Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Dotazy na potraviny
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
Ronin5

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2011 11:51

Dr. John Virapen velice zajímavý člověk. 35 let dělal ve farmaceutickém průmyslu..kde se stal řeďitelem jednoho z největších farmac. gigantyckých výrobců ve Švédsku ve společnosti Eli Lilly. Byl spoluučastníkem u výroby některých vakcín a léků.Dnes je brán jako zrádce tohoto průmyslu. Napsal několik knih "vedlejší učinek:smrt,,..atd a není problém vygooglovat rozhovory. Viz ochutnávka http://leteckaposta.cz/573836462 aby si nekdo nemyslel,že medicína=dobrý umysl. Tak jak to prezentuje Esko.
Ronin5

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2011 12:01 - Změnil/a: Ronin5

A v poslední řadé budu reagovat na výhružku že Esco odejde,popravdě se nedivím.Několikrát sem doložil že Esko nemá ve všem pravdu,natož že je to skutečnost. Esko?S dávkováním preparátu sem nic nikomu neradil,a nestudoval sem využití mléčnanu,z toho vyplívá fakt,že sme řešily kolik látky je v 0,005 na přepočet na gramy,nikde sem neuvedl že je tam tolik a tolik zinku..Nezapomeň reagovat stylem "ty si blb ty nic nevíš,, tak dovol,abych tě poupravil. To nepředkládám já,ale lidé kteří jsou skutečný odborníci se zvučnímy jmény,ale nikoli rádoby nutriční kecálek,který si myslí že sežral všecku moudrost. Jsi jen další teoretik,který může přispívat do časopisu "svět kulturistiky,, jejiž starší vydání u některých znalých končí jako náhrada na hajzlu místo toaletního papíru.
b3a7

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2011 13:57 - Změnil/a: b3a7

Ronin5

jestě sem nepřečet ty komenty, jestli se o tom rozhovoru zmiňuješ, ale Virapena znám. Rozhovor s ním jsem sem dával asi dvakrát už.

http://blog.martinus.sk/2010/11/john-virapen-rozho vor/
Ronin5

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2011 14:18 - Změnil/a: Ronin5

Jasně,není to jen on,ale spousty dalších.Proto mám rád lidi co mají všeobecnější přehled...jakož to bývá na seriózních fórech tohoto typu v zahraničí. Výhodou těchto diskuzí je fakt,že se ji zučastnují opravdu dobří a v oboru biochemie,medicíně,nutricii i různě orientovaných znalcu,kteří dokáží skutečně komunikovat.Lidé kteří dávají v potaz pozitiva i negativa dané problematiky.Nikoli jako tady,že někdo řekne"já studuji nutriční obor,, a vy ostatní ste blbci..opravdu není problém se tam setkat s názorama(Doktorů,a odborníku) typu pijte vodu z kohoutku ALE,ALE,ALE nese určité riziko... a dle toho se pak řídí rozum,každého z nás!!Nikoli že pár lidí si na sebe veme titulek ''já vám poradím jak to máte dělat,,..je třeba brát v uvahu,že není nic tak jednoduché jak vypadá. Toď vše. Prostě nemám rád názory,které někdo prohlašuje za svaté.
b3a7

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2011 14:30 - Změnil/a: b3a7

No jistě budeš vážněji brát názor či myšlenku, která stojí nejen na laboratorních výzkumech ale i na praxi - třeba ten film "Food Matters" byl hodně zajímavý. Právě tam byla velká část zaměřená na vitamin C a podávání vysokých dávek, jak už jsem se zmiňoval na deprese i na léčbu nádorů - i s výsledkama.
Ale jak tvrdí lidé z toho filmu, je to moc levné na to aby se to začalo propagovat ve velkém. Farmaceutické firmy vydělávají na tom, že jejich léky vyvolávají další symptomy a na jejich léčení další atd.
Běžní lékaři tomu nevěří, protože se to neučili.

Ten film stojí za shlédnutí. Třeba zde:

http://vimeo.com/16821390
Ronin5

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2011 14:53

Děkuji,viděl sem takovou hromadu informací,že tomu nejde snad ani nevěřit. ..nejsem nějaký protihráč medicíny. Jen vím že je hromada vážně chytrých mozků,kteří se vzepřeli placené vědě.Pak je jasné že tyto lidé nemají komerční a finanční podporu,která jim pomáhá vydělávat neskutečné prachy..na ukor zdraví lidí.Snad nikdo nepochybuje nad tím že každý se zajímá jen o sebe.
Ronin5

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2011 16:18

K 1.5.2011 platí nový legislativní zákon vydán pro všecky farmaceutické společnosti v rámci EU ,že farma.společnosti vyrábějící bylinné preparáty musí mít na každý druh licenci,která stojí 25000eur...nevím,třeba to je nafouknuté,ale příjde mi to jako házení klacku pod nohy.
wial

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2011 17:00

Mimo to, kdyby jsi byl Ronine vzdělaný na takové úrovni, na jaké se zde snažíš poskytovat rady (někdy dost nebezpečné, ale očividně to moderátorům nevadí)

jak uz sem se zminil jednou, tohle forum umoznuje pouze ban na "nick" ne na IP

www.last.fm/user/WIAL
b3a7

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2011 18:18

Ronin5

Jestli tím myslíš házení klacků pod nohy farmaceutickým společnostem tak myslím, že tak to nebude. Co já jsem se o to zajímal tak tyhle společnosti mají hodně vlivu co se týká politiky (zakázky, zákony, atd.)

Možná bylinné preparáty vyrábějí/chtějí vyrábět ty normálnější společnosti, které by konkurovali těm "výše postaveným".

Ale to už jsou spekulace a offtopic

wial

Nechápu proč by měl dostávat ban, to je věc každého, co si z toho vezme. Zda-li bude věřit někomu z fóra - ať už eSkovi, Tetsuovi nebo právě Roninovi.
Ronin5

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2011 18:19

Neporusuji zadne pravidlo...nemá mi za co dávat ban. TECKA!
Ronin5

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2011 18:27 - Změnil/a: Ronin5

Jasně je to offtopic,otom že věda má na svědomí stovky miliónu ne-li více (určitě více) životů je logické. Stačí se podívat jak na historii tak statistiku. ..bohužel ta historie se opakuje i dnes v 21.století,ale to je možné se dohadovat s lidma co sledují tuto scénu.
b3a7

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2011 18:38 - Změnil/a: b3a7

O tyhle věci se zajímám celkem dost. O vyhlašování WHO pandemií nemocí, které neexistují/jsou méně nebezpečné než běžné nemoci atd. O změnách kritérií pro vyhlášení pandemie těsně před prasečí chřipkou. Je toho hodně, hlavně spojitosti lidí z farmaceutických společností s evropskou i globální politikou.

Kdo chce, ať si informace najde. Kdo nechce, může být ovcí davu. To je každého volba.

Tohle nesouvisí s tématem a nechci nijak popírat informace od eSka ani Ronina. Jak již jsem řekl, nemám na to vzdělání.

eSko určitě vzdělaný je a hodně věcí dokáže dobře poradit, Ronin zase prosazuje možná nepříliš profláklé názory.
Kdo tu hledá radu by si ovšem měl najít více zdrojů, než jen tohle forum.
Altair

Člen
# Zasláno: 12 Bře 2011 11:23

Zdravím,měl bych dotaz jak je to s tvarůžkama. Jsou dobré nebo ne??Případně kolik jich můžu sníst.
<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0