Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / rychlejší růst svalů
Autor Zpráva
naivka001

Člen
# Zasláno: 27 Dub 2016 13:20

Ahoj, narazil jsem na potravinový doplněk Somatodrol. Slyšel jsem na to schválu ale i kritiku, zajíma mě jestli je to úplně k ničemu? Nebo alespoň jako doplněk dobrý ? Nečekám že mi pře noc narostou svaly, ale má to nějaký účinek? Nabuzení atd ? Existuje nějaký český eshop kde se to dá koupit ? Našel jsem tohle : http://suprmarket.cz/cz-detail-901853734-somatodro l-podporuje-tvorbu-testosteronu-a-rustoveho-hormon u.html, ale nevim nevim, má stím někdo zkušenost? Díky
Legi

Moderátor
# Zasláno: 27 Dub 2016 15:13

Somatodrol je kombinací ZMA, (horčík, zinek a B6) a aminokyselin argininu a ornithinu. Zvlášť to jsou funkční doplňky stravy, dohromady to samý. Určitě to bude dělat to, co dělají jednotlivý složky, ale nějaký nárůsty TST, nebo IG-1 faktoru rozhodně nečekej. Je to jen marketing.

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0