Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Výľiva / Tekutá výľiva - stolice
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zprva
ZANGER

len
# Zaslno: 24 no 2011 13:15


b3a7
[i]No já to měl podobně právě kdyľ jsem měl gainer od nutri-exact a i daląí lidi měli podobný zkuąenosti. Někdo naopak vůbec.[i]

Koupil jsem si ten anablocic classic od nutriexact. Včera jsem si dal po treninku 65g, za půl hodiny zase. cca za hodinu a půl hovězí s těstovinama. A asi za hodinu jsem dostal straąný průjem.

Tedka uľ ty prolémy nemáą? moh bys prosmte nejak poradit?
ZANGER

len
# Zaslno: 24 no 2011 13:17 - Zmnil/a: ZANGER


b3a7

No já to měl podobně právě kdyľ jsem měl gainer od nutri-exact a i daląí lidi měli podobný zkuąenosti. Někdo naopak vůbec.

Koupil jsem si ten anablocic classic od nutriexact. Včera jsem si dal po treninku 65g, za půl hodiny zase. cca za hodinu a půl hovězí s těstovinama. A asi za hodinu jsem dostal straąný průjem.
Jiný gainery byly v pohodě.
Tedka uľ ty prolémy nemáą? moh bys prosmte nejak poradit?

Co sem o tom zjistil je, ľe narozdíl od jinej gainerů má tenhle minimum tuků.
Tady je přímo na tý stránce:
Omezení: Není určeno pro děti do 3 let. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nevhodné pro osoby trpící celiakií, fenylketonurií, nesnáąenlivostí mléčných výrobků, poąkozením ledvin, diabetem nebo alergií na některou z pouľitých surovin. Nadměrná jednorázová dávka nebo zvýąená koncentrace nápoje můľe působit nadýmavě nebo projímavě.


To je hodně? 65g a pak 65g? nebo mám počkat trochu dýl?
b3a7

len
# Zaslno: 24 no 2011 14:24


No já sem to začal míchat s větąím mnoľstvím vody a trochu se to zlepąilo. Jinak 65g je hodně, dávky by neměly být větąí neľ 50g - můľeą si to rozdělit na 3 dávky.

Já jsem nakonec změnil gainer a úplně v pohodě. Nejdřív zkus ty dávky rozdělit a přidej trochu více vody. Uvidíą, jestli to pomůľe. Jestli ne, tak doporučuju jiný gainer.
ZANGER

len
# Zaslno: 24 no 2011 15:02 - Zmnil/a: ZANGER


větąí neľ 50g sacharidů ne praąku. V jedný dávce je tak 42g sacharidů.
Mutant ajsem normálně dávkoval 60g a 60g

A tech 65g jsem smíchal s 650ml vody, coľ je ten 10%roztok. Takľe bych měl s jeątě větąím mnoľstvím vody jo.
b3a7

len
# Zaslno: 24 no 2011 15:16


Jo takle. Já myslel, ľe to píąeą sachrech. Neuvědomil sem si, ľe by to dohromady dávalo nějakých 130kg.

Já to dával práąku 50g a 50g. Ale zase těľko říct, odměrka chybí a jaká lľíce je myąleno termínem "polévková lľíce" to se můľem jenom dohadovat. Já mám doma tři typy lľic a kaľdá je jiná. Tudíľ jedna rovná je gramáľí jiná neľ druhá rovná. A váhu na gramy si kvuli tomu kupovat nehodlám.

Já měl na zkouąku naątěstí ten 750g balení. Takľe to netrvalo dlouho a vyměnil sem za mutant mass. A k nutri-exactu se vracet nehodlám - co se týká gainerů, gelamax od nich mi vyhovuje a mám i zinek.
ZANGER

len
# Zaslno: 24 no 2011 15:24


Já si ale najednou koupil toho 6kg

Ok já zkusím zajít za babičkou a odměřit na její váze 65g
A napíąu novákovi, třeba nějak poradí.
b3a7

len
# Zaslno: 24 no 2011 15:31


Jaj No je moľný, ľe prostě někomu nějaká ta sloľka gaineru nesedne. Nevim jak dlouho to bereą. Třeba si na to po čase tělo zvykne, ale na to se spoléhat není moc dobré.

