Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Technické / Posilovací věž FORMERFIT APEX 1522
Autor Zpráva
Tom Atom

Člen
# Zasláno: 31 Srp 2012 18:13

Zdravím.

Všiml jsem si, že je zde obrovská nevole vůči posilovacím věžím, přesto se zeptám: Co říkáte na tuto posilovací věž? FORMERFIT APEX 1522

Do posilovny se mi nechce, nebavilo by mě to tam, ale říkal jsem si, že bych si tuto věž pořídil domů. Nepotřebuji (a taky nechci ) vypadat jako Arnold, jde mi spíše o kondičku a zlepšení - zpevnění postavy (to hlavně). Zhubl jsem totiž přes 30 kg, tak si dovedete představit, jak asi vypadám
KamilZ

Člen
# Zasláno: 31 Srp 2012 20:10

Věr tomu, že doma Tě to samotného bude bavit ještě méně...
tetsuo

Člen
# Zasláno: 31 Srp 2012 22:46

Naprosto typickej shit, který vydrží tak půl roku, maximálně rok. Kdyby to bylo aspoň pákový. Ale multifunkční stroje na kladky NEMŮŽOU fungovat. To je konstruktérsky nemožný.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Tom Atom

Člen
# Zasláno: 1 Zář 2012 20:52

Ouch... tak to je nemilé. Tak to holt budu vypadat do konce života, jako bych chodil ve stanu

Každopádně díky za odpovědi.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 2 Zář 2012 11:48

Kup si domů kettlebell (tak 2-3 kusy, 12-16-20 kg) a foam roller. S tím se vyblbneš dost tak na půl nebo tři čtvrtě roku a pak začni chodit i do posilovny.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0