Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Jiné sporty / Gymnastika - Roznožka a provaz
Autor Zpráva
lobby22

Člen
# Zasláno: 1 Pro 2016 19:20

Zdravím , mám dotaz, rád bych se naučil gymnastické prvky roznožka a provaz, vím, že je to na dlouho, že bych to zvládnul třeba až za rok, možná za rok a půl.

Chci se ale zeptat, jaké to má negativa?
Je to už extrémní záležitost, při které si můžu něco poškodit? Popřípadě si posr*t klouby na stáří? Protože pak by mi to za to asi nestálo.
Postupoval bych pomalu, v průběhu tréninku o zdraví obavy nemám, to spíš že už to jsou takové dost nepřirozené úhly už z pohledu lajka.

Tak jak?
Kokain

Člen
# Zasláno: 4 Pro 2016 21:02

Z vlastního pohledu, když jsem chodil na kick box, tak rozštěp jsem zvládl asi po půl roce a nepřišlo mi to jako nějaká nepohodlná poloha nebo tak. Provaz jsem nevládl nikdy až na zem, tak nemůžu soudit.

Každopádně stačilo se neprotahovat cca 1-2 měsíce a už jsem to neudělal, takže svaly se ti zkrátí do původních pozic rychle.

Co se zdravý týče, nejsem odborník, ale pokud nepůjdeš do tupých úhlů, tak to není přehnané a bude to mít jen klady jako větší mobilitu.

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0