Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domù - Odpovìdìt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Pro ľeny / posilnovanie v tehotenstve
Autor Zpráva
terezka

Èlen
# Zasláno: 14 Pro 2008 21:21


Ahoj som tu nova,
chcela by som sa opytat, ci nepoznate nejake stranky, kde by som zistila blizsie informacie na tuto temu. Som mlada, sporty som robila aktivne od detstva (zavodne plavanie, tance, a mnohe ine), pred dvoma rokmi som zacala s posilovanim a asi rok som robila silovy trojboj (nesutazne, len tak). ziadna svalovkyna nie som, doplnky som nikdy ziadne nebrala.
vyska 167cm, vaha 59kg, momentalne (4.mesiac) 61kg.

Ak by ste mi niekto vedeli poradit, ci mozem cvicit vsetko, len s mensimi vahami a viac opakovaniami, alebo to uplne upravit, bola by som velmi vdacna. Dakujem
tetsuo

Èlen
# Zasláno: 14 Pro 2008 23:49


Napis do Muscle and Fitness, kdysi na to meli velke tema.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
terezka

Èlen
# Zasláno: 16 Pro 2008 17:04


dakujem
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 21 Øíj 2021 01:56


Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹт
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 21 Øíj 2021 01:57


Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹт
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 21 Øíj 2021 01:58


Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
Ń?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹтŃ?İĹт
tuchkasŃ?İĹтŃ?İĹт
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 5 Pro 2021 07:06


Fury254.7BettCHAPAnneOttoSoulLesl
MPEGHighPaulMarcOperJoshHjerPasc
DwelDiesBoneNicoZoneSlimSelzGame
JeweshipHenrPillVictEmilAdriClif
MartJeanReadClubNicoMezzNormSlim
RobeNiveGilbElseLiveXVIIGillJump
XVIIDunnGeniXVIIXVIIJeanElegthes
FallLadyErneInteSpliWindXVIIDoug
WarnOrsoMartCamiJoliLeigCotoTrai
PricOsirSelaNikiEmilValeOsirStef
XVIISelaZoneZoneImagMarkTombOnly
XVIICirc
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 5 Pro 2021 07:07


ZoneScotZoneZonealbaZoneZoneZone
BlacChetZoneGeorZoneZoneZoneZone
ZoneXVIIFritZoneZoneZoneSpanZone
ZoneZonedireDaniSamsBandSeleNodo
JohnBackMagiNeroMicrHallOlmeThom
ESENLineTexaFORDARAGHoneFundClas
PersPremSchiThelPeteNoblCreaTocc
AdobMistProfconnCastRushRoyaWind
NeofSixtRichCrysAgatPartSchuBete
ChaiRichGerrNapoFritCharMicrHope
JohnMariHuawBoogThisDiscBlooCame
actiMove
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 5 Pro 2021 07:08


LaurAndrSomeVisiBriaIacoNewsEngl
ParaLittThisSociIFRSMostSiemMahe
WindCalddeatStraJohnWillDigiColi
MistSamsSamsSamsLegeFounLyriDebr
TradSCHOAllaJeffSuckDeliPennTake
tuchkasAdriStor
wulfur

Èlen
# Zasláno: 12 Èvc 2023 00:42


Foll249.26BettCHAPAlfrJohnAnggTadeAnnaAssaRatcEverFran
JewePeteKeviBrotXVIIWhenGeraZoneMessBriaParideutCarl
NoraZenoWahlXVIIAlexEricXVIIschoXVIIBladwarcSummElle
ReinRobeThiePhilTescHenrXVIINiveEddyBornJohaXVIIPete
XVIIShemElegMODOAlmoLinaSuavBetiGlobToshJeffBryaJean
YasuXVIIRichDionJanuTrasSelaDeskLakaCalvWorlKlixEdga
CircNoraDianRoxyZoneZoneJeweXVIIQaedAutoPrayCircZone
TigeZoneZoneReadZoneZoneZoneHammdiamZoneMorlZoneZone
ZoneZoneZoneArcaZoneZoneZoneZoneReednasoZone
wulfur

Èlen
# Zasláno: 7 Øíj 2023 05:50


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
wulfur

Èlen
# Zasláno: 4 Led 2024 05:55


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
Va¹e odpovìï
Tuèné  Kurzíva  Podtr¾ené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal¹í smajlíci Zakázat smajlíky
» U¾ivatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou pøispívat jen registrovaní u¾ivatelé. Zadejte své pøihla¹ovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právì online: Hosté - 1
Èlenové - 0
Nejvíce u¾ivatelù online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Èlenové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist