Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní rekordy / Problém 8-pack
Autor Zpráva
Lymda

Člen
# Zasláno: 24 Dub 2013 19:56

Zdar chlapi. Zde vkládám svojí fotografii, na které jde krásně vidět můj malý problémek. Už asi rok jsem necvičil břicho ale teď postupem času jak se mi svaly vyvinují tak vidím že mám poměrně dost menší jeden břišní sval než ten druhý, neumím to popsat ale je to vidět na fotce. Teďko cvičím sedy-lehy (cca.300-350denně) ale sval furt né a né se zvětšit :) Tak tedy prosím o rady jak ho dostat na stejnou velikost jako ten druhý (y) díky (btw Věk 16r. výška 175cm váha 66kg cvičím necelý rok.

8pack

16 let
175 cm
66 kg
Doba posilování [+- 1rok]
Legi

Moderátor
# Zasláno: 24 Dub 2013 21:08

Pokuď je to dané geneticky, máš smůlu. Jestli je to způsobené špatným cvičením, určitě to nenapravíš sedy-lehy. Lepší bude normálně vyváženě posilovat celé tělo a ono se to časem spraví samo.

42let @ 195cm @ 125kg
dobespavel

Člen
# Zasláno: 26 Dub 2013 09:25

To je dáno nejspíše genetikou, nechápu proč to ale řešíš, vždyť to není takový průser, ale to časem pochopíš
A pokud jde o cvičení břicha, tak existují lepší cviky na budování objemu této části, dělat tolik sed-lehů denně je zbytečnost, jde to i jednoduššeji

Jak vůbec cvičíš?
Správné cvičení je totiž mnohem důležitější než vzhled břišních svalů

22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0