Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní rekordy / Kolik na tlak jednoruc na prsa?
Autor Zpráva
Lord Azmodan

Člen
# Zasláno: 7 Čvn 2010 20:25

Zdravim,

mohli by jste mi rict, kolik davate na tlaky na lavce na prsa s jednoručkama?
Říkejte i jaký sklon.
A jestli je to možné, tak i jestli sypete nebo ne, mě zajímají hlavně "naturální" váhy.

Nezajímá mě věk, váha atd...

Díky...

a předem říkám, že já zvedám málo a tak hledám motivaci díky

Pro Tetsua:
Kolik dávají naturálové na tento cvik? Na různé sklony?
Všiml jsem si, že v posilkách, aspoň v našem městě jsou max jednoručky 50kg...tak jestli je reálné se na to dostat
Dík
A jak se to pak přepočte na bench? Vím, že to bude silně individuální, ale orientačně mi to přijde váha jednoruč x 2,5 = co asi dám na bench...
(2,5 = dvě ruce + něco navíc, co sežere stabilita a jiné zapojení svalů...)
tetsuo

Člen
# Zasláno: 7 Čvn 2010 21:54

Všiml jsem si, že v posilkách, aspoň v našem městě jsou max jednoručky 50kg...tak jestli je reálné se na to dostat
Uz jsem se tam naturalne dostal celkem bez problemu. Sklon pouzivam nejcasteji 45°, obca 30°, ale i rovnou lavici.

Prepocet nevim, hodne individualni.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
RoManL4

Člen
# Zasláno: 7 Čvn 2010 22:18

75kg / 177 / 21 Natural xD

ja jezdim vetsinou na "skoro rovne" takze to bude asi tech cca 30° nahoru s 40kg vetsinou 5x5 nebo 3x8 podle nalady, cvičím sam takze si zatim težší neberu i kdyz bych tech 45 treba 3x3 utahnout urcite mohl

hlavou dolu sem uz dlouho nejel ae driv sem daval na kazde ruce min o 5kg vic nez hlavou nahoru, zda se mi to snažší takze tak tech 45 pude pohodově

no a taky jezdim tlaky nahoru až po benchpressu takze ze startu by to mohly byt zase trochu jine čísla každopadně tenhle cvik me spolu se shyby bavi nejvic

Odpověď nalezneš v poznání..
tetsuo

Člen
# Zasláno: 7 Čvn 2010 22:21

186cm/ 108 kg /29, natural

Mam ho taky mezi nejoblibenejsima.

Jinak si vzdycky vyberu krome benchu jiny cvik, ve kterem se chci zlepsovat. Momentalne me asi nejvic bavi unilateralni cviky na nohy - hlavne vypady v chuzi.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
RoManL4

Člen
# Zasláno: 7 Čvn 2010 22:30

tetsuo : ty vypady bych dal taky k nejoblibenějším , a hlavně jsem po nich totálně v tranzu , a ty poslední opakování, no, proste lahoda

Lord Azmodan

Člen
# Zasláno: 7 Čvn 2010 22:39

hmmm...to zni dobře
Kolik davate na klasicky "rovny" bench pri techhle vahach na jednorucky?

Ja se nohy cvicit nedonutim...zkousel jsem drepy a nechce se mi, nebavi, nejde...hacken a legpress jsem zkousel a vahy pekny,ale to zas nevypovida o nicem
Takze budu cvicit zbytek
Lord Azmodan

Člen
# Zasláno: 12 Čvn 2010 15:42

Chlapy notak, to jste tu jen dva co cvičíte jednoručky a nikdé z vás nejede rovnej bench?

Nezlobte mě

Pátrat po nějakých rozumných vahých a víkonech v tomhle foru je peklo

Dík za motivaci
RoManL4

Člen
# Zasláno: 12 Čvn 2010 18:58

bench vetšinou 5serii po 5opakování s 100-110kg... abych nebyl zbytečně vyšťavený na ty jednoručky

a co Ty?

Lord Azmodan

Člen
# Zasláno: 12 Čvn 2010 20:18

ja nic, ja malo, uz jsem to psal vys, hledam tu motivaci a srovnani a dekuji za vaše výkony
Ronin

Člen
# Zasláno: 15 Pro 2010 20:18

U nás ve fitku mají 60kg jednoručky. A není u mě problém odject ty 3-4 série po 8-10op...je to hlavně o trénovanosti,času a dobré regeneraci kloubů...
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0