No jeątě, ľe máme ty babičky Protoľe celkem nechápu jak se taková věc, jako je gainer, můľe odměřovat na "rovné polévkové lľíce". To uľ to pak nemá cenu počítat vůbec. Půl lľíce sem, půl lľíce tam.

No to sem zvědavej celkem co ti Novák odpoví. Snad to nějak vyřeąíą, protoľe takový velký balení by byla ąkoda nepouľít. Ale zase je důleľitý aby to bylo ku prospěchu, a ne pouľít i za cenu těch problémů.
Milda123

len
# Zaslno: 24 no 2011 16:29


Já jsem měl jednou od Nutri Exact Anabolic GF Gainer a bylo to ok, jak regenerace, tak chu» a zaľívání..prostě paráda
Je ale fakt, ľe kdyľ jsem dával vodu, tak abych měl 10 procent roztok, tak
to bylo lehce projímavé. Ubral jsem vodu a ok.
ZANGER

len
# Zaslno: 24 no 2011 19:54 - Zmnil/a: ZANGER


Ten GF bude ale nejspíą trochu jinej.

V upozornění se právě ale píąe ľe podávaný ve vekých dávkách a ve vysoké koncentraci můľe být projímavý, coľ je opak toho co jsi udělal
ZANGER

len
# Zaslno: 28 no 2011 08:25


No já sem to začal míchat s větąím mnoľstvím vody a trochu se to zlepąilo.

Kolikati % roztok si z toho dělal? A jak dlouho si čekal mezi jednotlivými dávkama?
b3a7

len
# Zaslno: 28 no 2011 10:05


Takový rozdíl to zase nebyl. Vody přes 550ml a práąku asi 45g - takľe asi 12:1. Mezi dávkama 30-40 minut. To sem nějak neřeąil
ZANGER

len
# Zaslno: 28 no 2011 16:05


Odkud víą ľe takové problémy mělo i víc lidí?
Probíralo se to někde na foru? jestli jo tak moh bys mě nějak nasměrovat, nebo poslat odkaz.
b3a7

len
# Zaslno: 28 no 2011 19:45


Četl jsem to tu na foru. Zkusim to najít a poslat odkaz.
ZANGER

len
# Zaslno: 10 Be 2011 16:35 - Zmnil/a: ZANGER


Zdar, chtel bych poprosit o radu, co s tím anabolicem. Koupil jsem si toho 6kg a smířit se s tím ľe se budu 4měsíce(nebo jak dlouho to vydrľí) posírat se mi moc nechce

Prodebatovla jsme to trochu z Novákem, tady to háľu:

Dobrý den, chtěl bych vás poprosit o radu.
> Koupil jsem si váą anabolic classic gainer. Včera jsem si dal po treninku 65g, za půl hodiny zase.Kaľdá dávka smíchána se 650ml vody. Cca za hodinu a půl hovězí s těstovinama. A asi za hodinu jsem dostal straąný průjem

1. Moľnost: Nesnáąíte mléčné výrobky (laktózu).
2. moľnost: Osmotický průjem, u někoho trvá aľ tři hodiny, neľ se
organismus "srovná" po zátěľi, nebo celkově nesnáąíte tak vysokou
koncentraci a celkové mnoľství ľivin, zejména sacharidů. Celkově nutno
sníľit dávku a případně i hustotu nápoje a nepřijímat tak rychle tak
velké mnoľství nápoje. To se nestačí vstřebat.
Petr Novák


1.moľnost se vylučuje, denně vypiju přes půl litru mléka a jím normálně mléčné výrobky. Navíc uľ jsem uľíval jiné gainery, pokud znáte třeba mutant mass, serous mass ... je jsem dávkoval po 60g a 60g(u seriouse trochu mín) práąku. ®ádné problémy jsem neměl.
>

Přesná doba nelze určit, musíte to zkouąet. Kaľdý výrobek má jiné
sloľení, záleľí i na obsahu minerálních látek, kterých je tam hodně.
Řeďte to na pouhých 5% a vypijte nejvýąe 0,8 l za hodinu.
Petr Novák

