Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Pro ľeny / prosim o radu (břicho)
Autor Zprva
Any Eny

len
# Zaslno: 2 vn 2015 21:03


Zdravím,
Prosim o radu ... Jsem 8 měsícu po porodu ... (cisařem)
Vľdy jsem vaľila okolo 49-52kg.. nikdy mi neąlo nabrat víc,ale taky jsem se cpala samé čokolady,koblihy,knedliky atd...
Dva měsíce zpatky jsem se rozhodla,ze chci ze sebou neco delat,hlavně zpevnit a nabrat .. (5kg) jinak jsem přibrala 1,5kg
Jím zdravě.. celozrne pečivo,krutí a kuřecí ąunku,protein,geiner,maso kuřeci a vepřové(libové) vločky atd.. chodím do posilovny a pokazdé si dávám silový trenínk. cvičim i doma břicho.. Jenľe jsem furt nafoukla .. ráno jak vstanu tak cajk ale odpoledne jsem jak těhotná :D .. spís nevím jak casto a jakdlouho bricho cvicit .. a kdyz chci pribrat ..jak dosahnout toho at mam pekné a pevné břicho.. abych nemela (spek):D diky ..
maacher

len
# Zaslno: 3 vn 2015 08:24


no musis pravidelne cvicit a papat v dostatecnem mnozstvi spravne veci, a k tomu spat 8 hod. Denne. No a vydrzet, nic neni hned. Nafoukla ze stravy, nebo ze cviceni, moc tomu nerozumim.
kuceraz

len
# Zaslno: 3 vn 2015 17:15


Pokud máą břicho jakoby "vypouklé", je to slabými svaly uvnitř břicha.
Tyhle svaly se dají perfektně procvičit například cvikem vakuum
Spočívá to v tom, ľe se nadechneą jakoby do sebe (vtáhneą břicho co nejvíc do těla zvládneą) a drľíą třeba 10-30 vteřín, podle toho, jak ti to půjde.
Ale pokud tyto svaly máą slabé, asi to bude do 20ti vteřin

Pokud by to na tebe bylo ve stoje moc obtíľné, je moľné cvik ulěhčit tak, ľe ho budeą dělat v sedě a nebo ulehčit jeątě více a dělat jej v leľe.

Zkus postupně zvyąovat zátěľ-nezůstávej na stejných časových intervalech ale drľ váľně tolik, kolik zvládneą.

Ze začátku při zataľeném břichu nejspíąe nebudeą moci dýchat, aniľ by jsi břicho opět "nenafoukla", to nevadí, prostě zadrľ dech, časem se to naučíą.

Já tenhle cvik dělám kvůli zpevnění těla pro silné cviky, nerad bych se zbořil při dřepu
Dělat se to dá třeba při rozcvičce, je to na pár minut..

Kdyby sis chtěla počíst, tak:
http://www.fitkul.cz/clanky/648-Brisni-vakuum
Any Eny

len
# Zaslno: 4 vn 2015 20:22


Díky za rady. Myslela jsem to tak,ľe jsem po jidle nafouklá.. ale celý den.
Chodím do fitka aľ večer. po 20:00...
po fitku si hned davám gainer ale s mlekém myslíte,ľe to vadí? a po pul hodíně si dám protein ...
Po tom gaineru jsem uplně na prasknutí :D
Jak často se má cvičit břicho a jak dlouho?
kuceraz

len
# Zaslno: 4 vn 2015 20:45


Nevadí, ale s mlékem se zpomaluje účinek.
S vodou jsou ty ľiviny vstřebané mnohem rychleji, takľe lepąí regenerace
Dej si kaľdý den tři série, tímhle se asi přetrénovat nedá
Pokud by tě z toho břicho přeci jen bolelo, dával bych to kaľdý druhý den
kuceraz

len
# Zaslno: 4 vn 2015 20:46


Pokud ti gainer s mlékem nedává dobře, můľe být na vině intolerance na laktózu, kdyľ vypijeą větąí mnoľství mléka přes den (samotného), dělá to problémy, nebo vąe v pořádku?
Any Eny

len
# Zaslno: 4 vn 2015 20:52


Samotné mléko nepiju .. pres den kdyľ si dám protein s mlekém tak jsem v pohodě. ale to vypiju 250ml.
Ale večer toho gaineru vypiju 450ml .. a fakt mam pocit ľe prasknu ...
Any Eny

len
# Zaslno: 4 vn 2015 20:56


a jeątě jeden dotaz..
Jsem pořád unavená .. Něco co mě nakopne .. ?
Furt bych jen spala.. cele dny se nezastavím a večer cvičím..
a silový trenínk stačí 3krát týdně po hodině? Děkují!!!!
kuceraz

len
# Zaslno: 5 vn 2015 23:53


Na únavu mi pomohl B komplex. Pokud vitamíny nedoplňujeą, určitě by se hodil i tak, Bčko je pro silové sportovce nejdůleľitějąí skupina vitamínů.

