Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Výľiva / vejce
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
david85

len
# Zaslno: 12 Srp 2010 20:10


zdravim chtel bych se zeptat uz nekolikrat sem slysel ze jezeni hodne vajec ma negativni ucinky na muzskou potenci jestli je to pravda a taky jestli vadi smazena vejce diky za odpoved
tetsuo

len
# Zaslno: 13 Srp 2010 00:25


Varena vajicka nicemu neskodi, naopak zvysi hladinu testosteronu a tudiz i potenci.

Ve smazenych vajiccich ale vznikaji skodlive derivaty cholesterolu, ktere vadi srdci. Jaky to ma vliv na testosteron, nevim.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
kernel

len
# Zaslno: 15 Srp 2010 15:31


Počítá se mezi smaľení, kdyľ si udělám míchanici na teflonové pánvi bez tuku(jen vejce)?


Vůle odejde dřív neľ tělo.
tetsuo

len
# Zaslno: 15 Srp 2010 16:33


Prepalis tim ten zloutek. Ale nedelal bych z toho vedu. 2x tydne 2-3 smazeny vajicka jsou presne akorat ta norma, ktera neskodi.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wunti

len
# Zaslno: 12 Led 2011 11:04 - Zmnil/a: wunti


Chtel jsem se zeptat ... max.pocet vajec denne? - varene na tvrdo?
Rekneme pro 90 kiloveho cvicence?... - nejde mi ani tak o zarazeni do celodenniho jidelnicku (prisun bilkovin apod.) - zajimalo by mne, zda-li kdyz jim dejme tomu 10 varenych vajec denne - nema to nejaky spatny vliv na organismus (asi z tukoveho slozeni vejce apod.) ... dik
StalinChlapecek

len
# Zaslno: 12 Led 2011 13:57


Asi by záleľelo na to jak se po zbytek dne stravujeą.
Ten cholesterol by uľ asi hodně převyąoval kdybys jedl 10 vajec denně kaľdý den.
Ale zase pokud uľíváą Lecitin , ten má schopnost se zbavovat toho ąpatnýho cholesterolu takľe toho přebytku asi.

Také by mě to zajímalo.

tady v tom odkazu http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=1375&sid= 0798048b1b49708b7f7eb462111f2298 jde vidět ľe vejce nemá ľádnou limitující aminokyselinu tudíą , jestli to chápu dobře (coľ si vůbec nejsem jistej) tak by jíst 10 vajec za den, nemělo vůbec(nebo aspon minimální) vliv na odpadky z bílkovin- nevyuľíté bílkovin. Takľe pokud jde o vyuľitelnost nijak se to v tomhle neprojeví.

Jak je to s tukama nevím.


Informace shromaľduj a ąiř dál
Ronin

len
# Zaslno: 12 Led 2011 23:35


Vajíček můľeą jíst kolik tě napadne.Dlouhodobějąí jezení vajec má sice vliv na vyąąí hladinu cholesterolu v krvy,ale ten se po krátké době vrací do normálu pří vysazení vajec z jídelníčku.Tak při testech na cholesterol je to troąku matoucí.
wunti

len
# Zaslno: 14 Led 2011 12:31


Nu ja jen co si pamatuji jak u nas v CR byl Victor Richards - tak si nechaval na pokoj denne vozit pres 30 vajec a nekolik kurat apod. - ne ze bych se s nim chtel nejak pomerovat, ale je to jen zarazejici ... a zajimalo mne jestli to muze mit nejaky neblahy ucinnek
Ronin

len
# Zaslno: 14 Led 2011 19:28


30ks vajec je moc..několik kuřat je teľ moc...i kdyľ měl 160kg nebo snad i víc. Určitě to není moc reálné pro naturála. Alespoň ne dlouhodobě.
00honza

len
# Zaslno: 14 Led 2011 23:48


cus tetsuo, rodice mi rikaji, jak jsou vejce spatna na noc, ze jsou spatne stravitelna a tezka. Mohl bys nejak prosim oduvodnit, proc nevadi jist vejce na noc ? nesmazim je. a dale jim prijde moc 4 varena vejce denne. Ja vim, ze to nevadi, ale presne zduvodneni nevim.
kernel

len
# Zaslno: 17 Led 2011 17:11


Proč jsou těľká a ąpatná? Mohou to odůvodnit tví rodiče?
To je to samé jako, ľe jíst po 8 večer se nemá. Na ránu.


Vůle odejde dřív neľ tělo.
Andre

len
# Zaslno: 19 Led 2011 22:25


no ja za 2 dny jim 3-5 varenych vajicek a moje mamka mi furt rika ze to je spatne, ze budu zapomnetlivy. Uz me s tim zacina srat kdyz mi to pripomina pokazde kdyz reknu vajco ze to je pry obecne znama vec, ale na netu sem nic nenasel. Jinak denni limit cholesterolu je 300mg a vajicko ma 210mg. Ale pokud po vyrazeni vajec ze stravy klesne v kratke dobe hladina cholesterolu v krvi ta to je fajn
Ronin

len
# Zaslno: 22 Led 2011 13:52


Nebál bych se vajec. Čím čerstvějąí tím lepąí.Jinak bych jinou zásadost nehledal.Má babička mě od 3.měsíce krmila domácíma vajíčkama na říďounko den co den. Dnes ji sem vděčný,mám výbornou imunitu...
Ronin

