Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Pro ženy / Dorýsování 6 kg
Autor Zpráva
Baraaaa

Člen
# Zasláno: 29 Dub 2012 21:04 - Změnil/a: Baraaaa

Ahoj, ¨
¨
během pár let se mi podařilo shodit 15 kg. Už ale rok se snažím dorýsovat posledních cca 5-6 kg tuku (ten poslední otravný špek na břiše) a nejde to... Už začínám být nešťastná, protože to mám v hlavě tak zakódované, že dokud se mi to nepovede, nebudu mít klid Samozřejmě chápu, že je to asi to nejtěžší, co z celého hubnutí je.
Měřím 176 kg a vážím 66 kg. Myslím, že svaly už nějaké mám, ale ztratit je si nemohu dovolit... cvičím cviky doma, s váhou vlastního těla a pár pomůckami. Běhám...atd.atd. Mám ale pocit, že to tak nějak všechno míchám bez správného pořadí...
Zkoušela jsem sacharidové vlny, ale jak říkám, pořád mi to nejde dokončit, vlny nevydržím déle jak měsíc.
Mohl by mi někdo poradit, jak nejlépe jíst (jsem ochotná do toho dát cokoli) a jaké suplementy pořídit??
Díky moc.
stichy

Člen
# Zasláno: 29 Dub 2012 21:16

http://www.body-test.cz/efektivni-spalovani-podkoz niho-tuku

snad ti to pomuze ja uz se na ten posledni "spek" vykaslal protoze to stoji sakra kardio treninku, diety, diety a diety - clovek musi mit cas na pripravu jidel a jde to i docela do penez, proste si musis hlidat vse co jis a pijes
Baraaaa

Člen
# Zasláno: 29 Dub 2012 21:33

díky já už se do těch všech informací tak zamotala, že mám chuť se na to vykašlat a zajít na liposukci
stichy

Člen
# Zasláno: 29 Dub 2012 22:10

nesmis to tak hrotit kdyz clovek bude mit fakt hezky vyrysovany bricho tak to bude videt i s trochou tuku je fakt ze dostat tu posledni trosku to je alchemie no jo a zeny to take mozna maji tezsi
tetsuo

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2012 15:16

Napiš sem, jak přesně jíš a cvičíš.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0