Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Keratin-muže zpusobovat vypadávání vlasu?
Autor Zpráva
Misacek

Člen
# Zasláno: 10 Led 2011 21:59

Ahojte, beru keratin už asi měsíc cca 5g denně, a všim jsem si, že mi posledni dobou nějak padaj dost vlasy chci se zeptat, jestli na to muže mít keratin nějaký vliv, nebo to na to nemá vubec vliv a jen jsem si toho dřív nevšim?? Díky.
StalinChlapecek

Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 12:30

Ne nemá na to vliv creatin !!

Na to má vliv celkově cvičení. Tedy spíš má na to vliv TESTOSTERON.

Informace shromažduj a šiř dál
ZANGER

Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 14:21 - Změnil/a: ZANGER

Jaktože schwarzeneegr kterej bral steroidy od 15ti, ma hlavu vlasatou i ted?
Misacek

Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 15:14

Tím mi chceš říct, že když budu cvičit, tak za rok mužu bejt plešaten?
ZANGER

Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 15:55

Můžeš, to je genetikou.
Vem si schwarzeneegra.
Misacek

Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 16:23

Já chtěl vědět jestli to nemá něco společnyho s keratinem, když jsem se dozvěděl že nemá, tak na to má vliv posílování nebo co? Ted mi tu řákéte něco o genetice... v rodině plešatej nikdo nebyl.
ZANGER

Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 16:44

záleží to hlavně na testosteronu,
o genetice se tu bavíme proto, protože na ní pak záleží jestli oplešatíš nebo ne.
StalinChlapecek

Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 17:48

Jaktože schwarzeneegr kterej bral steroidy od 15ti, ma hlavu vlasatou i ted?
Protože, každej člověk neni stejnej na světě. Nikdo do dneška ani pořádně neví co arnold bral.

á chtěl vědět jestli to nemá něco společnyho s keratinem, když jsem se dozvěděl že nemá, tak na to má vliv posílování nebo co? Ted mi tu řákéte něco o genetice... v rodině plešatej nikdo nebyl.

Na genetice záleží , protože každé tělo se s určitýma věcma vypořádává trochu jinak. Proto třeba někdo cvičí a padaj mu vlasy (protože v rodině měl ještě, citlivější vlasy).

Ale někdo cvičí a nepadá mu nic (protože v rodině nikdo neni náchylnej na rust vlasů)

Kreatin na to nemá rozhodně vliv.

Misacek

Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 18:17

Okey díky, to jsem chtěl vědět. No snad nebudu do roka plešatej to bych v 18ti nerad... před 3mi měsíci jsem nevěděl co s vlasama že bych je mohl rozdávat a teď mi to fakt nějak řídne...ale na pohled to zatím poznát nejde doufám že se to zpravá a je to jen nějakyma hormonama :D:D
StalinChlapecek

Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 19:05

Může na to mít prakticky vliv cokoliv. Zima, šampon, světlo,špatná strava (nedostatek vitaminu)

http://galenus.cz/kuze-vlasy-struktura.php

vlasy22

Člen
# Zasláno: 20 Zář 2014 13:59 - Změnil/a: vlasy22

dnes už je preukázané, že za to kreatín môže..samozrejme to neplatí pre každého, musíte by citlivý na hormon DHT
Lejla

Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2021 11:41

Já mám pocit, že jste si spletl creatin s keratinem. Keratin by samozřejmě vlasům v žádném případě nemohl uškodit, naopak kreatin pomáhá udržovat vlasy zdravé a je jejich přirozenou součástí. Jinak doporučuji si něco o koutech na hlavě a padání vlasů u mužů přečíst tady. No a naopak ten creatin by možná mohl na to padání vlasů mít vliv.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0