Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní rekordy / shyby na hrazde
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
Ljuk

Člen
# Zasláno: 27 Srp 2007 12:03

kutimazajezdec
Kdes to nabral?

---------------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=aoHj2Lfl4Rs&mode=related&search=
kutimazajezdec

Člen
# Zasláno: 27 Srp 2007 13:22

co sem mel kde nabrat?
kutimazajezdec

Člen
# Zasláno: 7 Zář 2007 21:43

copak ze nikdo nepise tak neco pisete
kutimazajezdec

Člen
# Zasláno: 7 Zář 2007 21:44

vcera sme s kamosem nevedili co delat tak sem ho vzal na zada a udelal sem jeden shyb a ja vazim 65 a on 50
miraaa

Člen
# Zasláno: 7 Zář 2007 22:32

kutimazajezdec
ale ze nekdo da 1000 shybu ty voe
kutimazajezdec

Člen
# Zasláno: 8 Zář 2007 20:30

to 1000 shybu to je mrte moc az to je neuveritelny ale je to tak asi za hodinu a pul nebo tak nejak
majky

Člen
# Zasláno: 9 Zář 2007 09:48

Jimi bOy
coze? kdyz si je nahrajes na video a pustis do televize, tak budou shyby v televizi...
nejak nerozumim reci tveho kmene...
[/i]

tohle m
maca1

Člen
# Zasláno: 5 Lis 2007 10:40

je mi 15 dam 31 shybu vazim 67 merim 170
maca1

Člen
# Zasláno: 5 Lis 2007 10:50

neví te nekdo o nejaky soutezi v ČR ve shybech?
jako do 18 let nebo tak neco?pls piste
Caleb

Člen
# Zasláno: 5 Lis 2007 17:29

maca1
Není shyb jako shyb . Vetsina se pritahuje prevazne svaly pazi a ruzne u toho "cheatuje". Striktní technikou, kdy jsou zapojena nejvice zada by vetsina udelala jen par shybu.
triceps

Člen
# Zasláno: 5 Lis 2007 18:08

jn to u nás byl takovej borec co dělal pohyb v rozsahu asi tak cca 15cm a myslel si jak je dobrej když jich udělal necelejch 30....a když sem mu pak řekl at je dělá normální a né prasečí technikou tak se vytáh sotva 8x )
maca1

Člen
# Zasláno: 5 Lis 2007 20:30

jo ale ja mam ruce tak 50cm od sebe tak mne to nezavid
maca1

Člen
# Zasláno: 5 Lis 2007 20:39

jo to jo ale kdyz mam na zadech 12 kg a udeam 15 shybu tak to neni technikou a ty ani nevis jestli to delam technykou tak nerikej nic o technice
miraaa

Člen
# Zasláno: 5 Lis 2007 20:46

maca1
omg co se tady rozčilujes...dyt ti nic nerekli
jaross

Člen
# Zasláno: 5 Lis 2007 21:02

ja neviem co tu furt riesite s tu techniku.... sak sa natocim na video a dam to sem a je po probleme... potom uvidis jak ta zjebu za techniku.
maca1

Člen
# Zasláno: 9 Lis 2007 21:05

mam takovej dotaz ajeden kluk mne riakl kdyz sem mu rekl ze delam 32 shybu tak mne rekl podivej se ja vazim 95 kg a udelam jeden tak si dopln vahu myho tela na svoje a ukaz se kolik jich das je pravda ze zalezi kolk kdo vazi?
miraaa

Člen
# Zasláno: 9 Lis 2007 21:08 - Změnil/a: miraaa

no jasně..... proč jinak myslís,že se dělají shyby se závažím
maca1

Člen
# Zasláno: 9 Lis 2007 21:12

jo tak jak je mozna ze lidi co vazej stejne nebo jeste min tak delaj do 15 nebo zadnej?zase ruce mam staveny podle svyho tela
miraaa

Člen
# Zasláno: 9 Lis 2007 21:15 - Změnil/a: miraaa

jezis co tady pořád resis?Tak proc se ptas,když tomu nevěřiš.....toto si muzes vysvetlit logickym myslenim jak je to mozny
maca1

Člen
# Zasláno: 9 Lis 2007 21:26

proc se ptam protoze ses jedinek kdo mne rekl ze je to o vaze muzu se zeptat kolik vazis? hodne lidi mne reklo ze to je i o sile o technice a samozdrejmne i o vaze
miraaa

Člen
# Zasláno: 9 Lis 2007 21:35 - Změnil/a: miraaa

me je 14 a vazim 66-67 ... a ja sem jedinej kterej ti to rekl,že to je o váze?...chlapce ty ses zatim moc o posilovani nezajimal co
maca1

Člen
# Zasláno: 9 Lis 2007 21:38

hele ty chlapecku nerikej mi chlapce to si rikej nejakejm smradum kterejm je 14 jako tobe a ses debyl hovno vo tom vis a ddelas chytryho dej mne icq ja si te najdu a rosekam te davej si bacha na hubu nebo se mneuze stat ze az te najdu tak ze mne muzes treba spadnout na nůž mne to delat problem nebude
miraaa

Člen
# Zasláno: 9 Lis 2007 21:40 - Změnil/a: miraaa

maca1
k takovym chudackum nemam slov ty ses asi velkej borec co?:D
maca1

Člen
# Zasláno: 9 Lis 2007 21:44

a co jako ze vazis stejne mne to ale nezajma tak jestli ses takovej hrdina tak mne dej icq a adresu jak dlouho poisilujes my vlastnime posilku ja tak lezu od 6 tridy a rekl bych ze na skolu kam chodim tak mam docela respekt az tady budu fakat galerky tak tam hod fotky jo?
miraaa

Člen
# Zasláno: 9 Lis 2007 21:49 - Změnil/a: miraaa

maca1
jojo jezis ty ses debil ja k tomu nemam co rict k dakovim chudackum jako se nema smysl rozcilovatses asi drsnak co? a zajimalo by mě co chces se 67kilama na fotkach ukazovattak kosti a kuzi ja mam stejne a vypadama jak kkt
maca1

Člen
# Zasláno: 9 Lis 2007 21:53

jo tak kdyby si navstevoval galerku na starejch strankach nak by si zjistil ze nemas pravdu ja sem mel skoro vsechny foky ohodnoceni 1 mozny ty ses kost a kuze ja sem asi jinyk usporadanej
triceps

Člen
# Zasláno: 9 Lis 2007 21:54 - Změnil/a: triceps

maca1

prej respekt víš ono svaly taky nejsou všechno.....tuhle o víkendu sem viděl takovou zajímavou bitku....rvali se dva borci (jeden vypadal na to že by ho zabil silnější vítr a druhej namakanej svalmaník) a kdo myslíš že vyhrál?....no jasně že ten "slaboch"....takže si tady přestan povyšovat ego
miraaa

Člen
# Zasláno: 9 Lis 2007 21:54

to určite se 67kilama kdo ti to hodnotil tvoja mama ne?
maca1

Člen
# Zasláno: 9 Lis 2007 21:56

ses kripl napis mne sem svuj e-mail a ja ti poslu aspon zatim jednu fotku jak lezm na lehatku a uvidis ze nejsem kost a kuze
BESTie

Člen
# Zasláno: 9 Lis 2007 22:03

maca1

Vsichni se radi podivame -> hod tu fotku sem nebo jestli to neumis tak mi ji posli na emil BESTie2@seznam.cz a ja ji sem dam.

Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0