Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Kreatin nepůsobí
Autor Zpráva
Flexibs

Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2017 15:10

Zdravím, mám problém s tím, že na mě kreatin monohydrát nepůsobí.
Měl jsem od aminostaru Kreatin Monohydrát 500g. Pouze jsem ho otevřel, dal si pár dávek a pak jsem ho měl cca půl roku ve skříni, nepamatuji se, jestli na mě měl v té době nějaký účinek. Pak jsem ho po tom půl roce našel ve skříni a chtěl jsem ho použít, ale bral jsem ho cca 20dní a absolutně nic mi to neudělalo. Nenatáhlo mi to do svalů vodu, nezvýšila se mi síla, nic, prostě bez účinku, jediné, co jsem z toho pocítil, bylo to, že sem chodil co hodinu na WC čůrat.
Myslíte si, že jiný kreatin, například Ethyl Ester by na mě mohl působit, když Monohydrát je bez účinku? Nebo tím, že byl půl roku ve skříni, se nějak jeho účinek vytratil? Ale celkem o tom pochybuji, že by to něčemu vadilo. Děkuji.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0