Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Light produkty
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
tetsuo

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2011 23:53 - Změnil/a: tetsuo

Všecko co bylo uvedené k Fořtovy,jsou pouhé hypotézy a bohužel s ust Nováka
Jisty je ten "mák a kadmium", "nesmyslne diety pro cyklisty" "diety podle krevnich skupin". To si dohledas ve Fortovych knihach, ze to delal nebo dela.
Ze zabil vlastni dite, se radeji nechlubi a nenazyval bych lehkovazne "obeti vedy" - to je tragedie a naprosto to toho cloveka diskredituje. Ze necvici, je viditelne od pohledu.
Odkud a proc ho vyhodili, nebo odesel, je jiste vec diskutabilni, stejne jak to je s temi spory s Novakem a konflikty na prednaskach. Ani jeden jsme u toho nebyli, uznavam, ze to nelze rozlousknout. Novak rika, ze se nekde chytli, ale ze na jednu dalsi prednasku Fort ani nenastoupil k pultiku a odesel, kdyz ho videl v publiku.
Ze Fort ale neumi pocitat aminokyseliny, neni vymysl. On tomu proste nerozumi a nebyl by schopny spocitat ani zradlo pro psy.

...jeho firma měla existenční problémy z důvodu toho že v těch letech nebyla taková základna odběratelú ,dnes díky tobě Tetsuo se nutri Novákova firma zvedla jen díky tvé propagace
Jestli mluvis o Bolidu-Megabolidu-Nutri-Exactu, tak jo, oni jsou mala firma. Hodne spolihali v 90. letech na nektery velkoodberatele (nejaky cesky fitcentra a pak velkej odberatel v Polsku), kteri pak zkrachovali (vlastni vinou). Ale Nutri-Exact (zvlast ted pod hlavickou Aditiva Group) se nezivi primarne prodejem vlastnich vyrobku a staraji se nulove o propagaci. Zivi se vyrobou receptur pro ostatni a vyrobou nekterych premixu pro jine firmy. (MOzna by ses divil, kolik firem v Cesku a na Slovensku ma vyrobky od nich.) A jede se tam na dve smeny, obcas i o vikendech.
Ja se nijak netajim, ze je propaguju. Netajim se ani tim, ze ta nova stranka a forum, ktery delam, bude v e-shopu prodavat veci od Nutri-Exactu. Byla to moje vedoma volba na zaklade pozitivni zakaznicky zkusenosti.

CÉČKO je vyřešeno..u sportujícího člověka jde běžné zužitkovat 8-10g.....měl sem možnost tuto otázku položit při semináři v Plzňi jednomu profesorovy,který jinak vyučuje na Americké univerzitě Biologii,jak je to s vyplavováním Vit C,dodal že (nejsem si jist jak se ten přístroj jmenuje),se da v krevním řečišti měřit hladina minerálů,a vitamínů ...Ten pokus při požití několik gramu,prokázal že zvýšená dávka kys. byla po dobu 18hod vyplavována.Věda si dost protiřečí,jelikož 2hodinové vyplavování nemá skoro žádný vliv na tvorbu kamenů,tak at její propagatoři netvrdí blbosti. ..tak bud se vitamín vyplavuje po dobu x hodin.a přispívá k tvorbě kamenů,nebo vyplavuje po dobu 2hodin,a nemá vliv na kameny.
No, a z toho plyne, ze se opravdu denne v tele sportovce zuzitkuje 8-10 g vitaminu C? A plyne z toho, ze je ta davka v pohode pro lidi, co jedi MNOHEM vice bilkovin nez normalni populace? Na to mas taky nejake vyzkumy, nebo to jsou vsechno poznatky vegetarianu, veganu a doktoru, co delaji narazovou megaskorbickou lecbu? Fakt je to overeny na lidech, co cvici v posilovne? Zvysuje to nejak vyznamne vykonnost a imunitu, nebo tim jen naucis telo pracovat s vitaminem C nehospodarne? To, ze to telo unese, neznamena, ze nejde o plytvani.

Navic, Novak sam ve svejch clancich uvadi, ze DO 10 gramu v pohode. Problemy jsou v dlouhodobych davkach NAD 10 g. Tady mam pocit, ze trochu klickujes a zes uvadel puvodne vyssi cisla ve stylu "davam 15 g denne a nedela mi to problemy".
Novak uvadi, ze se cecko bezne driv pouzivalo injekcne (asi 500 mg) pri vicefazovem treninku - tam byl efekt jednoznacnej. Ale rozdil mezi branim 3 nebo 10 g (oralni formou), se prakticky neukazuje.
Uprimne, NIKDE jinde na netu na oficialnich strankach jakehokoli distributora doplnku vyzivy jsem nevidel udavany takovy megadavky vitaminu jako na Nutri-Exact. (Snad jenom v knize Billa Starra Stronger Shall Survive - mimichodem, to je Novakova generace...) A ber taky v potaz, ze Novak se navic mnohdy musi ridit legislativou.

To plati treba i u tech chelatovejch forem mineralu, kterym tolik veris. Ony proste NEJSOU v Cesku a EU povoleny. Jsou malo prozkoumany a pravdepodobne problematicky. A neni dobre dokazany, ze maji vyssi vyuzitelnost. Cisty chelaty dokonce vychytavaji kovy z tela (cili zabranuji, aby se vstrebavaly!). Takhle se aspon pouzivaji klinicky a je to oficialni vedecky poznatek.
Cili, ze by najednou chelatove formy mineralu byly ty nejlepsi? - to vypada spis na nejaky reklamni vymysl z Ameriky. Stejne tak nejsou oficialne povolene koloidni mineraly. A zadny vyrobce v Cesku si nedovoli je dat na trh jako "doplnky vyzivy". Premyslels nekdy o tom, proc to kontrolni organy nepovolujou? A pripadne, pokud ti to prijde nespravne, proc jim nenapises? Myslis, ze tam ti lide jen tak sedi, nesleduji zadne soucasne vyzkumy a jen berou nejake tucne obalky s uplatkama?

Cizopasník nějakou dobu bral steroidy (veřejné přiznání)tak ho neberu jako vhodný příklad.
Nepletes si ho s Draperem nebo Freimenem? Ti brali a zverejnili to. U Ciza fakt nevim. Mam dojem, ze ne.

Kazdopadne jsem chtel poukazat na to, ze kdyz cvicis silove a vedes si log, tak proste casto zminujes i drobne obtize.

A samozrejme, naucit se spravny autoregulaci chvili trva. Ja jsem za posledni pulrok dospel asi trikrat do stavu, kdy jsem cilene musel sundat o 10-15 kilo vahy, protoze jsem se vzdycky zacal precenovat. A taky jsem hledal co nejlepsi techniku. (Vzhledem k tomu, ze jsem totalni samouk, tak to neni snadny.)
Cili treba u benche jsem sundaval dolu kvuli pouzivani gumovych gripu, pak kvuli prechodu na formu, kdy nemam smrstnene lopatky ale pokrcena ramena, no o pak kvuli prechodu na ten "neural wave ramping", co propaguje Thibaudeau. Ale vsechno mi to nakonec prospelo.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
kernel

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2011 12:04

Cizopasník nějakou dobu bral steroidy
Někde na ronnie nebo X Strongman cupu tak 2-4 roky zpět napsal, že si dal 750mg testosteronu na týden. Nevím to přesně, hledat to nebudu a připomínat mu to taky ne.

jj taky mám často velký voči, což u benche osamotě je docela problém

Vůle odejde dřív než tělo.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2011 12:54

Cizopasník nějakou dobu bral steroidy
Někde na ronnie nebo X Strongman cupu tak 2-4 roky zpět napsal, že si dal 750mg testosteronu na týden

Jako jednorazove, nebo nejakou kuru?

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Ronin4

Člen
# Zasláno: 13 Bře 2011 22:11 - Změnil/a: Ronin4

Na to se ho zeptej te...Všecko k Fořtovy,Vit c co sem chtěl říct,sem řekl......Všecko co se tíče vitaminů a minerálů je složitá politika...
<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0