Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Powerlifting / Dělám mrtvák 2x týdně a maximálka nejde nahoru [VLOG]
Autor Zpráva
strengthweb

Člen
# Zasláno: 3 Bře 2014 18:25

Udělal jsem další video, vlastně jsem jen odpověděl na otázku, kterou jsem našel na našem mailu, dost mě to potěšilo Takže doufam, že třeba někomu pomůžu i tady.
http://www.youtube.com/watch?v=4qyGvB_A-cY&feature =youtu.be

Náš facebook: https://www.facebook.com/pages/Strength-Web/380024 962137555
Vermot

Člen
# Zasláno: 3 Bře 2014 22:31

dobre video jen by me zajimalo proc nemas na sobe triko???
strengthweb

Člen
# Zasláno: 3 Bře 2014 23:02

Jsi další, co se mě ptá :D :D Přišel jsem z posilky, řikam dam si nějakej strečink. Bylo mi hrozný horko a už mi nějak nedošlo, že nemam triko :D Neboj nejsem úchyl ani se nechci ukazovat :D stejně zatim neni nějak, co ukazovat :D Jinak moc děkuju
Legi

Moderátor
# Zasláno: 4 Bře 2014 16:10

Jestli nepohrdneš....měl bych pár rad.

1. Dělat VLOG a odpovědět na jednu otázku je vcelku málo. Když už máš aktuálně jen jednu otázku, snaž se to téma rozvést.
2. Připrav si scénář dopředu...může být doslovný, nebo jen přibližný...bude to vypadat víc profi a vyhneš se neustálému opakování slov ...takže, proto apod. Lidi jsou náročný a musíš upoutat jejich pozornost. (to zapomenutý triko byl dobrej pokus)
3. Dívej se ne do kamery, nebo nekruť hlavou jak husa, nehoupej se, ale stůj v klidu, dívej se na místo někde metr nad a metr napravo od kamery. na konci VLOGu ať vypne kameru někdo jinej, nebo to ustřihni...vypadá to scary.

42let @ 195cm @ 125kg
Vermot

Člen
# Zasláno: 4 Bře 2014 16:21

jo s tim trikem jsi to zkusil dobre a i zduvodneni original ..davam palce hore
strengthweb

Člen
# Zasláno: 4 Bře 2014 17:20

Legi děkuju moc beru to na vědomí. Vermot taky moc děkuju
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 4 Bře 2014 18:15

Už keď rozprávať o mrtvole na videu tak aj správna ukážka toho cviku mohla biť
strengthweb

Člen
# Zasláno: 4 Bře 2014 19:17

To planuju na čtvrtek, snad se bude líbit
liliana

Člen
# Zasláno: 5 Bře 2014 18:27

nevím co máte.. mě to bez trika nevadí

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0