překračují,oproti roku před 20 lety(a to vědomně)...průmyslové znečištění je tak vysoké,že chlór není jen ve vodě,ale tělo je vystaveno vlivu látky i z jiných zdrojů.Pokud zadám do googlu "znečištěná pitná voda v ČR,, vyjedeme x titulků "novinky,,.."mf dnes,, jak byly zjištěné nežádoucí látky ve vodě,až v době kdy to na sobě zjistily konzumenti "takže lidé,, takže je někde chyba. To že je nápoj hlídaný a schválený neznamená že je zdravotně nezávadný..jelikož spoustu vzorků je kontrolováno ještě předtím než se dostane výsledný produkt k rukám lidí. Množství látek (budu mluvit o chlóru) je od let co se používá stupnice přidávaného chlóru do vody,stále zvyšována. Je to logické,zdroje "čisté vody,, se celosvětově zmenšují a legislativě nic jiného nezbývá než normy posunovat výše. Je jasné že nic jiného než pít vodu z kohoutku nám více méně nezbývá moc alternativ jak přijít ke zdroji čisté vody neexistuje.Pokud vytrhnu z kontextu "voda z vodovodu je n1,,..tak pro 99,9 % procenta lidí je to jasné a pravdivé tvrzení,protože to většina obyvatel moc neřeší. Ale pokud budu brát vážně,která voda je doopravdy nezávadná,tak tvrdit že je to voda z vodovodu je barbarství!!! Nejsem typ co věří všemu co mu ostatní napovídají. Nejdříve se rád přesvědčím a dopátrám zda-li je to pravda. A u vody sem bohužel zjistil že není. Na trhu je tisíce potravin u ,které je zjištěna závadnost "bíle jedy rafinované,, cukr,sůl.a polotovary,které sou hezky zaobalené a říkaj nám :DEJ SI MĚ....(zajímá to snad někoho?)a podobné je to i s vodou.Snad nikdo není tak naivní a bude se domnívat, že vodarny uzavřou den ze dne kohoutky jen kvuli 500lidem ročně,na kterých se vysoká dávka z chloru projeví na těle v podobě různých alergií a ekzémů. A dalších tisíce lidí (jak rádi říkají doktoři)onemocní z neznámých důvodu bez jistých příčin...Pak se lidi strašné diví,když dělají všecko dobře,pijí nezávadnou vodu špičkové kvality,papají potraviny které sou komorou dokonale hlídané,žerou ovoce (v kterých se vitamímy a minerály během 25 let snížily na 60%)že sou nemocný a jejich děti maj chřipku 3krat do roka,a trpí na různé civilizační alergie..TAK KURVA VČEM JE PROBLÉM?...
wunti

Člen
# Zasláno: 4 Bře 2011 08:03 - Změnil/a: wunti

Nejlepsi je samozrejme nechat nacepovanou vodu z kohoutku odstat - osobne (verim ze to tak dela x-lidi) si ji nacepuji do PET lahve - necham odstat a pak to do sebe liju ) - a urco mi z ni neni spatne
Chlor z vody samozrejme vyprchava
Ronin5

Člen
# Zasláno: 4 Bře 2011 19:25 - Změnil/a: Ronin5

Velká část vyprchá....budem to tak brát.
kernel

Člen
# Zasláno: 6 Bře 2011 23:24

Já ji čepuji do petky dokud není zelená, pak koupím novou

Vůle odejde dřív než tělo.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 3
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0