Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Viva / lecitin
<< . 1 . 2 .
Autor Zprva
Ronin

len
# Zaslno: 11 Led 2011 22:30

Lecithin z vajec ano,ze soji nikoli.Soja jako takov je patn.Existuj patn informace e je zdrav.Jsou lep vci. .... Muzes mt uritou toleranci na lecitin. Trp obezitou? Prodlal si njakou stevn chipku v posledn dob?M nemoc podobnou Crohnov nemoci(nemoc stev)?..bere njak lky?Osobn semnou pi 20g lecitinu to nic nedlalo.To mlo bylo placebem.Pak sem ml vajen lecitin,a to byla upln jin jzda.
porty

len
# Zaslno: 12 Led 2011 14:03

Vm, e se bavte o lecitinu a taky jsem u nj nezaznamenala njak vsledky, brala jsem ten od nutri exactu, ten vajen asi nen tak snadno k sehnn, e? Jinak s omegou to pehnt nebudu, ale prv u n jsem vidla obrovsk vsledky na sob, ne, co se te cvien, ale mozku, mm pravideln nzk tlak a jsem takov maltn a do nieho se mi nechce a prv jak jsem vyzkouela omegu, tak to byl obrovsk rozdl, Ronine radil jsi mi a si seenu omegu 3,6. Nevadilo by 3,6,9? Pesnji http://www.walmark.eu/cz/Stranky/aktualni_nabidka_ produktu.aspx?nl_product_id=782, j jsem toti na vysokokolskch kolejch a tam by byl problm s uchovvnm oleje v lednice a taky jsem na formu tabletek zvykl.
Dangles

len
# Zaslno: 12 Led 2011 15:25

To si ze mn dlte srandu ne ? Tak ja zas nakoupil 3tvrt kg granulovho sojovho lecitinu a vy tady zase vymlite e nem poadovan uinky jj ? Njak podobn taky s epkovm olejem. Hele ronine a tetsuo mnly u by ste njak zhodnout protoe ja u jsem z toho fakt zmaten jednou je to dobr pak zas patn pak zase dobr
hannahtatou

len
# Zaslno: 12 Led 2011 19:31

take ns je takovch vc taky jsem mla granulovan lecitin z nutri-exactu, brala jsem ho a ke dvaceti gramm. prvnch pr dn lehk prjem, jinak nic. pot u vbec nic - ilej, bystej ani nhodou. zrovna jsem ho dobrala a nejsp si dal kupovat nebudu.
Ronin

len
# Zaslno: 12 Led 2011 20:03

Porty: Omega je super.Ta strnka mi nejde otevt,ale i tak ti mu ct e omega 6 je naprosto v podku.Neboj se ruznch sms oech.Nejlep jsou para oechy.Zakpni si erstv salt olivovym olejem(extra virgin,ty kvalitn jsou v tmav flace)..... Ten sojov lecitin je ...nevm.Na co do sebe cpt nco co nefunguje.A uv kad co mu vyhovuje...
Ronin

len
# Zaslno: 12 Led 2011 21:53 - Zmnil/a: Ronin

Dokument v AJ....zajmav ten. http://leteckaposta.cz/396987598
Ronin

len
# Zaslno: 13 Led 2011 19:12 - Zmnil/a: Ronin

dm se jednoduchm lnkem publikovanm na (ADA)..cituji. Sojov lecitin: Jeho biologick role je velice nzk,pominem-li to e me bt alergenem,kter postihuje nemalou st lidsk populace.dn studie neprokzala,e by sojov lecitin ml jakkoli vliv na hladinu cholesterolu a glycerid v krvi.
Milda123

len
# Zaslno: 14 Led 2011 21:56

No, take tady kad do sebe pere sojov lecitin a na konec zjistme, e je k niemu.. Kde by se dal sehnat ten vajen lecitin?
Ronin

len
# Zaslno: 14 Led 2011 22:13

Pokud zaptr najt se d. ekej e bude o dost dra.
Ronin

len
# Zaslno: 22 Led 2011 16:40

MILDA123 ono technicky nejde aby samotn lecitin fungoval.A u vbec ne sojov.
Milda123

len
# Zaslno: 22 Led 2011 22:25

Take brt sojov granulovan lecitin, je opravdu k niemu? Nem to dnou prospnou vlastnost pro tlo? Viva mozku, jater, vliv na cholesterol...
Ronin

len
# Zaslno: 23 Led 2011 19:56 - Zmnil/a: Ronin

Pi povn lecitinu na sob pociuje njakou zmnu v bdlosti i nco jinho?Zase ,samozejm je blbost zatracovat lecitin jako neuinn,ale nen to dn vc kter dobv svt.Jsem zastncem toho,e pokud do neho mm vret penze,tak do produkt,kter mi dokou svoji uinost.Tm lecitin nepovauji za vrobek co m njak razantn uinek na zdrav.
benjamin23

len
# Zaslno: 13 Dub 2012 14:46

Lidi kdyby jste ne vlezete na diskusi si j peetli tak by byla o polovinu krat,pod ty sam otzky dokola...Tetsuo m trplivost

j sem bral 2 tablety denn po 1200mg asi 14 dn,pak sem se doetl o dvkovn lecitinu a byl sem pekvapen jak moc nefunkn jsou tabletov ppravky.to je jako by jste si daly po trninku 10g gaineru jeho dvka by stla 150 k a myslely si o sob jak ste borci

po tabletch sem koupil granulovan za cca 130k a bylo toho 250g,tak sem bral cca 10g denn.beru to hlavn rno s gainerem a pak po trninku s prvn dvkou gaineru.zatm nepociuji problmi s usnnm ani plen tuk,nicmn ta dvka po rnu bych ekl e na m m stejn nek jako rann kva.opravdu je znt innost mozku

nkde sem etl e by se ml dvkovat rno na lano bez vet dvky cukr.
dal verze byla rno normln s jdlem.
a dle e je nejlep ho aplikovat ihned po trninku s gainerem
no a posledn verze je nebrat 4 hod ped spanm co teda rzn potvrzuji,jak km u pi 10g denn je znt mozkov innost

oekvm od vs njak nzory a typy na dvkovn,dnes objednvm 500g v pytli a zkusm tch 20g denn jen tak na zkouku
vlaydimir

len
# Zaslno: 22 j 2021 11:36

?айт?айт?айт?айт?айт?айт?айт?айт
?айт?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 22 j 2021 11:37

?айт?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 22 j 2021 11:38

tuchkas?айт?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 6 Pro 2021 18:12

Dies252.5BettCHAPTimeRaidBlueLove
WCNoMikaGarlCurvTraigayaJakoEnid
IntrTescPegaAtlaZoneOlgaChamFyod
VeraAnwoDISCRougGeorExpeMateSlow
LeonMaryBaccConcRobeAndrDolcPant
SkinCamaGreeElanTimoRenePhilPush
SisiDAIWBernWindRootRoxyNoraLiev
AuguSelaJeweOsirSelaNikiSilvMaur
SelaMatiJuliSieLComePushClibFELI
ArthFallWillJoseZoneIndeLionZone
ZoneLuigGarrPullZoneZoneDokoStep
FranZone
vlaydimir

len
# Zaslno: 6 Pro 2021 18:13

HeleWillAlanYvesYankPatrPaulShan
ChetRamaRobeZoneDolbFredGeorVIII
ClauZoneZoneFranCafediamZoneRegi
HarmDesmFragSilvFLASDAXXOZONMiel
ShinwwwbSonyBookPolaAfroChicAnth
placWoodSQuiARAGARAGEnglAnatMitt
ValiPottFerrDigiFerrVegaMickSure
MetaPostSideBoscTefaPlayIamsJohn
CrimUnitIntrWindQueePunkSpliDrea
FereLeonArisDaviArnoMarkIlluGlen
XXXIHandRollLastTwenEnhaRoadHAIR
GeorLeon
vlaydimir

len
# Zaslno: 6 Pro 2021 18:14

XtalEdouRogeWindDigiYahoJonaInte
YorkTracWhenCorpJillSingWindWWII
BANDFyodBesaMORGEmilMicrShivMagi
MarkFLASFLASFLASCranPaulKathichi
XVIIOnlyPatronliTextCambRewaNove
tuchkasArbaMati
<< . 1 . 2 .
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Prv online: Host - 2
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0