Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Pro ženy / Budem po dětech vypadat lépe jak před nimi
Autor Zpráva
liliana

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2013 14:12

Správně se hýbat a správně jíst.. a to by bylo aby to nebylo, ne?

Je tu taky nějaká aktivní mamina?

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Simir

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2013 14:24

Ahojky jsem zde
liliana

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2013 14:26

to jsem zvědavá, kolik děvčat tu je

liliana

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2013 14:32

ale mohli bychom požádat nějakého zkušeného.., jestli by nám poradil, jak nejlépe zpevňovat core.. plank pozice, kliky, balanční cvičení a správné dýchání..nebo jinak?

a Já se zeptám ještě na prsa, to simír nepotřebuje..mám je malý,ne žádny :-P ale dobře reagují na cvičení.. výhoda je, že mi doufám nikdy nebudou viset co na ně? Kliky? jaký kliky? )

Simir

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2013 14:49

No já tady začala číst i na jiných odkazech a čtení je tam plno i maminek.Holky po porodu atd.Co čtu tak to je snad jen o třech posilovácích cvicích.Četla jsem nějaký článek kdy se rýsuji svaly a kdy ne atd.No to jsem vůbec nevěděla Dneska už jsem vyčerpaná PC snad večer ty články prostuduji.Musím se té nadpi..... krapaté kůže zbavit.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0