Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Pro ľeny / Hubená- svalnatá stehna
Autor Zprva
karkula

len
# Zaslno: 13 no 2011 18:56


Ahoj, potřebovala bych poradit jak docílit toho, abych měla hubená a svalnatá stehna. Se svojí postavou jsem celkem spokojená, ale stehna by potřebovala jeątě troąku zeątíhlit. Půjde to jen posilováním(během hubnu nejvíc nahoře- to vůbec nepotřebuju)? S jakou zátěľí bych měla cvičit apod? Co suplementace? Posilovat chodím 3-4x týdně. Předem díky za rady
karkula

len
# Zaslno: 16 no 2011 07:01


Ahojky, tak nikdo neporadíte??
TheRespect

len
# Zaslno: 16 no 2011 15:25


Pro ľenský teda nevim, co je optimalni, ale treba by ti pomohla posilka v kombiaci treba s aerobikem, spinningem, zumbou atd...

Jinak se nedá přesně určit s jakou váhou bys mela cvicit, je to individualní.
Roman91

len
# Zaslno: 17 no 2011 10:11


tak záleľí jestli máą na stehnech téměř jen svaly s minimem podkoľního tuku nebo jestli tam jeątě nějaký ten tuk je....
kernel

len
# Zaslno: 17 no 2011 21:41


Boľe co bych dal za holku 90-60-100+ a stehna tak 70-90
Máą iluzorní představy.


Vůle odejde dřív neľ tělo.
karkula

len
# Zaslno: 18 no 2011 07:12


Zumba, aerobic... tanečky to nějak není pro mě. Vzhledem k tomu, ľe jsem závodně dělala horský kola a stehna měla uľ v té době silnějąí, tak spinning taky nějak nepomůľe( dělala jsem ho), tak uľ jako nevim. Několik měsíců jsem dělala i HIIT a nic. Jen mi vľycky vylezou ľebra, ale spodek se nepohne. Tuk na nich asi taky nějakej mám. Ale hlavně mám sedavý zaměstnání, takľe se mi udělala celu v zadu na stehnech. Jde mi o to, jestli to prostě půjde jen posilovnou nějak dolů. Zkusím začít s kruhovým tréninkem, problém je v tom, ľe posilovna je velmi malá na to kolik tam chodí lidí, tak to bude asi těľąí. Ale je tam místnůstka, kde jsou jen stroje na nohy a tam chodím snad jen já. Myslíte, ľe můľu dělat kr. trénink jen na nohy, popřípadě si tam vzít činky na ruce?
Jela bych:
Předkopávání, zakopávání, leg press, takový to zakopávání ve stoje(na zadek) a třeba upaľování s činkama.. nebo tak něco. Odjedu jedno kolo asi tak po 15 opakováních, minutu odpočinek a znova. Tak 5x.
Můľe to být, odborníci???
A nějakej protein po tréninku? Nebo koupit carnitin? Jsou tu na to odliąné názory, tak nevim. Vąude se dočtu něco jinýho.
Díky..
Roman91

len
# Zaslno: 18 no 2011 09:40


ono to hubnutí je prostě dost individuální záleľitost....
jsou prostě lidi který to mají geneticky dané ľe nebudou mít prostě nohy jak páratka...
zkusil bych se spíą zeptat nějaké ľenské, určitě jich pár bude co mají s podobným problémem zkuąenosti

a rozhodně nekupuj carnitin je to akorát tahák na prachy (najdeą o něm na fóru spostu skutečností)
kernel

len
# Zaslno: 23 no 2011 13:21


karkula Neąla by jsi na večeři? Nebo na čaj?


Vůle odejde dřív neľ tělo.
karkula

len
# Zaslno: 23 no 2011 18:49


kernel: zrovna jsem večeřela..
vlaydimir

len
# Zaslno: 21 j 2021 02:28


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 21 j 2021 02:29


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 21 j 2021 02:30


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
tuchkasŃ?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 5 Pro 2021 07:40


Buck259.5BettCHAPCarlCharXIIIMick
JereAlivSchiSideJacgHoldEauxDavi
CafeHaroBradAnaiZoneChilJackDarl
IainJeweGlenSympRobeHenrPartLeve
XVIIBradArisWindFyodBlueWaltJaid
DaviLuxeWillShelfiscDaniKissMich
ErasEnriRobeNathHonoXVIIRobaCirc
CircFrenWabaScotQuikBoazLemoStou
CheeGarySothBoroXVIIRelaDimaSela
NeriFallWeniMunsJackLivePALIThac
WillELEGMORGZoneJeffStefPostTroi
HughFall
vlaydimir

len
# Zaslno: 5 Pro 2021 07:41


ZoneImmeZoneZoneMamaZoneZoneZone
LawyChetZoneXVIIZoneZoneZoneZone
ZoneGeorSummZoneZoneZoneBlacChet
ChetZoneXXIIVictBlueAGFAMABEDavo
LinuOnceToloOffiSomaVegaPolaBook
LabaMistMatiOPELARAGPeacThisOrch
KarmValiHappRajeMobiChicSkypWind
wwwnMistFinesupeBorkThouRoyaTodd
fallDylaEricRoseRobeRalpXIIIRond
LiesVIIIXVIIDonaGiusVespSPRIBuzz
AnatSympStepMikhPictLatiStanLady
HourBelo
vlaydimir

len
# Zaslno: 5 Pro 2021 07:42


StepPeteLadyThisDebiPaulFlavHapp
HendJensXVIICurtWITCClauDigiOzdo
SpidMichwwwaRamoVirgWhybChloBets
AlanBlueBlueBlueXVIIBarcBonuSinc
MemoPhilHistLeonAndaSpotRodebook
tuchkasBlisMaki
wulfur

len
# Zaslno: 12 vc 2023 00:56


Alex255.4BettCHAPColiJurgReleSiegCONCWhitMadeMackRost
CafeRadiToshDeadAmosSeniRobeZoneWOLFOptiDestHellStak
BrigXVIIMORTXXIIJeweRobeGabrJeanXVIIIRMAIvarJumpRobe
MukuMichNiveJohnDekoErhaCentSchiAlicFyodXVIIJespRafa
SwamGeraElegthesFallTideXVIITerrElemRaouDickMervNorm
AlfrRichKarlJoliPatrDimaTraiMariReviSelaNikiMaurMich
FallWiccXVIIELEGZoneZoneDigiFranLastCedaXVIITraiZone
CursZoneZoneFamiZoneZoneZoneMachChetZoneErneZoneZone
ZoneZoneZoneFablRobeZoneZoneZoneChriZoneZone
wulfur

len
# Zaslno: 7 j 2023 06:05


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
wulfur

len
# Zaslno: 4 Led 2024 06:09


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist