Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Pro ženy / Jak znovu začít jako vegan
Autor Zpráva
LucilleDaryl

Člen
# Zasláno: 6 Úno 2017 06:58

Zdravím. Je to cca dva roky, co jsem začala něco dělat. V tu dobu jsem byla masožravec, ale jedla dost zdravě, nahnat bílkoviny nebyl žádný problém. Vážila jsem asi necelých 52 kg. Byla jsem vždycky dost hubená, i když jsem dříve jedla dost hrozně, ale nezpevněná a s hrozným držením těla, a tak jsem začala posilovat. Nejdříve s vlastní vahou, potom se závažím. V jednu dobu už jsem vypadala podle mě dost dobře, nebo alespoň tak, jak bych vypadat chtěla. Sacharidů jsem přijímala okolo 250g, bílkoviny kolem 90g a tuky do 50 g. V létě se u mě změnily dvě věci. Jednak jsem měla dost psychicky i fyzicky náročnou práci a po celodenním stání na nohou jsem ztratila motivaci k posilování se závažím, a taky jsem se z osobních důvodů rozhodla stát se veganem. Což znamenalo velký pokled bílkovin z ničehonic. Vím, že není zas tak těžké je nahnat, ale mně se to prostě nějak nedaří a po přepočítání zjišťuji, že jich nepřijmu skoro ani polovinu z toho, co jsem přijímala dřív. A tak se nemůžu divit tomu, že mi zmizely jak vykukující svaly, tak síla a nějaké to procento tuku šlo zpět nahoru..
A teď jsem namotivovaná a odhodlaná začít znovu a nepřestat. Ale potřebuji pomoct. Jak často posilovat, kolik jednotlivých makroživin přijímat.. Silový trénink bych dělala později odpoledne po práci, zajímá mě jídlo před i po a všechny ty věci kolem, + který proteinový prášek zvolit, jak kombinovat. Jestli je tu například nějaký vegan, který si něčím podobným prošel, který začal jako masožravec a pokračuje na veganské stravě, byla bych moc ráda za jeho rady. Děkuju moc za odpovědi.
NN Lucka

Moderátor
# Zasláno: 11 Úno 2017 19:37

vyhladaj si na youtube a insta Katty Veganza je to fitnesska veganka, najdes tam vsetky odpovede, pridava skvele prispevky
ale co sa tyka makrozivin, je to jednoduche,vrat sa spat na povodne makroziviny, je uplne ci si veganka alebo nie
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0