Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Regenerace po tréninku
Autor Zpráva
KamilZ

Člen
# Zasláno: 8 Čvc 2010 14:33

Ahoj,

chtěl bych vás požádat o radu/názor ohledně regenerace po tréninku. Je druhý (a další) den po (těžším) tréninku potřeba nějak obecně "více energie" pro regeneraci těla? Nemyslím teď "přípravu" glykogenu pro další trénink, myslím prostě jen vlastní regeneraci "po".
Poslední dobou se mi stává, že musím z pracovních důvodů mít 2-3 denní výpadek a už se mi v při těch výpadcích párkrát stalo, že jsem se druhý/třetí den bez cvičení cítil poměrně "přejetě" a fyzicky unaveně (nateklé kruhy pod očima při menší námaze apod). Tak zkoumám, jestli jsem takový pako, co nevydrží bez endorfinu (a dělá to jen hlava), nebo jestli to má nějaký fyzický základ. Kdybych byl k.o. první den, tak to ještě pochopím. Ale zaráží mě, že to většinou přijde 2-3 den "flákání se".

Kamil
tetsuo

Člen
# Zasláno: 8 Čvc 2010 16:56

No, a jis porad stejne?

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Borecx

Člen
# Zasláno: 8 Čvc 2010 16:59

kupodivu mám podobnej problém, když spím moc dlouho( nad 9 hodin) tak jsem pak celej den unavenej. Je to sice jen výjmečně, ale je to zvláštní :D člověk by měl překypovat energií a zatím to vypadá že ho ten odpočinek akurát vyčerpal
KamilZ

Člen
# Zasláno: 8 Čvc 2010 20:00

Ahoj,

No, a jis porad stejne?

právě že ano. Sice asi ne moc, ale jím pořád stejně, nevlním (stabilně cca 4g sacharidů/kg, což je spíš problém při mých 60 kg nějak nepřešvihnout (i v té "blbé" zelenině, které sním za den tak 500g je cca 35g sacharidů)), tak mě právě překvapuje, že když se např. během 5-ti dnů "servu" (3-4 tréninky + k tomu pár (8-10) hodin v kopcích na kole (jo, jo, Hostýnské vrchy, kde bydlím nemají chybu)) tak těch 5 dnů jsem v pohodě a tak sedmý den, když už jsem vlastně druhý den bez jakékoli zátěže bývám k.o. Jakmile se ale vrátím ke cvičení, tak jsem zase v pohodě . Opravdu jako by měl odpočinek vyčerpával, zvláštní.
wial

Člen
# Zasláno: 8 Čvc 2010 22:48

Tohle je zajimava myslenka, kdyz stravim v praci smenu u pocitace a odpoledne se poflakuju sem na sracku, kdyz pracuju jakoze pracuju, resim veci du trenovat a resim veci doma sem v pohode i druhy den s mirne horsim spankem ...

www.last.fm/user/WIAL
KamilZ

Člen
# Zasláno: 10 Čvc 2010 18:35

kupodivu mám podobnej problém, když spím moc dlouho( nad 9 hodin) tak jsem pak celej den unavenej

Když se přespím (což se mi naštěstí nestává), tak jsem taky "jako praštěný", zabere mi studená sprcha .

Tohle jsem myslel spíš tak, jestli se vám nestává, že v pohodě zvládáte několikadenní zápřah a až 2, 3 den po jeho ukončení jste k.o. Čekal bych, že to bude nejhorší poslední den námahy, ale ne, že se to projeví až za dva dny.
Borecx

Člen
# Zasláno: 11 Čvc 2010 18:28

no když mluvíš o té sprše, tak já budu celej příští tejden asi trpět nespavostí, protože máme týdenní přestávku teplé vody, a ke všemu mám jen sprcháč, takže buď budu chodit špinavej, nebo se mučit a nespat :D
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 4
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0