len
# Zaslno: 22 Led 2011 16:33


00honza: V těle není nic jednoduché a stejně tak je to i s cholesteroly.Tělo potřebuje oba základní typy tedy jak "ten hodný,, (HDL) tak "zlý,, (LDL). Rozhodující je přitom poměr HDL a LDL optimální je zhruba poloviční koncentrace HDL a LDL 2,5 nmol/l :5 nmol/l. Tělo si cholesterol vyrábí z 30%. Takľe pokud ve vajíčku přijímáą LDL tak zákoňitě příjmem HDL ten ąpatný cholesterol zneaktivníą.Oba tyto cholesteroly vajíčko má.TAK NENÍ SE TŘEBA BÁT VAJEC KVŮLI CHOLESTEROLU.
vezirek

len
# Zaslno: 1 Be 2011 17:29


chtěl jsem se zeptat jestli kdyľ nebudu cvičit ani posilovat víc jak 14 dní jestli mi muzou spadnout svaly???


Hobík
vezirek

len
# Zaslno: 1 Be 2011 17:30


chtěl jsem se zeptat jestli kdyľ nebudu cvičit ani posilovat víc jak 14 dní jestli mi muzou spadnout svaly???


Hobík
Andre

len
# Zaslno: 1 Be 2011 18:02


pokud budes jist normalne a nebudes jist 2x denne tak si je udrzis bez problemu. Staci se normalne stravovat a budes OK.
b3a7

len
# Zaslno: 1 Be 2011 18:16


Pokud si endomorf tak sniľ sachry, a» nenabíráą tuky. Přece jenom kdyľ nebudeą cvičit je to docela úspora energie.
00honza

len
# Zaslno: 5 Be 2011 01:43


jo, ok, dík Ronine
Stig

len
# Zaslno: 22 vn 2011 12:10 - Zmnil/a: Stig


Jak mám ty lidi s těma blbýma vejci přesvětčit. Nedávno jsem byl u doktorky a ta pořád říká ľe 21 vajec za týden(3denně) je moc, ľe tak jedno. Pak jeątě zjistila ľe mám vyąąí spodní tlak 130/90 a hladinu toho dobrého cholesterolu niľąí neľ norma.(0,93) ®e zatím jsem v pohodě, ale třeba ve 30ti se to usadí do cév atd.. Jinak je mi 16.
Stig

len
# Zaslno: 22 vn 2011 12:18


a taky jak je to s masem? kdybych měl třeba 2x denně poctivě čtvrt kila masa, na obed a večeří, nemůľe to mít nějaké následky do budoucna? A jaká je rozmuná hranice s nabíráním?
tetsuo

len
# Zaslno: 22 vn 2011 12:53


Na to se těľko něco říká. Problém můľe být i v jiných věcích, neľ jsou vejce.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

len
# Zaslno: 22 vn 2011 13:01


Půl kila masa denně ti dá snadno přes 100 g bílkovin.

Pro nabírání svalů je adekvátní hranice 1, 5 - 2 g bílkovin na kilo své váhy denně. Počítá se vąechno jídlo i doplňky stravy.

Pokud váľíą třeba 70 kilo, tak ti stačí kolem 110 g bílkovin denně, maximum někde u 140 g.

Čili nerozumné není samotné mnoľství masa, ale jde o to, kolik potřebujeą ľivin.

100 kilový sportovec můľe denně jíst půl kila kvalitně upraveného masa a k tomu tak půl kila zeleniny a nějaké tablety vitamínů řady B a zinek. A pít minimálně 3 litry čisté vody, spíą více.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Stig

len
# Zaslno: 22 vn 2011 13:19


a jak se cholesterol vůbec muľe u sportovcu/kulturistů dostat do cěv? Vľdyt jak by mohly nějkolikrát týdne pracovat s tezkýma váhama, kdyby se jim pořádně neprokrvily svaly?
¨
tetsuo

len
# Zaslno: 22 vn 2011 13:30


To jsou věci, které spolu nijak nesouvisejí.

V krvi ti koluje spousta látek, včetně cholesterolu.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Filas

len
# Zaslno: 22 vn 2011 20:38


Urcite jste vsichni videli Rockyho, a scenu jak si dava syrovy vejce ve sklenici. Chci se zeptat, jestli to lepe prospiva svalum. Vim, ze je tim hodne velky riziko ruznych nemoci, hlavne salmunelozy.
tetsuo

len
# Zaslno: 22 vn 2011 21:05


Neprospiva, je to mytus.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Stig

len
# Zaslno: 23 vn 2011 16:55 - Zmnil/a: Stig


a jaktoľe můľu mít nízký cholesterol (hdl)? Co vynechávám? zeleninu, tuky, ramu?

PS. spíą jsem předtím myslel ľe pokud budu mít ucpane, stenčené cevy tak jak bych mohl mít sílu? třeba u powerlifteru .....
Stig

len
# Zaslno: 24 vn 2011 13:53


jak to teda je?
tetsuo

len
# Zaslno: 24 vn 2011 15:53


Cévy a síla spolu prakticky nijak nesouvisí. Síla je primárně věc nervové soustavy. Potom svalů.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist