Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Pro ženy / Prosím o radu
Autor Zpráva
Kris

Člen
# Zasláno: 3 Bře 2017 13:41

Dobrý den,cvičím už asi 4 měsíce a chtela bych nabrat svaly.Je mi 15 let,měřím 162cm a vážím 51kg
Cvičímdoma každý den,až na neděli tu mám volnější.Pořídila jsem si hrazdu,trx a 1kg činky
Změnila jsme jídelníček a jedla jsem 100g bilkovin,180g sacharidů a 42g tuku.
Jídelníček
Snídaně 100g ovesných vloček,140ml polotučného.mléka,1\2 jablka
Svačina nizkotucny tvaroh 250g,plátek chleba nebo houska,zelenina,30g ořechů
Oběd 100g masa,150g brambor,zelenina
Svačina 200g cottage nebo 2 míchaná vajíčka,zelenina
Večeře stejná jako oběd
Bohužel jsem začala přibírat,ale hlavně na tuku,Zvetsily se mi boky a vnější část stehen,proto jsem se rozhodla snížit sacharidy na 90g,ale mam hrozne chutě na sladké a cítím se mrtvá.
Jídelníček po snížení
Snídaně stejná
Svačina 250g polotučného tvarohu,zelenina,ořechy
Oběd:100g masa,100g brambor,zelenina
Svačina stejná
Večeře 100g masa,zelenina

Mám v novém jídelníčku vytrvat?? Nebo dělám něco jiného špatně??Prosím poraďte.....
NN Lucka

Moderátor
# Zasláno: 18 Bře 2017 22:33

ahoj, ja by som na tvojom mieste ubrala radšej z tukov, predsa len jeden gram tukov má až 9kalorii a sacharidy a tuky iba 4kcal, ale celkovo ješ ajtak dost malo, sa mi zda. Skus si zacat pisat jedla do kaloricketabulky.cz a choď podla nich. Taktiež 1kilové činky sú zbytočné, ztoho rozhodne žiadne svaly nenabereš
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0