Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Jiné sporty / Jak skloubit lezení a posilování ?
Autor Zpráva
powermax

Člen
# Zasláno: 16 Zář 2014 21:36

Ahoj ,
chtěl jsem se zeptat , jestli někdo neví jak bych mohl skloubit lezení a posilování dohromady . Chodím lézt na umělou stěnu 3x týdně , ale chtěl bych do toho ještě cvičit , ale nevím kdy . Když přijdu z tréninku z lezení jsem úplně "mrtvej" a už se cvičí dost špatně a zase v den kdy trénink zrovna nemám a začnu cvičit tak za prví pořádně ani nevím co mám cvičit ( jakou část těla) a navíc jsem někde četl , že je dobrý mít takhle nějaký volný dny na odpočinek kvůli regeneraci . Mám spíše zájem o cvičení doma (TRX,P90X ..) Děkuju předběžně za nějakou radu .
balbi

Člen
# Zasláno: 17 Zář 2014 16:59 - Změnil/a: balbi

Chodíš 3x týdně na stěnu, zbývají ti z týdne 4 dny, tak bych tak 2-3 odcvičil hlavně ty partie, které nezapojuješ u lezení, aby nevznikaly dysbalance. Pak si tam nech jeden den volno, kvalitně jez a regenerace by neměla být problém.
powermax

Člen
# Zasláno: 17 Zář 2014 20:07

Super tak díky za radu .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0