Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Pyruvat, HCA...
Autor Zpráva
amiCO

Člen
# Zasláno: 18 Srp 2008 21:17

Zdravím všechny,

již se to tu párkrát řešilo, co používat pro snižování váhy...Carnitin byl už asi úplně vyloučen a to nejen podle Tetsua, ale i podle článků, kterých jsem o něm přečetl. Jako nejefektivnější se zdá být Pyruvat nebo HCA, ale u Pyruvatu je velká nevýhoda, že jej musíte užívat ve velkém množství (podle Tetsua cca 6g), proto se ptám, je nejlepší HCA, který se užívá dle doporučení jen po cca 500mg (i když to je možná zavádějící, protože pyruvat by měl být užíván dle výrobce po 2000mg, ale Tetsuo mě vyvedl z omylu, že min. 6g denně).

Jaký je Váš názor a zkušenosti?
Opppik

Člen
# Zasláno: 18 Srp 2008 21:36

dieta

Co mne nezabije to mne posílí!
Klik na bradlach se 200kg.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 18 Srp 2008 23:03

Pri tech 6g pyruvat uz spaluje tuk i pri necinnosti. Pri 2g to funguje dobre pri treninku.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
hooKy

Člen
# Zasláno: 19 Srp 2008 00:35

neřiekj že hodláš hubnout hlavně v jednom topicu si stěžuješ jak máš jednu stranu menší a ted budeš ještě hubnout ?

"punches are not made, they are born" Teddy Atlas
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0