Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Technické / Kreatin
Autor Zpráva
Tobolak

Člen
# Zasláno: 13 Zář 2014 12:21

Caute mohli by ste mi niekto poradit s kreatinom, 1) vsade citam ze staci 5g denne bez nasycovacky ako to vlastne je. 2) Rozpustat si kreatin v teplej vode alebo to je jedno? 3)Uzivat ho s cukrami napr. dzusom alebo staci ak si dam hodinu pred treningom sacharidy a potom vipijem ten kreac?
balbi

Člen
# Zasláno: 13 Zář 2014 15:46

5g ráno v netréninkové dny
5g před tréninkem (tak hodinku) a 5g po tréninku
míchat klidně ve studené vodě, záleží jaký máš, pokud se ti rozpustí i ve studené, tak klidně ve studené.
Zapíjet džusem ani s rychlýma cukrama nemusíš, můžeš i bez.
Tobolak

Člen
# Zasláno: 13 Zář 2014 23:54

Dik za odpoved a co hovorite na tento protein http://www.stillmass.eu/excelent-whey-protein-2/ je cenovo dobry a je 2,5 kg. Mal ho uz niekto ? Alebo ak by niekto vedel este nejaky dobry protein do 30 Eur..
RifleMan

Moderátor
# Zasláno: 14 Zář 2014 12:55

Podívej se na složení proteinu na 100g, 69g bílkovin, 16g cukru, 6g tuku ...
Navíc to není čistý "whey", je tam i sušený cmar ...

http://www.namaximum.sk/kategoria/ochutene-produkt y/wpc-80-srvatkovy-protein/
- pokud koupíš od každé chuti 1 kg, máš 2kg ochuceného proteinu za 26,98€, což je super ... Navíc je 100% ze syrovátkového proteinu.

S pozdravem

Jan Jícha
Tobolak

Člen
# Zasláno: 15 Zář 2014 12:16

RifleMan a tam je 2,5 Kg za 26 eur ten je neochuteny? Este otázka asi nevies ako chutí ten neochutený ze... Ci sa to dá vôbec vipit.
balbi

Člen
# Zasláno: 15 Zář 2014 13:13

Ano, 2,5kg je neochucený. Já jsem měl WPC 80 GOLD instant neochucený a chutná dobře i tak, nejsou potřeba příchutě, ale kdyby jen přece, tak se dají přímo na stránkách dokoupit tablety s příchutěma a to se pak míchá s tím proteinem.
Tobolak

Člen
# Zasláno: 16 Zář 2014 17:55

Ahoj tak som zobral ten WPC 80 protein, vedel by mi niekto poradit kedy a kolko to priblizne davkovat ? A este otazka k tomu ci je mozne ze si dopredu namiesam ten protein a cca po 3 hodinach ho vipijem, lebo u kreatinu viem ze sa straca a meni sa na cosi, ze ci to nieje aj u proteinu nieco .
balbi

Člen
# Zasláno: 16 Zář 2014 18:04

Po tréninku a v průběhu dne dle potřeby, kdy potřebuješ doplnit bílkoviny, když je nezískáš normálně z jídelníčku.
Věř, že po 3 hodinách už to nebudeš chtět pít, hod si protein do shakeru a vodu mají všude, tak to jen "zaleješ" a vypiješ potom.
Tobolak

Člen
# Zasláno: 16 Zář 2014 20:03

a neni blbost davat protein hnedka po treningu mal by si cca 1 hodinu nie?
balbi

Člen
# Zasláno: 16 Zář 2014 20:36

Tak po tréninku je primární tam dostat důležité aminokyseliny, hodinku po dej normální pevné jídlo.
vlasy22

Člen
# Zasláno: 20 Zář 2014 14:02

predtým, než ho začnež brať, prečítaj si cez google clanky na temu "creatine hair loss" ... samozrejme to neplati pre kazdeho, no mna to postihlo, takze to potvrdzujem
Tobolak

Člen
# Zasláno: 6 Říj 2014 22:49

Caute vedeli by ste mi niekto povedat ci Taurin zvysuje energiu a silu pri treningu?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 7 Říj 2014 06:02

Ano, vyčerpávající info nalezneš zde...

http://www.celostnimedicina.cz/taurin.htm

42let @ 195cm @ 125kg
Tobolak

Člen
# Zasláno: 7 Říj 2014 13:37

Legi este otazka ako je mozne ze vasa stranka namaximum ma take nizke ceny... napr kupim si ten taurin na napr.protein sk dam za 120 toboliek 10 Eur vydrzi mi 4 tyzdne necelych ked budem davat po dve denne a ten vas kupim 400 g za 4 euro a vydzi mi ale o dost xx krat viac zlozenie alebo co ?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 7 Říj 2014 14:11

To je spíš dotaz na Starostu ale obecně platí, že cokoli sypaného je výrazně levnější, protože kapslování (tobolkovanie) něco stojí. Taky si ostatně myslím, že to Starosta prodává příliš levně, že? S takovou ten kapitalismus nevybudujeme!

42let @ 195cm @ 125kg
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 7 Říj 2014 19:27

To má viacej dôvodov
Neinvestujeme do žiadnej reklamy
Nemáme veľký zisk s predaja
Nakupujeme vo veľkom
Tobolak

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2014 20:16

A mate nieco na webe z coho sa da vyrobit podomaca predtreningovka co napumpuje, lebo som cital ze to ide z taurinom+beta alaninom a este nieco len neviem co
Fitnesak94

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2014 09:34

kofein
Tobolak

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2014 13:25

taurin,arginin,beta alanin,citruline malate poradte dajaku kombinaciu
Legi

Moderátor
# Zasláno: 9 Říj 2014 18:23

Kofein roztahuje cévy pouze v mozku, čili je to jen psychický stimulant. Můžeš kromě zmiňovaných aminokyselin použít Synefrin, zelený čaj a dost pomáhá horká sprcha, hlavně pokuď se trénuje ráno.

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0