'
Kdybych to ale tak dělal, vypil bych poslední, třetí dávku 40g práąku aľ za 2h od konce treninku. To bych se ale pak mohl najíst aľ někdy v devět, coľ mi nepřipadá moc vhodný(trenink končím nějak v ąest).
>
> Včera jsem to rozdělil do 3 dávek, po 40g s odstupem kaľdé asi 45min, trochu se to zlepąilo. Nepomohlo by třeba to dávkovat takhle, ale udělat z toho jen nějak 7%roztok?
>
> Navíc pár lidí co mělo tenhle gainer, říkalo ľe je to trochu projímavý kdyľ z toho dělali 10%roztok, tak trochu vody ubrali a bylo to ok.

Musí se to zkouąet a postupně přidávat. Nemyslím, ľe extrémně velké
dávky (celková gramáľ) jsou nutné.


Proč můľe vznikat u tohodle druhu průjem?
>
> Jak vzniká ten průjem? gainerse nestačí dobře strávit a ten průjem co vidím jsou nestrávené zbytky gaineru?

Je to takzvaný osmotický průjem, neboli dumping syndrom, podobně jako
kdyľ si vezmete nadměrnou dávku glukózy a není dostatečně rozředěná
vodou. Vzniká rozdílnou hustotou vnitřního prostředí střevních buněk a
hustotou střevního obsahu. Na webových stránkách je o tom články o
pitném reľimu a nebo o sacharidech.
Petr Novák


Nemůľe mít ten častý osmotický průjem nějaké trvalé následky?

Pokud je to osmotický průjem, tak trvá jen po dobu, neľ se srovnají
poměry ve střevě. Vzniklá dehydratace se potom musí jeątě vyrovnat
(dopít vodou). Jinak deląí následky nemá.
Petr Novák
P.S.
V současné době jsou na území republiky virové průjmy. Můľe jít o souběh.


Ne virová průjem to nebude, tenhle gainer prohnal na wc i víc lidí neľ jen mě.
> Dneska jsem z toho udělal 5%roztok, rozdělil to na 3dávky po 40g s odstupem cca 45min. Celkem se to i zlepąilo, ale uplně to nevymizelo. Je moľné ľe by si na to tělo zvyklo?

Myslím, ľe pouľíváte zbytečně velké dávky. Tam je asi ten problém.

Oprava: sice jsem měl daleko menąí průjem ale zato straąný větry.
>
> S tou menąí dávkou máte asi pravdu. Kolik bych měl dát, a popřípadně do kolikati dávek rozdělit? Mám 85kg, pro představu měřím něco přes 170cm. Vypočítal jsem si 1g sacharidů na kg, a vyąlo mi 130g práąku.

Typické projevy předávkování.
Výkonnost trávicí soustavy je individuální, musíte si to vyzkouąet, co
nebude dělat problémy.
Petr Novák


Otázka na tetsua:
Jak jsi ten gainer bral ty?
Já to momentálně beru ihned po trneinku 50g a za tři čtvrte hodiny zase 50g, cca za hodinu mám jídlo.(z toho dělám asi 7-8%roztok) Sice musím uznat ľe se to trochu zmenąílo, ale pořád toho je hodně. Navíc jsem asi 15g sacharidů pod 1g/kg.
Mám tu dávku jeątě zmenąít?

Díky kdyľtak za radu
tetsuo

len
# Zaslno: 10 Be 2011 23:07 - Zmnil/a: tetsuo


V soucasnosti mam potreninkovou vyzivu takovouto:

Ihned po treninku: 50 g AMG Gainer v 700 ml vody. Vypito na dva zatahy po nekolika minutach.

20 minut pauza (presun z posilovny domu a namichani napoje)

80 g Anabolic GF do 500-600 ml vody (fakt tak malo) - vypito na 2 zatahy po 5 minutach

30 minut pauza

40 g AMG Gainer v 600 ml vody (prubezne upijeno po dobu 10-15 minut)

15-20 minut pauza

Jidlo: maso (vetsi porce) + zelenina


Prujem jsem nemel uz velmi dlouho. Tenhle styl jedu souvisle TEMER DENNE (cvicim skoro kazdy den) vic nez 2 mesice. A absolutne zadny problemy.

