| Autor |
Zpráva |
The Stone
Člen
|
# Zasláno: 20 Bře 2007 21:22
Je jedno jestli dam na noc mliko nebo tvaroh nebo je tvaroh lepsi? Travi se tvaroh dyl?
___________________
forum.ironfactor.cz !!!
|
Tibor
Člen
|
# Zasláno: 20 Bře 2007 21:40
no
|
Marek
Člen
|
# Zasláno: 20 Bře 2007 21:44
Tibor
nu co
|
Samorost
Člen
|
# Zasláno: 20 Bře 2007 22:20
fesl
Ten cukr a med tam d
|
blaster18
Člen
|
# Zasláno: 20 Bře 2007 22:28
The Stone
u
__________________________________
If there is a will, there is a way!
|
coolturista
Člen
|
# Zasláno: 20 Bře 2007 22:41 - Změnil/a: coolturista
mleko mozna ztravis trochu drive proto
|
Tryggve
Člen
|
# Zasláno: 21 Bře 2007 14:32
Cukry na noc sou k ni
|
socka
Člen
|
# Zasláno: 21 Bře 2007 16:33
neviete daky dobr
18r 183cm 80kg
Drep: 130
Mrtvola: 125
Bench: 85
|
blaster18
Člen
|
# Zasláno: 21 Bře 2007 17:35
socka
t
__________________________________
If there is a will, there is a way!
|
socka
Člen
|
# Zasláno: 21 Bře 2007 19:11
no jo sry
18r 183cm 80kg
Drep: 130
Mrtvola: 125
Bench: 85
|
Samorost
Člen
|
# Zasláno: 21 Bře 2007 19:21
fesl
Ok,ja vim
|
The Stone
Člen
|
# Zasláno: 21 Bře 2007 19:28
vyste ty vole d
___________________
forum.ironfactor.cz !!!
|
The Stone
Člen
|
# Zasláno: 21 Bře 2007 19:30 - Změnil/a: The Stone
Ja nemam cas vochucovat tvaroh tak ho zeru suchej,ryby sem nikdy nezral ale ted je zeru i dyz sou mi vodporny, piju volej z lzice a protein mam takovou sracku ze se neda rozmixovat aby byl bez hrudek, piju ho stejne. Kafe si nevarim, ale hodim ho do drzky a zaleju vodou. A ve skole se me ptaj jak muzu k svacine zrat bilej jogurt. Halt se musite kousnout 
___________________
forum.ironfactor.cz !!!
|
socka
Člen
|
# Zasláno: 21 Bře 2007 19:30
no ale skusal si niekedy
18r 183cm 80kg
Drep: 130
Mrtvola: 125
Bench: 85
|
The Stone
Člen
|
# Zasláno: 21 Bře 2007 19:31
vlocky nezeru pac obsahujou mrte vlakniny takze te zacpou a nemas hlad a sezeres prd
___________________
forum.ironfactor.cz !!!
|
socka
Člen
|
# Zasláno: 21 Bře 2007 19:33
no a
18r 183cm 80kg
Drep: 130
Mrtvola: 125
Bench: 85
|
The Stone
Člen
|
# Zasláno: 21 Bře 2007 19:36
Rejzi si sam nevarim, tu zeru jen dyz ji udela mama a ta do toho prskne nakou vomacku dycky nastesti
___________________
forum.ironfactor.cz !!!
|
socka
Člen
|
# Zasláno: 21 Bře 2007 19:37
no vyd
18r 183cm 80kg
Drep: 130
Mrtvola: 125
Bench: 85
|
blaster18
Člen
|
# Zasláno: 21 Bře 2007 21:12
The Stone
Stone ty vlo
__________________________________
If there is a will, there is a way!
|
coolturista
Člen
|
# Zasláno: 21 Bře 2007 21:59
vlo
|
jakubklir
Člen
|
# Zasláno: 21 Bře 2007 22:06
d
|
evilking
Člen
|
# Zasláno: 22 Bře 2007 08:25
The Stone
souhlas
|
clive
Člen
|
# Zasláno: 18 Dub 2007 20:54
Nevim, jestli to sem pat
|
blaster18
Člen
|
# Zasláno: 18 Dub 2007 20:57 - Změnil/a: blaster18
clive
Jestli mysl
__________________________________
If there is a will, there is a way!
|
Aquim
Člen
|
# Zasláno: 19 Dub 2007 08:52
nejlepsi na objem je arasidove maslo potom priberete raz dva 
|
clive
Člen
|
# Zasláno: 20 Dub 2007 08:12
d
|
socka
Člen
|
# Zasláno: 11 Kvě 2007 16:42
m
18r 183cm 80kg
Drep: 130
Mrtvola: 125
Bench: 85
|
blaster18
Člen
|
# Zasláno: 11 Kvě 2007 21:00
socka
Jimi ti u
__________________________________
If there is a will, there is a way!
|
Anonymn
|
# Zasláno: 11 Kvě 2007 22:55
ja davam do mixeru jeden tvaroh pytel pi
|
munch
Člen
|
# Zasláno: 11 Kvě 2007 22:55
omg zapom
|