Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Pro ženy / +5 kg za půl roku
Autor Zpráva
Linditko

Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2012 16:59

Dobrý den, je možné, že jsem za půl roku intenzivního posilování přibrala na svalech 5 kg? Mám 158/56, dříve 158/51. Připadám si ale pořád stejná, jen to číslo mě trochu vyděsilo
stichy

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2012 00:33

je to možné
Linditko

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2012 20:31

je to možné i při naprosto stejné stravě? váhu jsem měla již několik let ustálenou, tak mě to překvapilo. Je možné nějak ovlivnit to, aby už váha nestoupala když hodně cvičím?
stichy

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2012 22:45 - Změnil/a: stichy

tezko soudit mozne je vse mohla si prijit na nejakou zazracnou metodu treninku nebo si proste konecne nasla pro tebe idealni trenink na narust hmoty

musela by si sem napsat co si cvicila jinak se to jen da tezko posuzovat

dale pak zalezi co jsi za telesny typ jestli mas posilovani v genech a ted si zacla tak se nedivim ze ti naskocilo 5 kg hned to same treba pokud si doted zanedbavala nohy a nyni je zacla cvicit

stravu jestli si mela dobrou driv a mas ji i ted tak by nemela byt problemem spis naopak

tak svaly = vaha to je prima umernost je samozrejme mozne to zastavit ale nebudes uz rust

maximalne bych tak doporucil pridat kardio aby si se zbavila do nejvice tuku a i kdyz pak budes nabirat svaly tak vaha by se nemela vyrazne hybat
Linditko

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2012 09:57

ok, super, diky za rady. stravu mam dobrou a nerostu uz par let, je mi 22. Kardio delam vzdy po posilovani, cca 30 minut, tak snad to staci? Myslim, ze jsem stihla, ale drzi se mi trochu tuk na pazich a brise, ale s tim asi nak vyrazne nehnu :D Jinak jak rikas- jsem takovej tochu atletickej typ.
stichy

Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2012 10:03

tak kardio lze pridat i netreninkove dny jinak dost zalezi i po jake dobe mas prvni jidlo/gainer po treninku a pokud jidlo tak jake
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0