__________________________________________________ ____


Co se tyce toho mnozstvi sachru a vody:
1) nevim, jak pijes pri treninku
2) nevim, jak to mas napocitane na svou vahu. 120 g Anabolicu ma asi 85 g sachru. Tolik ted vazis - bez tuku?


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
ZANGER

len
# Zaslno: 11 Be 2011 14:00


1) trenink trvá cca 1h 45min - 2h, takľe vypiju tak 1l a cca 250ml vody.
Prostě kaľdou pauzu si loknu aspon 3x
2)
váľím 85kg, tuk bude určitě přes 10% takľe by moľná teda tech 73g sachru nevadilo, ale i tak mám prujem.
Andre

len
# Zaslno: 11 Be 2011 14:40 - Zmnil/a: Andre


Tetsuo
Docela zajimave a jak dlouho pred treninkem jis? protoze me zajima jakou mas pauzu mezi poslednim jidlem pred treninkem a prvnim jidlem po treninku. Kdyz pocitam tak cca od konce treninku k jidlu to mas 75-80 minut+trenink (fakt nevim jen odhadem tipnu ze trenujes 90 minut ? )+nejaka doba mezi tim poslednim jidlem a treninkem.
Zajima me to, protoze klasicka pauza mezi jidly ma byt max. 3 hodiny, aby nedoslo ke zpomaleni metabolismu a naslednemu ukladani tuku. Ale mezi temi jidly to mas kolik? 4-5 hodin ? Nejak nechapu jak behem takove pauzy nedochazi k ukladani tuku, pokud si me pochopil z toho co jsem napsal.
tetsuo

len
# Zaslno: 11 Be 2011 16:35


Metabolismus se fakt nezpomaluje. To je trochu mytus, ze musis neustale dodavat kazde 3 hodiny ziviny.

Zpusob, jak jist pred treninkem, popisuju tady:
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&topic=4464&forum=2&page=0

Osobne si davam asi pul hodiny pred treninkem gainer, nebo davku aminokyselin a asi 30 g glukozy. Plus vitaminy, mineraly a kloubni pripravky.

Jinak pred tim gainerem nejim nic. Trenuju nalacno. Za posledni dva mesice jsem shodil nekolik kilo tuku, viditelne nabral svaly (na pazich a trapezech, kde se tuk temer neuklada) a silove jdu nahoru. Treninky mi trvaji 90-110 minut.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

len
# Zaslno: 11 Be 2011 16:36


ZANGER: Covece, to je zahada. Fakt nevim, v cem je ten tvuj problem. Zkus par dni experimentovat s jinou koncentraci napoje. (Coz je, uznavam, blba rada, protoze to ti radi uz Novak, a ty zkousis ruzny veci.)


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Andre

len
# Zaslno: 11 Be 2011 17:03


Ok, diky moc za info jenom dotaz:
pises ze davas pul hodky pred treninkem aminokyseliny, ale v odkazu pises:

BCAA naproti tomu před tréninkem nejsou moc vhodné.

A ty vitaminy, kloubni vyzivu apod davas vsecko najednou?
tetsuo

len
# Zaslno: 11 Be 2011 17:13


Nedavam BCAA. Davam AMG.

A ty vitaminy, kloubni vyzivu apod davas vsecko najednou?
Ano. Kdyz to sectu, je to treba 3-5 kapsli a 10 ruznych tablet.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
ZANGER

len
# Zaslno: 11 Be 2011 18:14


tetsuo:
Novák pořád radí víc vody, ale u pár lidí to bylo trochu projímavý tak ubrali vodu a prej to bylo ok. Zkusím ubrat vody, ale i tak myslím ľe se poseru.

Navíc z toho měli pruje i kraken, co si pmatuju a jeątě i daląí..
b3a7

len
# Zaslno: 11 Be 2011 18:19


ZANGER

Já si myslim, ľe si na to fakt musíą zvykat po malých dávkách, ale to je ti pak k hovnu, kdyľ si po tréninku dáą jenom třeba 20g.
S tou vodou se mi to zdá jako neúčinné, taky jsem to zkouąel a fakt to výrazně nepomohlo.

