Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Pro ženy / Zónová Dieta (izokalorická dieta) ?
Autor Zpráva
Kriss

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 08:16

Hodila by se mi nějaká diskuse vážení přátelé

Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Kriss

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 08:20

Nějaký osobitý názor .. popř vlastní zkušenost ?

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 08:24

Nevím o co jde

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Kriss

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 08:26

http://www.kulturistika.com/zonova-izokaloricka-di eta

celkem dobrý odkaz ..

ale nemůžu hodnotit odzkoušeno není z pohledu to vypadá přijatelně .. ale určitě se tam skrývá nějaké ale

Never back down ...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Pro 2013 08:31

V zásadě dobré, ale některé doporučení jsou již překonané, např. margaríny jsou velmi nevhodné, naopak máslo v přiměřeném množství vůbec nevadí. U silových sportů to zcela nelze aplikovat, také tato dieta vůbec nepočítá s tekutou náhradou stravy, která je do jisté míry nenahraditelná. Také jíst 5-6 denně není úplně pro každého. Každá dieta sama sebe limituje individuální potřebou každého člověka. Je vidět, že to skládal doktor, odborník, ale již před hodně dlouhou dobou....s lehkými úpravami mohu doporučit.

42let @ 195cm @ 125kg
Kriss

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 08:37

Fakt Legi ?? to mě těší říkala jsem že tam jsou ty ale přesně jsem měla na mysli ty margariny a podobné trošku zastaralé a překonané jen sem se chtěla ujistit .. myslíš že by jsme to mohli nějak doladit ... zvažuju změnu jidelničku opět začínám stagnovat totiž a hci to nejpozději od nového roku nakopnout .. jak vylepšit stravu tak trénink víš ..

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 08:38

a co občas snížit sacharidy? Já na to teda nemám..potřebuju mozek aktivovanej furt kvůli škole..

Kriss

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 08:41

Mám za sebou už i i vlny ... a neseděli mi .. mám 12 hodinové směny a taky na mě padala hodně únava pak .. jsem člověk co hlady netrpí to né byla jsem zvykla jíst hodně málo zdravě ale zároveň špatně a jak sme diskutovali s legim u mě byla spíš ta blbá podvýživa tak mé drahocenné tělo ukládalo a ukládalo .. to byly ty špatné začátky ..

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 08:49

no mě vlny přijdou drastický, mě by musel fakt někdo hlídat, protože já když mám nízkej cukr, jsem dost podrážděná, bolí mě hlava, není mi dobře..

liliana

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 08:50

samozřejmě, kdybych byla profík a potřebovala bych to, šla bych do toho

Kriss

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 08:54

No přesně proto jsem je zabalila .. a schovala do šuplíku .. fakt mi to nesedělo ale mám kamaráda, který na nich uspěl .. ale to je pedant v životě sem nezažila takový typ člověka .. pár let jel jel objem objem objem a zase objem .. měl fakt postavu, že by mohl srazit vola :D pak mu nějak přeskočilo změnil cíl ... makal jak šroub papkal podle vln kila šli rapidně dolů ale po strašně dlouhém čase a dneska je jak laňka každy sval pěkně vyrýsovaný .. jako klub kloubouk dolu .. přesně věděl co dělá a docilíl no

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 08:56

tak to je borec

Kriss

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 09:00

Taky mu tleskam .. ale ja chci taky ..

takže musím něco změnit opět a zase .. a ta ozonovka po uprave by nemusela byt špatná jidlo 5-6krat deně nemám problém jelikož mám fakt dlouhé směny .. takže bychj to brala jen jako výhodu jsem 12 hodin v práci takže papu co 3 hodky jsou 4 jídla na směnu a kde je doma? mám fakt dlouhé dny .. takže by to mohlo být oka .. potíž jsou jen ty noční to mi dělká ve strvě s prominutím největší bordel jelikož se musím otačet pak i na noc .. no není to jednoduché s tím jidelníčkem ..

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 09:03

12ky jsou blbý, taky mě to čeká..až mi skončí mateřská...

Kriss

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 09:05

njn hold prace je treba no nevyberu si .. takze to musim nejak prekombinovat at je to vyhovujici .. uz bojuju dlouho a chci zase o kus dale ..

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 09:11

mě jde nejhuř břicho, když ukládám tuk, tak zásadne do břicha, stehna a zadek jsou v pohodě..

Kriss

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 09:16

tak ja sem oplacanejsi celkove .. ale zase vse spevnuju takze to nevypada nejhur no nemuzu rict ze jdu treb ajen do bricha nebo boku nebo jen do noh .. ALE STEJNE 10 KG DOLU JE 10 KG DOLU BUDE TO FUSKA ..

Never back down ...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Pro 2013 09:24

Kiko, celý tajemství (teď to trošku odlehčím) je v tom, jíst dostatečně, čili cca. tak, abys měla lehký nadbytek živin, než spotřebuješ. To navrch by mělo jít do svalů a to co jde do tuků, spálíš efektivně prováděnou aerobkou. Po nějaké době si tělo uvědomí, že nestrádá, má všeho dost, tak přestane hystericky ukládat na horší doby. Je ovšem důležité to dlouhodobě dodržovat. Žádný takový ty stavy....starej mě nasral....nemám hlad...nebo potom naopak....vybílit večer lednici. Ne, ten příjem potravy musí probíhat jak jízdní řád japonskejch vlaků. Je potřeba sladit psychiku s jídelníčkem. Nejíst v době, kdy je velký předpoklad, že budeš nervózní....nejlépe se vůbec nestresovat. Stres, to je největší nepřítel lidstva. Mít např. partnera, který Tě pořád stresuje (myslím teď všeobecně pro ostatní), je nejlepší cesta jak nemít výsledky....

42let @ 195cm @ 125kg
Kriss

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 09:32

No ja sem si říkala .. že tam hrál roli i stres ale nikdy sem to na něj nechtěla shazovat protože každý druhý to vezme jako výmluvu .. je fakt že už měsíc mám vše dořešeno a stresu je minimum .. jídlo mám nastavené celkem dobře myslím akorát občas ty noční směny no jako v neobvyklý čas se najíst pro mě umění. které musím hlídat takže legi .. jít do diety? upravit jí a dodržovat jak japonské jízdní řády ? nebo nejít do diety a stravu vyváženou dodržovat jako jízdní řád ?

Never back down ...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Pro 2013 09:52

Nevím co myslíš jít, nebo nejít do diety. Sportující člověk dbalý správné a zdravé výživy by měl mít dietu neustále....pokuď si pod tím pojmem představíme zásady správného stravovaní - nepít colu, nejíst brambůrky atd.

Osobně si myslím, že by měl člověk jíst velmi pestře, bez extrémů a vždycky pomalu a v absolutním klidu....asi jako Italové...dolce vita, no stress, a jak někdo vysírá....vaffanculo!

42let @ 195cm @ 125kg
Kriss

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 09:56

já myslela tu ozonovou vis .. ? jinak se stravuvu dobre neboj

Never back down ...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Pro 2013 10:08

Ozónová dieta?
Tak tou jsem trpěl často....hlavně když jsem jednou testoval WPC protein, to Ti bylo ozónu!

Ta zónová dieta je vlastně způsob stravování...jak by to mělo cca. vypadat normálně. Osobně diety s velkým D nesnáším, neb je to většinou snůška nesmyslů.

42let @ 195cm @ 125kg
Kriss

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 10:12

ok už sem se zase ořeklepla :DDD ja furt dělám chyby :D dobře beru na vědomí

Never back down ...
Karolina

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 10:15

Kromě toho kafe, jí asi držím pořád, co jsem si přečetla ten článek, to jsem ani nevěděla

I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Kriss

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2013 10:16

No jak psal legi je to dobré a v podstatě normální stravování

Never back down ...
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0