Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Powerlifting / Valentin Dikul
Autor Zpráva
Milda123

Člen
# Zasláno: 13 Čvn 2013 19:46

http://www.youtube.com/watch?v=ygCRtex_GDo&feature =share

To si dělá prdel v jeho věku? Jak je možný, že zvedá ještě v takovým věku takový váhy?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 14 Čvn 2013 09:42

No jo, ale dát mu do trenek kryptonit, tak je namydlenej...

42let @ 195cm @ 125kg
Milda123

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2013 10:43

Hm, pan Dikul je asi hlavně pěkná hérečka. Pátral sem trošku víc a vypadá to, že to byl podvod. Nějakou sílu má, ale asi ne takovou..
Legi

Moderátor
# Zasláno: 14 Čvn 2013 11:56

Tak v Rosijji je to národní sport už od dob Potěmkina.

Btw, dnešek je výbornej den na cvičení. Přidal jsem všude 5kg (dnes kozy a triceps) a udělal jsem stejný počet sérií a opakování, přitom jsem cítil ještě rezervu. Je pravda, že přesto že mám kolem pasu pneumatiku, zvedl jsem trošku sacharidy a na síle je to znát. Taky jsem teda vyzkoušel (týden) nový potréninkový suplementační plán. Vezmu 10 minut po tréninku šejkr, naleju tam 500ml vody a sypu alá když vařili pejsek a kočičika - 30g Peptid Fusion, 30g gaineru, 2g kolagenu a 10g Glutaminu. To popíjím 15 minut. Už nic netajmuju. Za hodinu sváča a zatím pecka!

42let @ 195cm @ 125kg
Milda123

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2013 21:54

Dobrej mix no, novej sex on the beach :D Já už sem vymarozenej, tak sem si byl dnes aspoň zařádit s malým v bazénu a v neděli zajdu do fitka a zkusim něco z lehka..
quakmen

Člen
# Zasláno: 4 Čvc 2013 21:22

drsný je ze ho nikdo nezjistil na bench
Legi

Moderátor
# Zasláno: 5 Čvc 2013 06:57

V Rusku je ve vysokých kruzích velmi oblíbená hra s názvem "Ruská ruleta". Toto je upravená verze pro jednoho hráče.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 6 Čvc 2013 08:57

taky se to tak dá nazvat. ještě že máme ve fitku profi lavici která má i na každé straně doraz takže mi činka zůstane na hrudníku, ale nerozmáčkne mě to.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0