Takľe já fakt radím koupit si třeba Mutanta. ©koda, ľe si koupil to velký balení no.
ZANGER

len
# Zaslno: 11 Be 2011 18:36


No jo, ale to je tisícovka v hajzlu.
Kdyľ si dám 40g 30min před snídají tka je to v poho, kdyľ si to dám jako svačinu tak je to taky v poho, ale po treninku by to bylo asi jen 40g sachrů.

tetsuo jak si dávkoval ty ten anabolic classic kdyľ jsi ho měl?
Pak mě jeątě napadlo, v jaký teplotě to bylo, třeba tenhle záhadný projímavý práąek potřebuje chládek.
tetsuo

len
# Zaslno: 11 Be 2011 20:35 - Zmnil/a: tetsuo


Covece, primo Anabolic Classic jsem mel asi jen nekdy v mensim baleni a uz si to moc nepamatuju.
S Anabolic GF jsem ty problemy nemel.
Ona je ale pravda, ze laktoza je fakt rychlej cukr, rychlejsi nez glukoza. A vzhledem k tomu, ze v tom gaineru nejsou zadny zahustovadla (guarova nebo xanthamova guma), tak je to cely ultrarychly, takze to u citlivejsich jedincu muze v narazove velkych davkach delat problemy.

Spis si myslim, ze jde o ty odstupy - kolik toho vypijes najednou. Klidne si rozmichej 100 nebo 120 g, ale pij je opravdu po douskach tak 2 hodiny.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
eSko

len
# Zaslno: 11 Be 2011 22:52


tetsuo, laktóza není rychlejąí neľ glukóza.
tetsuo

len
# Zaslno: 11 Be 2011 23:08 - Zmnil/a: tetsuo


Ale jo To je takovej zazrak prirody. Onehdy mi to Novak ukazoval v ucebnici. Taky jsem koukal.

Nepamatuju si to dobre, ale dosli jsme k tomu tak, ze jsem se ptal, proc dava do gaineru laktozu, resp. sladkou susenou syrovatku.

Udajne:
a) kvuli chuti
b) kvuli obsahu mineralu, ktere napomahaji utilizaci sacharidu (je to ucelnejsi, nez tam dat jen maltu a glukozu a pak specialne mineraly)
c) protoze laktoza je superrychla. U glukozy se uvadi GI 100 a bere se to jako zakladni vychozi hodnota, od niz se odvozuji ostatni cukry. Ale experimentalne je pry zjisteno, ze laktoza se nakonec vstreba driv. A nema to racionalni vysvetleni. Uprimne, nikde jsem to neoveroval. Ale neni, myslim, problem Novakovi napsat, aby to vysvetlil nebo uvedl zdroj.

Problem s intoleranci laktozy se pry tyka minima populace, navic laktaza je indukovatelny enzym, tudiz, i kdyz ma/mel clovek blbou vyzivu bez mlecnych vyrobku, tak si produkci laktazy muze zpet "nahodit".


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Milda123

len
# Zaslno: 12 Be 2011 00:29


Já měl taky průjem po gaineru od Nutri Exact a troąku mi pomohlo ubrat vodu.
ZANGER

len
# Zaslno: 12 Be 2011 08:16


Milda123: hochu fakt, prní dávku jsem udělal 5-7% a druhou 20% a srajdu jsem dostal ale byla ''pevnějąí''.
O kolik si to ubral?

Tetsuo: Moment, mám si rozmíchat 120g práąku a s kolikati vody?
Nepsal jsi ale jednou někde, ľe ľaludek má trávit vľdycky větąí mnoľství a ľe se to nemá popíjet po douąkách?

Jinak mě jeątě napadlo, od ostatních gainerů ľee má jen 1g tuku
Milda123

len
# Zaslno: 12 Be 2011 09:05


Tuąím, ľe to bylo 5%, ale jelikoľ to nebylo nikdy úplně dobrý, tak uľ nikdy více Měl jsem Anabolic GF.
Taky jsem četl od Tetsua, ľe se to má vypít a ne popíjet...
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist