Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Creatine monohydrate- Natural nutrition
Autor Zpráva
despo367

Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 16:19 - Změnil/a: despo367

Zdravím. Dnes mi dorazlil tento kreatin i s Bcaa. Chtěl bych se zeptat na dávkování, výrobce píše 5g denně. Mám zůstat u tohoto dávkování, nebo brát radši víc.? Prosím poraďte, chtěl bych už dnes začít. Cvičím cca 4 měsíce beru jen protein a syrovátku. Nemám s tím zkušenosti.
despo367

Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 17:06

Popřípadě jak zkombinovat ty 3 suplementy. Bcaa, protein a kreatin.
NN Lucka

Moderátor
# Zasláno: 17 Kvě 2016 10:11

uplne jednoduche bcaa pred cviceni a pocas, protein hocikedy v priebehu dna. kreatin mozes dat pred cvicenim alebo napr rano
despo367

Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2016 19:29

Jj. Začal jsem to brát tak jak píšeš. Bcaa před a po tréninku, protein večer po cvičení. Kreatin před snídaní.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 21 Kvě 2016 09:23

Bych Ti radil se na AMK a kreatin vykašlat a investovat ty peníze do trenéra a stravy. Brát tyhle doplňky je pro Tebe asi tak užitečné, jako kdybys jezdil rekreačně na kole kolem rybníku a šel si koupit závodní speciál na 1/4 mega.

42let @ 195cm @ 125kg
despo367

Člen
# Zasláno: 21 Kvě 2016 11:03

Už to mám a beru to.. Co to znamená investovat peníze do trenéra??? Jednou jsem si ho zaplatil poradil mi, ukázal mi techniku všech cviků. Na to abych mu dával 900 ,- týdně, na to fakt nemám. Za tu dobu co cvičím cca 4 měsíce, pozoruju dost pozitivních výsledků, co se týče svalové hmoty i výkonů. Stravu se snažím + - dodržovat a mít ji vyváženou, řídím se podle kalorických tabulek na mobilu.
quakmen

Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2016 13:26

Kreatin bych bral až po pár letech cvičení.
O BCAA se tu psalo a ber je po cvicení a to 15 minut po sachariďáku.
Před cvicení bych je nebral.
Dej si raději 3-4 hodiny před cvičením pořadnou chalku.
A před cvičenim kyselinu glutamovou nebo glutamin a arginin
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0