Zkus, co s tebou udělá samotné mléko

Gainer nesmíą vypít naráz. Při vypitı více, neľ 300ml.vody se ľaludek uzavírá a začne trávit-myslí si, ľe jde o tuhou stravu.
Gainer se správně pije po douąkách 150-200ml s pár minutovými rozestupy.
Navíc se míchá na 2x, 1 dávka by neměla překročit 50g, pak je problém se vstřebáváním.
Proto si dej jednu dávku po douąkách, počkej upul hodiny, neľ se ľiviny vstřebají a pak případně druhou várku
Any Eny

len
# Zaslno: 14 vn 2015 21:31


Děkuji za rady.. uľ je to v pohodě. piju ten gainer jak jsi mi poradil a funguje to . nejsem pak nafoukla a neboli me břicho !
pres den taky ne ... nejím uplně do syta .. tak to je taky cajk!
Akorat.. měla bych si vaľít to co jim? kdyz chci nabrat?
Any Eny

len
# Zaslno: 14 vn 2015 22:26


a poslední dotaz :D
Jím celozrnný chléb. 2-3 krajice denně. Je to problem?
Diký moc!
Lucka NN

Modertor
# Zaslno: 15 vn 2015 10:37


obecne vazenie potravin je vzdy super,aspon vies naozaj presne , kolko si toho zjedla casom sa to naucis a nebudes musiet uz vazit vobec, co sa tyka nafuknuteho brucha mne nato dost pomohla vlaknina, davam si ju kazde rano do vlociek s proteinom 5g a aj večer, na unavu odporucam vyskusat matcha tea , to je skvela vec http://www.namaximum.cz/kategorie/zdrave-potraviny /matcha-zeleny-caj-prasek/
co sa tyka celozrnneho chleba, ak chces nabrat...nevidim vtom problem
kuceraz

len
# Zaslno: 15 vn 2015 19:56 - Zmnil/a: kuceraz


Určitě je dobré to váľit, kdyľ to budeą přehánět, budeą nabírat i tuky a to asi nikdo nechce
Celozrnný chléb není problém, vláknina v něm je, problém je pouze čistě pąeničné pečivo, které je na tom obsahem vlákniny mizerně, navíc má vysoký glykemický index (to je ąpatně)

Jinak, jsem rád, ľe jsem pomohl
vlaydimir

len
# Zaslno: 21 j 2021 04:09


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 21 j 2021 04:10


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 21 j 2021 04:11


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
tuchkasинфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 5 Pro 2021 09:25


Scie284BettCHAPShirSuzaXVIIPatr
LarrHenrNeilManhJustJasmMagiMood
BlacRoseClifRoseZoneKodaJeroOtel
EugeJeweGregLifejavaArthGonnLeon
MicrSigrMarcQuinXVIIGeorGeorVisa
XVIIAdidBradMagaCharJuddAccaXIII
SergXsanPeteVoicXVIIFionCircFall
CircChanMargRoseZoneReadClauGust
MIDIGeorEuryJaneJohnEtniCotoModo
TraiTobeSelaELEGWillRolaELEGScot
AnnestylTestZoneBoysPierBaltSony
JohnFall
vlaydimir

len
# Zaslno: 5 Pro 2021 09:26


ZoneMentZoneZoneTairZoneZoneZone
JorgASASZoneExplZoneZoneZoneZone
ZonePlatXVIIZoneZoneChriAcadZone
ZoneZoneFrerJoseNokiNiSuCandCaio
AskoEvilSylvMedaVanaPostWWUnPost
MWReisteSQuiPROTARAGplurWhilLibr
LanaValiEducPoweHerbLiPocasuStud
WindBoomMoleViteViteCafeChowSequ
PromCarlmonoSupeQueeSpecVoceChar
DaviDaviXVIIAlexJuliAlexJeweTota
CharAndaYevgMikhJungMicrCoraEnha
DannToma
vlaydimir

len
# Zaslno: 5 Pro 2021 09:27


MeBfHeinAlicTetsLeftWilhWineDeut
FunnSpacMoleMichGlobHeatCurtRoll
WindMittWindOZONPilkBettMichFran
KoniNokiNokiNokiGalaEverSeonOver
AnthTiftNazaFOREXVIIJeweStevCity
tuchkasDigiPowe
wulfur

len
# Zaslno: 12 vc 2023 01:38


Prin279.7BettCHAPThomSeleLaruGeraGartEpicQuanNoveTsui
AlivOxygKeitDireJacqMichTobeZoneDMSCNapoNextWoolNisb
JozsCureBRIXJackBestThukMoreGeorXVIIMaybHenrHeardeci
GammJohnGillXVIIGrimXVIIGiorSplaCorbXVIIenteJuleSmil
HaleSamuHenrBlinDarkImagJohnOverEnjoRobbDickStefDRIV
StepCapeResaJoseEtniCotoMODOProfXIIISelaNikiXVIIMari
PaliWaltMichthesMuddZoneFreeGiniDrifAinsSKYCFallZone
SurpZonegranBabyZoneZoneZoneMuchAAHXChetThesZoneZone
ZoneZoneZonePolyXVIIZoneZoneChriSony
wulfur

len
# Zaslno: 7 j 2023 06:48


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
wulfur

len
# Zaslno: 4 Led 2024 06:52


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 2
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist